Jump to content
Dogomania

Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!


Jara

Recommended Posts

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Szukaniu DT dla suczki. [/B]
Póki co Gru próbuje się skontaktować z Iloną, która zaoferowała przetrzymanie małej w stajni.

Jest DT na okres 2 tygodni na Śląsku, ale trzeba myśleć co później. Zbierać deklaracje aby umieścić ją gdzieś.

Link to comment
Share on other sites

Też się zapisuję i biorę się za ogłoszenia.
Jara, robiłaś gdzieś oprócz tablicy, gumtree, alegratki i petword? Żebyśmy się nie powtarzały.
Kurcze, gdzieś była lista stron z ogłoszeniami, pamięta ktoś gdzie? Bo dawno jej nie widziałam i nie pamiętam gdzie szukać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Już jest u mnie, kiełbaska przekonała ją, że nic złego jej się nie stanie :) oby chciała zostać chociaż na kilka godzin, bo na razie trochę daje znać, że chce na zewnątrz.[/QUOTE]


super, że maleńka będzie dzisiaj spała w ciepełku:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że złapana suńka. Gru super, że ją wzięłaś na noc!

Przyzwyczai się, na razie to nowa sytuacja.
I tak łatwiej poszło niż kiedyś z Białaskiem.

Próbujcie z tymi fundacjami, a nuż coś styknie i też się zaangażują :)
Sunia dobrze trafiła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Więc tak, pies do jutra zostaje u mnie w przedpokoju, jeśli nie będzie się bardzo awanturował, że chce na zewnątrz. Jutro jedzie do pobliskiej zaprzyjaźnionej stajni, więc na razie jest bezpieczny :)[/QUOTE]

Gru, jesteś GURU :loveu: :cool2::Rose:

Jeśli będziecie robiły sterylizację, Fundacja KASTOR pokryje koszt zabiegu. W tej sprawie proszę o kontakt na PW lub na adres Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gru777']Jara bardzo dziękuje za założenie tematu, do fundacji jeszcze nie dzwoniłam, na pewno zadzwonię tam jutro. Suni nie mogę zabrać do domu, bo mam psa, który nie bardzo toleruje inne :/ nie mam garażu, ani piwnicy, jedyne co to wyniosłam jej stare kołdry i koc, zrobiłam posłanie. Nie wiem czy sunia nie ma cieczki, bo jakieś inne psy się kręcą. Z tego co rozmawiałam z ludźmi to jest tu w okolicy dłuższy czas, wcześniej pomieszkiwała w sklepie obok, ale jak zaczęła przeganiać dostawców, to przegonili sunie. Dzwoniłam do straży miejskiej, odesłali mnie do referatu ds. ochrony środowiska, a tam nikt przez cały dzień nie odbierał, dzwoniłam też do towarzystwa opieki nad zwierzętami, dowiedziałam się że Sulejówek nie ma umowy z żadnym schroniskiem i w sumie nikt nie wie co dalej mam zrobić :/ Odwiozła bym ją do schroniska, ale pies się bardzo boi i nie wiem nawet jak mam ją zapakować do samochodu :/[/QUOTE]

Nie tylko nie schron,czasami myślę,że lepiej błąkać się niż być w schronie,wiem,że mnie zlinczujecie za to,ale to moje zdanie,ile psów przez te schrony odchodzi za TM,to straszne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...