Jump to content
Dogomania

ONek Dżeki i jego siostra Sara już w swoich domach


Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Ala na fb dziewczyna z Tarnowa zaproponowała tymczas dla naszej suni, ale ma już 8 psów pod opieką. Nie wiem co o tym myślisz? Zajrzyj, ja już dzisiaj spadam, bo cały dosłownie dzień, jak nie tu, to na telefonie...:)[/QUOTE]
[QUOTE]Ala, żeby nie umknęło ;-)[/QUOTE]
[QUOTE]Jutro do Ciebie zadzwoni, jak nie to Ty ją atakuj na fb. [/QUOTE]

Widzę,tylko nie nadążam z odpisywaniem:lol:
[QUOTE]gosiaczek1984
DoNKA a co myslisz o tym dt dla suni u tej pani z fb [/QUOTE]
[QUOTE]
Super dziewczyny,moze dt to najlepsze rozwiazanie dla suni [/QUOTE]
sama nie chciałabym decydować,porozmawiam z dziewczyną i wszystko przekażę tutaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Dobrze ze rodzenstwo ma swoj watek. Zaraz poczytam wszystko od poczatku.[/QUOTE]

Poczytaj kochana,a ja już mówię,co dzisiaj nowego w sprawie.
Rozmawiałam z Murką i kobietą,która sunię karmi; jeżeli zdecydujemy,że sunia jedzie do Murki,to jej mąż może po nią pojechać.Tak, jak pisałam wczoraj, jest to odległość ok.37km w jedną stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Można ją też zgłosić do sterylkowej skarbonki na dogo. Te ciężarne mają pierwszeństwo. Ja już mam zajętą kolejkę, ale może ktoś ma wolną? Chyba, że można zgłosić dwie sunie? zapytam.[/QUOTE]
ja mogę zgłosić suczkę
dawno żadnego psiaka nie zgłaszałam, a jestem stałym deklarowiczem


[quote name='mestudio']Czy mam rozumieć, że moja propozycja zapłacenia za sterylizację kilka postów wyżej jest niemile widziana?[/QUOTE]
bardzo mile widziana :Rose:
ale jeśli skarpeta sterylkowa zgodzi się zapłacić za sterylizację, to Twoje fundusze można będzie na np. opłacenie hoteliku przeznaczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']ja mogę zgłosić suczkę
dawno żadnego psiaka nie zgłaszałam, a jestem stałym deklarowiczem



bardzo mile widziana :Rose:
ale jeśli skarpeta sterylkowa zgodzi się zapłacić za sterylizację, to Twoje fundusze można będzie na np. opłacenie hoteliku przeznaczyć[/QUOTE]


Nie są to moje fundusze tylko fundacji więc ona za nic innego nie zapłaci:-). Mam u siebie obecnie 9 psów więc trudno abym dysponowała funduszami na kolejne sterylki:lol:
Chciałam pomóc na już aby dzięki deklaracji zapłaty za sterylkę sunię zabrano.

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wiadomości: sunia jest już bezpieczna w hoteliku u Murki:lol:. Z różnych względów nie pisałam o tym wcześniej,ale trzymałam cały czas rękę na pulsie. Był problem ze złapaniem suni i przytrzymaniem w jakimś pomieszczeniu,bo, jak mi kobieta powiedziała: "goni się" i chodzi po wsi ze stadem psów (czyli zaczęła jej się cieczka, więc nie jest w ciąży!) W końcu jednak zadzwoniła,że udalo się i na hasło TZ Murki pojechał.
Do tej kobiety od suni dzwonił dzisiaj także schron, z informacją,że w sobotę przyjedzie po nią:p. Kobieta powiedziała,że już dzwoniła jakaś pani ze schroniska z Zamościa, czyli niby ja,bo ona nie rozumie,że ktoś może prywatnie,bez pieniędzy zajmować się psami:p.
Juz widzę,jaka będzie afera,że podszyłam się pod pracownika schroniska:crazyeye:. Ale przysięgam schronisku,że nie podszywałam się:roll: !

Wracając do suni, dowiedziałam się od Murki,że kobieta ze wsi zażyczyła sobie,aby zwrócić jej za szczepienie suni p/wsciekliźnie,bo latem ją zaszczepiła . Mąż Murki dał jej 20zł. Musimy doliczyć to oczywiście do kosztów.
Wysłałam Murce link do wątku,pewnie się tutaj pojawi i napisze coś więcej.
A, i na zaświadczeniu o szczepieniu wpisane jest imię suni: Sara

Pani z Tarnowa dzwoniła koło południa,wczesniej wszystko już bylo ustalone z Murką,więc doszłyśmy do wniosku,że będzie lepiej,jak sunia zostanie umieszczona bliżej swojego miejsca dotychczasowego pobytu. Do Tarnowa jest 300km w jedną stronę,trzeba by było szukać transportu, a przy takiej aurze, nie wiem ,czy szybko by sie znalazł. Chodziło o czas.

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę,że sunia już bezpieczna,ale co dalej? Deklaracje są na sterylkę i tylko na miesiąc hotelowania:roll: - dziękuję cioteczkom:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:; a jak zostanie dłużej w hoteliku, na co się zanosi,bo przecież po zabiegu od razu nie pójdzie do domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Rewelacja,super szybka akcja ,naprawdę jestem pełna podziwu i tak bardzo się cieszę ,że tym razem....się wszystko udało,czekamy na nr konta i trzeba zacząć wpłacać zobowiązania[/QUOTE]
Zaczekajmy na Murkę,nie wiem, czy wpłaty będą na jej konto bezpośrednio,czy ktoś wcześniej ma je zebrać do kupy i dopiero jej wysłać?

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Ja też się cieszę,że sunia już bezpieczna,ale co dalej? Deklaracje są na sterylkę i tylko na miesiąc hotelowania:roll: - dziękuję cioteczkom:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:; a jak zostanie dłużej w hoteliku, na co się zanosi,bo przecież po zabiegu od razu nie pójdzie do domu?[/QUOTE]

Czy zastanawiałaś się nad propozycją pani z FB? Jak ją w ogóle odebrałaś telefonicznie?
Jeśli sunia będzie miała być w hotelu dłużej to już teraz trzeba się zabrać za jakieś zbieranie funduszy, bazarki itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Czy zastanawiałaś się nad propozycją pani z FB? Jak ją w ogóle odebrałaś telefonicznie?
Jeśli sunia będzie miała być w hotelu dłużej to już teraz trzeba się zabrać za jakieś zbieranie funduszy, bazarki itp.[/QUOTE]

Pani,jak dowiedziała się,ze mamy alternatywę tutaj na miejscu,uznała,że tak będzie lepiej chociażby ze względu na odległość.
O bazarkach już myślę,ale z samych bazarków ciężko będzie uzbierać na hotel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123'][B]Pani,jak dowiedziała się,ze mamy alternatywę tutaj na miejscu,uznała,że tak będzie lepiej chociażby ze względu na odległość.[/B]
O bazarkach już myślę,ale z samych bazarków ciężko będzie uzbierać na hotel.[/QUOTE]

Ale na FB pani daje do zrozumienia coś innego, napisała " niestety pies miał by dom stały....ale skoro lepszy hotelik...." - dziwnie się zachowała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...