Jump to content
Dogomania

CAC-Włocławek, 9-10.03.2013 r.


Asiaczek

Recommended Posts

No to lecimy z wynikami z Włocławka:smile:
Zaprezentowalo się 8 basków, w tym 5 "moich";-). Wyniki w kolejności pojawiania się na ringu:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR]
[B]Lans zakończył Championat Polski!!!!!!!![/B]:multi::multi::multi:, z czego jestem b.dumna. Ma juz rozpoczety przez 3 CACIB'y Interchampionat. Tak więc pora na lansowanie się poza granicami PL:smile:


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS, BOB, BOG2!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
Serek na finałach biegł jak uskrzydlony, cudnie mi sie z nim wspólpracowało:smile: Niezawodny - jak zawsze:loveu:

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RED ROSE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR]
To juz [B]drugi wniosek Rudej Ryski na Championa Polski[/B]:multi::multi:

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]SWEET LIKE HONEY siaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B].[/B][/SIZE][/COLOR]
To [B]pierwszy wniosek Sue na Championa Polski[/B].

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, BIS VET.3[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi: - [B]niezawodna:)[/B]

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to lecimy z wynikami z Włocławka:smile:
Zaprezentowalo się 8 basków, w tym 5 "moich";-). Wyniki w kolejności pojawiania się na ringu:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RICH BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR]
[B]Lans zakończył Championat Polski!!!!!!!![/B]:multi::multi::multi:, z czego jestem b.dumna. Ma juz rozpoczety przez 3 CACIB'y Interchampionat. Tak więc pora na lansowanie się poza granicami PL:smile:


[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.1, CWC, BOS, BOB, BOG2!!!!!![/B][/SIZE][/COLOR]
Serek na finałach biegł jak uskrzydlony, cudnie mi sie z nim wspólpracowało:smile: Niezawodny - jak zawsze:loveu:

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]RED ROSE Asiaczek FCI - dosk.1, CWC.[/B][/SIZE][/COLOR]
To juz [B]drugi wniosek Rudej Ryski na Championa Polski[/B]:multi::multi:

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]SWEET LIKE HONEY siaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi:[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B].[/B][/SIZE][/COLOR]
To [B]pierwszy wniosek Sue na Championa Polski[/B].

[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, BIS VET.3[/B][/SIZE][/COLOR]:multi::multi: - [B]niezawodna:)[/B]

pzdr.[/QUOTE]
Ogromne gratulacje! :D.

Link to comment
Share on other sites

widziałam jak basenji się prezentowały i byłam pod ogromnym wrażeniem, widziałam je już kilka razy na ringach i cały czas są w świetnej kondycji :) gratulacje !

Nam się udało 2x dosk, 1x CWC

Co do organizacji to przede wszystkim nie podobały mi się bardzo małe ringi i strasznie mało miejsca dookoła ringów, towarzystwo i zabawa świetne :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje! :)

Miejsca faktycznie mało (co prawda byłam w sobotę, a w niedzielę więcej grup = więcej psów, więc gorzej), molosy ściśnięte przy ringu, było parę starć między psami... Natomiast przy ozdóbkach wgl nie dało się przejść, ludzie porozstawiani jakby byli tam sami :shake:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.
Ja także muszę się pochwalić sukcesem mojego whippecika:
[COLOR=#000000][SIZE=3][B]Whiteheads SUNSHINE REGGAE - CWC,Zw. Rasy, [SIZE=3]Zwycięzca[/SIZE] i BOG II
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/627/3635578bdcc16751.jpg[/IMG][/URL]

[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...