Jump to content
Dogomania

Nemanja Jovanovic (SRB)


dari8

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

[quote name='dari8']Co możecie o niej powiedzieć :???:
Na co zwraca największą uwage? :???:


Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)[/QUOTE]

Jest to sędzia z Serbi -mężczyzna, też myślałam że to kobieta bo takie dziwne imie jak na męskie. Jest to hodowca Jack Russell Terrier szorstkowłosych i bardzo dyskryminuje Jacki gładkowłose. Ma swój ulubiony typ i tego się trzyma.Ogląda pieski bardzo dokładnie . Nie zwrócił uwagę na moja sunię która wzorowo szła stała i postawił jej ocene dobrą bo jest gładkowłosa a wyróżniał bardzo szorstkowłose. Ja uważam że jest bardzo niesprawiedliwy ale to tylko moje odczucie i prosze sie zbyt nie zrażać bo co do innych ras może być ok

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ktoś może wystawiał u tego pana TTB i może podzielić się wrażeniami?

EDIT:
To ja się podzielę swoimi odczuciami ;) Sympatyczny, kulturalny, wyluzowany, a jednocześnie profesjonalny pan; daje dość dokładne opisy, zwraca uwagę na ruch i temperament, dotyka psa przy ocenie, jest dokładny. Odczucia mam jak najbardziej pozytywne.

Edited by Martens
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Ankka']Jest to sędzia z Serbi -mężczyzna, też myślałam że to kobieta bo takie dziwne imie jak na męskie. Jest to hodowca Jack Russell Terrier szorstkowłosych i bardzo dyskryminuje Jacki gładkowłose. Ma swój ulubiony typ i tego się trzyma.Ogląda pieski bardzo dokładnie . Nie zwrócił uwagę na moja sunię która wzorowo szła stała i postawił jej ocene dobrą bo jest gładkowłosa a wyróżniał bardzo szorstkowłose. Ja uważam że jest bardzo niesprawiedliwy ale to tylko moje odczucie i prosze sie zbyt nie zrażać bo co do innych ras może być ok[/QUOTE] Jest bardzo proste wyjaśnienie tego faktu - nie zna wzorca rasy, zresztą nie tylko tej jednej. Generalnie miły, kulturalny ale zupełnie niekompetentny sędzia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...