Jump to content
Dogomania

Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!


kizimizi

Recommended Posts

[quote name='marta0731']No to robimy rozliczeniowy :)

Okres rozliczeniowy pierwszy-ostatni dzień każdego miesiąca
PDT płatne za miesiąc 300zł
Luty zapłacony ze Skarpety Wałbrzyskiej

[B][COLOR=#ff0000]JEDNORAZOWE:[/COLOR][/B]
Skarpeta Wałbrzyska 300zł + koszty transportu
kizimizi 300zł
ewu 40zł :) doszło 20luty
Kora78 30zł

[B][COLOR=#ff0000]STAŁE:[/COLOR][/B]
marta0731 20zł
Rodzice Maciusia 10zł[/QUOTE]

Jeszcze wydatki :
LUTY: 20 zł weterynarz - w tym oględziny, książeczka, odrobaczanie i szampon 300 ml na pasożyty zewnętrzne. Chyba też ze skarpety ?

Kolejne, które się szykują to ponowna wizyta u weta: wyciskanie gruczołów, ale o tym poniżej

Link to comment
Share on other sites

Więc byłam u weta. Miał zapchane gruczoły, wet wycisnął i przepłukał. Simonek był grzeczny. Zapłaciłam 10 zł za to + wziełam tabletki na zjadanie kup za 8 zł (100 tabl, oprócz żwacza zawierają drożdże piwne i wit C) . Tabletki mogę mu zafundować, nie uzgodniłam tego z korą, wspominam o tym, bo zdjęcie rachunku bedzie razem z tabletkami. Jeszcze zastanowię się nad podaniem jemu tych tabletek, bo ostatnio nie zauważyłam, żeby jadł, może dlatego, ze zajęta jestem rzucaniem Keksikowi frisbee, ale siki na pewno z drzew wylizuje, widziałam ;) Wysłałam Ci marta nr konta na priv

Link to comment
Share on other sites

Simuś na tych zdjęciach pierwszy raz wykazał zainteresowanie i bawił się frisbee na dworze. Myślę, że był taką "powsinogą" wcześniej, dlatego na smyczy ciągnie. Jak był na ogródku, co chwilę podchodził do furtki, żeby mu otworzyć. Pewnie go ktoś wypuszczał w tany, połaził gdzie chciał i sam wracał do domu. Simek ma też coraz większy apetyt i normalnie już koopki robi, raz-dwa-trzy razy dziennie.

Link to comment
Share on other sites

ale się uhahałam :)))))
Simon jest obleśny, kupy, siki, co jeszcze????? fuuuuuj!!!!

fotki boskie, spacer boski, znaczy zabawy na ogrodzie, gratuluje :)

kizi, opis do tej fotki trafiony-zatopiony.

Dominika, weta zwracamy, jak to nie jest 50zl na fanaberie typu witaminki, to ja nie widze przeciwskazan do zwrotu :) jak wet zaleca to trzeba go sluchaj. jak to tani wet, wiec z sercem, a nie dla kasy tylko i wylacznie.

koopki 2-3 razy to normalne? duzoooo, dla mnie to duzo. ale marta moze sie wypowie, zna sie w tym temacie lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

Kora ty małpo jedna:eviltong: tak znam się lepiej, robie codziennie a Ty nie?:cool3:
Mój Montek też często robi, na pewno nie tylko raz w ciągu dnia. Jak zrobi tylko raz to się zastanawiam czemu ;)

Dominika tabletki mu dawaj, na pewno nie zaszkodzą, a to jest też na wyjałowiony przewód pokarmowy (a po schronie wiadomo...)
Czyli wyslę Ci razem z opłatą za hotel 18zł, dobrze liczę? :)
Kora mam w rozliczeniowym dopisać jeszcze jakieś wydatki Skarpety?

I o co chodzi z tymi gruczołami? Bo ja się kompletnie nie znam....... Co wyciskane?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Nie wiem czy zauważyliście(sory jesli tak bo nie czytalam wszystkiego) ale Simon ma nogi dobermana :) widać jak stoi, i w biegu pełnym również- i wcale brzydki nie jest! Jest wyjatkowy. Ludzie sie nie znaja ;)[/QUOTE]

A jakie to sa nogi dobermana?
Simek taki unikalny jest wlasnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...