Jump to content
Dogomania

3xCACIB-Ateny/Gr, 21-22-23.06.2013 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Czy ktoś chętny na 3xCACIB w Atenach?

Poniżej link:
[url]http://www.koe.gr/indexmy.htm[/url]

Ale - wg odpowiedzi uzyskanej od strony greckiej - informacje będą ok. miesiąca przed wystawą...
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Hello,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]All information concerning our Shows, can be found on our Site, nearly a month before the date of the Show. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]We will keep your e-mail address, and we will inform you as soon as the Program and the Entry Form are prepared.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Best regards,[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]Anna Karioti[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Arial]For the K.C.G.[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Licze, że rzeczywiście ktos się do mnie z Grecji odezwie i poda uzyteczne informacje.
Na razie zastanawiajmy sie....

Ja jestem chętna, jest kilka osób, które tez by sie chętnie przejechały....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W zeszłym roku trzy wystawy (2xCACIB i 1 CAC) kosztowały 90 euro.
Opłata za championat 20 euro.
Hotel ze śniadaniem kosztuje jakieś 250 zł za pokój dwuosobowy za dobę.
Za psa nic nie płaciłam.
Wystawa nie jest w Atenach tylko jakieś 35 km w Maratonie. Trochę trudno trafić,ale zainteresowanym podam namiary na GPS.
Miejsce dość kameralne,ogrodzone.Duże namioty dla wystawców,świetna murawa.Własnych namiotów nie ma co zabierać ,bo i tak nie będzie gdzie ich rozstawić. Warto za to zabrać krzesełka i stoliczki.Jest bufet i grill.Z głodu i pragnienia nikt nie padnie:evil_lol:
Wystawy organizowane są od 17-18 po południu ze względu na wysokie temperatury.Kończą się około 3-ciej nad ranem.
Rewelacyjna atmosfera i pełen profesjonalizm!!!
Z czystym sumieniem polecam.
Wrociłam zachwycona z tytułem championa Grecji oczywiście:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']Zapomniałam dodać ,że przed każdym sędziowaniem sprawdzają zgodność chipa u psa z tym podanym w zgłoszeniu.ZAWSZE!!! Wszystkie psy były sprawdzane codziennie.[/QUOTE]
To rzeczywiście ciekawostka, ale OK. Mają do tego prawo.
A czy to sprawdzanie jakos wpływało na punktualność oceny? Czy byly podane wczesniej godziny sędziowania?
I - tak z ciekawości - ile było ogółem psów na tych wystawach w 2012 r.?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to wszystko odbywało się punktualnie.Było około 350 zgłoszonych psów na każdej z wystaw.Atmosfera na wystawie jest piknikowa;) Grecy nie idą na masówkę:evil_lol:.Mają tylko 3 albo 4 wystawy w ciągu roku,więc się starają,bo to dla nich święto.

Link to comment
Share on other sites

Ja tak w kierunku Aten mieszkam ;) No ze mną to lekki kłopot byłby. Muszę zabrać ze sobą 2 dzieciaków i dwa psy, to cenowo nie wiem jak by mnie wyniosło. Wg moich obliczeń - przybliżony koszt przejazdu tam i z powrotem miałabym na poziomie 2.000 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...