Jump to content
Dogomania

ONek Dżeki i jego siostra Sara już w swoich domach


Recommended Posts

[B]ala123[/B]
Tylko, że mój post był skierowany do tych pań na FB, które tylko klepią i nic więcej, pewne rozwiązanie problemu masz powyżej w moim poście, tylko proszę abyś się ustosunkowała do moich pytań.
Czytałam to co jest na FB, a raczej nic tam nie ma ze strony niby pomagających.

edit: niby pomagające panie - to te od postów - śliczny pieseczek, szybko znajdzie domek...

Edited by mestudio
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skoro są już jakieś pieniądze, agusiazet proponowała 300 zł jednorazowo, resztę się może dozbiera, zabierajmy ją do Murki. Może policzy nam po tej niższej cenie? Czyli 350 zł? Powtórzę się, sunia jest ładna, onkowata, to może dom na wiosnę się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']No te słowa, to akurat ja ostatnio napisałam...niestety nie mam możliwości inaczej pomóc,,, w tym przypadku tylko wydarzenie niestety założyłam...[/QUOTE]

No i dzięki wydarzeniu jesteśmy na dogo, więc to chyba dobrze - wynika z tego, że zrobiłaś nieco więcej dobra kobieto.

ala123 - proszę abyś zerknęła w mój post dotyczący sfinansowania sterylizacji, niestety ja jestem kawałek od Was i nie mam jak pomóc na miejscu, tu u siebie to w klince wet. robią moim podopiecznym sterylki na kredyt zanim zorganizuję jakieś fundusze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Skoro są już jakieś pieniądze, agusiazet proponowała 300 zł jednorazowo, resztę się może dozbiera, zabierajmy ją do Murki. Może policzy nam po tej niższej cenie? Czyli 350 zł? Powtórzę się, sunia jest ładna, onkowata, to może dom na wiosnę się znajdzie?[/QUOTE]

gosiaczek1984 zaproponowała 100 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Można ją też zgłosić do sterylkowej skarbonki na dogo. Te ciężarne mają pierwszeństwo. Ja już mam zajętą kolejkę, ale może ktoś ma wolną? Chyba, że można zgłosić dwie sunie? zapytam.[/QUOTE]

Czy mam rozumieć, że moja propozycja zapłacenia za sterylizację kilka postów wyżej jest niemile widziana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio'][B]ala123[/B]
Tylko, że mój post był skierowany do tych pań na FB, które tylko klepią i nic więcej, pewne rozwiązanie problemu masz powyżej w moim poście, tylko proszę abyś się ustosunkowała do moich pytań.
Czytałam to co jest na FB, a raczej nic tam nie ma ze strony niby pomagających.

edit: niby pomagające panie - to te od postów - śliczny pieseczek, szybko znajdzie domek...[/QUOTE]
No dobrze już, mnie FB jest obcy,ale poprosiłam handzię o wydarzenie i dziękuję jej za to:lol:
[QUOTE]handzia [INDENT] No te słowa, to akurat ja ostatnio napisałam...niestety nie mam możliwości inaczej pomóc,,, w tym przypadku tylko wydarzenie niestety założyłam... [/INDENT]
[/QUOTE]
dziękuję Ci kochana:lol:,obydwu nam się oberwało:evil_lol::evil_lol:
[QUOTE]FIFA [INDENT] Witam dorzucę 50,00 zl na początek
[/INDENT]
[/QUOTE]
Dzięki:lol: cioteczko,właśnie miałam do Ciebie wysyłać link, a Ty juz jesteś:lol:. Dla suni te 50zł?

[QUOTE]handzia [INDENT] Skoro są już jakieś pieniądze, agusiazet proponowała 300 zł jednorazowo, resztę się może dozbiera, zabierajmy ją do Murki. Może policzy nam po tej niższej cenie? Czyli 350 zł? Powtórzę się, sunia jest ładna, onkowata, to może dom na wiosnę się znajdzie? [/INDENT]
[/QUOTE]
Agusiazet proponowała wcześniej,może i tutaj potwierdzi.A ja jutro rano dzwonię najpierw do kobiety,a potem do Murki i zabieramy sunię:lol:
Jeżeli waży poniżej 30kg,to i tak będzie po 12zł liczona,czyli 360zł wychodzi. A jeżeli będzie nasza karma,to rzeczywiście może być jeszcze mniej.

