Jump to content
Dogomania

Szczurzy BDT u ajlii - wątek informacyjny :)


ajlii

Recommended Posts

Prześmieszne zdjęcie :lol:

A ja dzisiaj zobaczę te cztery ogonki i jeszcze więcej bo wszystkie ogonki u ajlii- wybieram się do Nich w odwiedziny :multi:
Wiozę paczuszkę z samymi pysznymi rzeczami (której nie wysłałam wiedząc, że sama pojadę i wręczę) i jeszcze zobaczę biedulkę Sisi przed operacją :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cudne są, była i widziałam, piękne mają domki, są radosne. Wełniak Dambiś przyłączył się na stole do przyjęcia i ucztował z Nami po królewsku ale chyba najbardziej smakował mu pieczony kurczaczek :lol:

Zawiozłam im przysmaków trochę. Rzuciły się na suszone liście czarnej jeżyny, szkoda, że zawiozłam tylko na próbę trochę- mam jeszcze więc doślę ajlii pocztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Cudne są, była i widziałam, piękne mają domki, są radosne. Wełniak Dambiś przyłączył się na stole do przyjęcia i ucztował z Nami po królewsku ale chyba najbardziej smakował mu pieczony kurczaczek :lol:

Zawiozłam im przysmaków trochę. Rzuciły się na suszone liście czarnej jeżyny, szkoda, że zawiozłam tylko na próbę trochę- mam jeszcze więc doślę ajlii pocztą.[/QUOTE]


Dziękujemy ślicznie za wszystkie wspaniałości dla ogonków :) Szczurki dostał karmę i dodatki karmowe firmy, na którą nigdy mnie było stać - są zachwycone. I suszone warzywa, ziółka i ulubione ściereczki z mikrofibry na hamaczki.

Bea100 wsparła także szczurki kwotą 50 zł - to praktycznie połowa ceny operacji Sisi. Dziękujemy ślicznie :)))




A na dobry początek dnia - moja Melisandr (oczywiście adoptowana :) ).

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/558146_402357409862451_1906086935_n.jpg[/IMG]



Oraz neurologiczny Zuko na DT :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/72163_402357279862464_1802477082_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O Sisi będziemy rozmawiać z weterynarzem i ustalać termin - jeśli nie będzie wolnych miejsc jutro, to dopiero przyszły tydzień.

No, a ja się powoli chwalę... Nasza szczurza rodzinka rozrośnie się! Postanowiłam adoptować małą dziewczynkę z likwidowanej pseudohodowli.
Czyli do moich 4 panienek dołączy piąty ogoneczek. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie już u nas.

Link to comment
Share on other sites

Wiem że będzie czarna. Poprosiłam o "najtrudniejszą" - czyli z problemami zdrowotnymi i/lub socjalizacyjnymi.

Imię dla małej już mamy - Torel. Tak czasem mam, wpadnie mi imię do głowy... a kilka dni później pojawia się szczurek w potrzebie który chce to imię nosić. Lejla możemy dać małej na drugie lub poczeka na kolejną szczurzynkę.

Link to comment
Share on other sites

Operacja Sisi już jutro...

Przy okazji będzie kastrowany Zuko. Zdecydowaliśmy się na zabieg, bo to zwiększa Mu szansę na adopcję - lub na towarzystwo jeśli Jego kompani z klatki znajdą jednak domki. O Harrego były kilka pytań w sprawie adopcji, a Aleks jest przewlekle chory. W razie czego nie chcemy żeby Zuko został samotnym ogonkiem.


[quote name='majowa']Chętnie dosponsoruje żwirek dla ogonków :) napisz jaki, drewniany pewnie? ja używam pet's dream to może taki, posłałabym w przyszłym miesiącu[/QUOTE]

Dziękuję w imieniu ogonków :) Żwirek zawsze się przyda przy takiej gromadce.
Ja używam dla szczurków zwykłego peletu - wychodzi najtaniej, a przy większej liczbie szczurków na DT jest spore zużycie. W tej chwili, przy 14 ogonkach, idą nam jakieś 3 worki miesięcznie (każdy po 15 litrów).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']




Dziękuję w imieniu ogonków :) Żwirek zawsze się przyda przy takiej gromadce.
Ja używam dla szczurków zwykłego peletu - wychodzi najtaniej, a przy większej liczbie szczurków na DT jest spore zużycie. W tej chwili, przy 14 ogonkach, idą nam jakieś 3 worki miesięcznie (każdy po 15 litrów).[/QUOTE]

pomyślimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Ależ wąsów a wąsów jak anteny ;) na pierwszym planie :lol:[/QUOTE]

o tym samym myślałam :) kocham te antenki szczególnie kiedy czytam książkę, a one stwierdza ze moje brwi sa straszliwie ciekawe i trzeba je wybadać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']To dobrze, że ok wszystko :multi: Niech teraz zdrowieją ogoneczki !

EDIT
PS
O qrcze. Po naszym wspólnym rozliczanym bazarku i mojej wpłacie a kosztach operacji jakie napisałaś- brakuje jeszcze 70zł :shake:[/QUOTE]

Obawiam że szczurki jeszcze na większym debecie, bo Sisi była leczona antybiotykiem przed operacją :(
Nie zdążyłam podliczyć jeszcze wszystkich kosztów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...