Jump to content
Dogomania

CAC-Włocławek, 9-10.03.2013 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Siberian Love']Ja szukam transportu dla siebie i jednego średniego psa (samoyeda) (Pruszków/Warszawa)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ex8p_DcfrVU/UQObY6Z4Y0I/AAAAAAAADww/nVpXmAucT7A/s408/handling.jpg[/IMG][/QUOTE]

[quote name='szalej']też bym pojechała ale nie mam transportu z Pruszkowa/wawy :)[/QUOTE]


Jednak koleżanka nie zdecydowała się z nami jechac do Włocławka:) Tak więc mamy 1 miejsce wolne + mały /średni pies.
Pozostałe informacje - PW.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Moja znajoma jedzie [B]na niedzielę[/B] do Włocławka [B]z Warszawy[/B] i ma wolne miejsca w samochodzie :)
Jeśli ktoś w Warszawy, okolic Warszawy, albo z miejscowości na trasie Warszawa-Włocławek szuka transportu, to podaję kontakt: nr 600367922 :)

Link to comment
Share on other sites

Jadę w sobotę do Włocławka z Lęborka (przez Trójmiasto). Mogę zabrać jedną osobę z małym psem. ewentualnie jeśli ktoś jedzie i mam miejsce dla dwóch osób i dwóch małych psów to się z chętnie z kimś zabiorę.

Edited by Monia85
Link to comment
Share on other sites

[quote name='killerek']Gdyby ktoś jechał tylko na niedzielę i będzie przejeżdżał [B]przez Tomaszów Mazowiecki lub Piotrków Trybunalski[/B] i ma jedno miejsce wolne bardzo proszę o kontakt :) Chętnie bym się zabrała :)[/QUOTE]

ponawiam pytanie :) wiadomo co z listą zgłoszonych psów ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...