[QUOTE]mestudio
No i dzięki wydarzeniu jesteśmy na dogo, więc to chyba dobrze - wynika z tego, że zrobiłaś nieco więcej dobra kobieto.
[/QUOTE]
no, i psów też ma kilka pod opieką:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,nie chwaląc się, ja też:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i kotów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Czy mam rozumieć, że moja propozycja zapłacenia za sterylizację kilka postów wyżej jest niemile widziana?[/QUOTE]
Jejku,mile jak najbardziej kochana cioteczko:loveu:,dziękuję;tylko ja chyba nie załapałam:oops:, czasem tak mam; juz lecę do pierwszego postu zapisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']
no, i psów też ma kilka pod opieką:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,nie chwaląc się, ja też:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i kotów...[/QUOTE]

Chyba obie źle zrozumiałyście do kogo pisałam - do pańć na FB - a nie do Was - pańcia z FB to osoba, która pojawia się na wydarzeniu psim i pisze post o ślicznym pieseczku, sama pieseczka nie ma, oferty pomocy nie ma, w ogóle nic nie ma do zaoferowania oprócz wzdychania.
Potrafię wyłowić na FB osoby działające na dogo.
Zresztą już mi się znudziło tłumaczyć fenomen pańci fejsbukowej.

Jak zdecydujecie się na cokolwiek co zaproponowałam to dajcie znać na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Jejku,mile jak najbardziej kochana cioteczko:loveu:,dziękuję;tylko ja chyba nie załapałam:oops:, czasem tak mam; juz lecę do pierwszego postu zapisać.[/QUOTE]

Zwyczajnie skupiłaś się na pańci fejsbukowej.
Dajcie znać jak będzie coś wiadomo - ile za sterylizację i kiedy, czy można przelać pieniądze na konto leczniczy już po zabiegu, no i takie tam.
Ewentualnie jak trafi do Murki to mogę z Murką już sama uzgodnić co i jak z przelewem za sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Napiszcie do skarpety owczarkowej,oni na pewno dorzuca pare zl[/QUOTE]

[quote name='gosiaczek1984'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056[/URL] [B]napiszcie do nich,oni na pewno sie dorzuca[/B][/QUOTE]

Oni już wiedzą :evil_lol:
Przegłosujemy zakup karmy dla suni tak jak dla Dżeka
Zamówimy jak trafi Murki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Chyba obie źle zrozumiałyście do kogo pisałam - do pańć na FB - a nie do Was - pańcia z FB to osoba, która pojawia się na wydarzeniu psim i pisze post o ślicznym pieseczku, sama pieseczka nie ma, oferty pomocy nie ma, w ogóle nic nie ma do zaoferowania oprócz wzdychania.
Potrafię wyłowić na FB osoby działające na dogo.
Zresztą już mi się znudziło tłumaczyć fenomen pańci fejsbukowej.

Jak zdecydujecie się na cokolwiek co zaproponowałam to dajcie znać na pw.[/QUOTE]
Mestudio :) wybacz. Widzisz, już jest odzew na fb :) Dalam tej osobie nr tel Ali i jutro się zdzwonią.
czekam na dobre wieści :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Zabierajcie ja jak najszybciej,na jeden miesiac juz prawie jest,pozniej bedziemy sie martwic dalej[/QUOTE]
[QUOTE]gosiaczek1984
Napiszcie do skarpety owczarkowej,oni na pewno dorzuca pare zl [/QUOTE]
oczywiście postaram się załatwić wszystko jutro,ale nie wszystko ode mnie zależy.
Bliżej skarpety są dziewczyny Bela51 i DONka,bela już pisała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ala na fb dziewczyna z Tarnowa zaproponowała tymczas dla naszej suni, ale ma już 8 psów pod opieką. Nie wiem co o tym myślisz? Zajrzyj, ja już dzisiaj spadam, bo cały dosłownie dzień, jak nie tu, to na telefonie...:)[/QUOTE]
Ala, żeby nie umknęło ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Chyba obie źle zrozumiałyście do kogo pisałam - do pańć na FB - a nie do Was - pańcia z FB to osoba, która pojawia się na wydarzeniu psim i pisze post o ślicznym pieseczku, sama pieseczka nie ma, oferty pomocy nie ma, w ogóle nic nie ma do zaoferowania oprócz wzdychania.
Potrafię wyłowić na FB osoby działające na dogo.
Zresztą już mi się znudziło tłumaczyć fenomen pańci fejsbukowej.

Jak zdecydujecie się na cokolwiek co zaproponowałam to dajcie znać na pw.[/QUOTE]
Jutro się odezwę jak już coś ustalę,dzięki jeszcze raz:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...