Jump to content
Dogomania

Ferduś z Olkusza już w cudownym domku!!


zolziatko

Recommended Posts

[COLOR=#000000][INDENT] " Wrocław.
Przyjmę malutkiego psiaka na DT.
Mieszkanie, w mieszkaniu dwa psy (wykastrowane). Ja pracuję, moja współlokatorka też, mijamy się, więc psiak rzadko byłby sam.
Przyjmę za zwrot kosztów karmy i ewentualnego leczenia.
Proszę pisać na priv.
Pozdrawiam! "

[COLOR=#3E3E3E]
[/COLOR]
Znalazłam takie ogłoszenie na dogo od [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103957-iljo?"]iljo[/URL] [/B]Może tam spróbujcie? [/INDENT]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8'][COLOR=#000000][INDENT] " Wrocław.
Przyjmę malutkiego psiaka na DT.
Mieszkanie, w mieszkaniu dwa psy (wykastrowane). Ja pracuję, moja współlokatorka też, mijamy się, więc psiak rzadko byłby sam.
Przyjmę za zwrot kosztów karmy i ewentualnego leczenia.
Proszę pisać na priv.
Pozdrawiam! "

[COLOR=#3E3E3E]
[/COLOR]
Znalazłam takie ogłoszenie na dogo od [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/103957-iljo?"]iljo[/URL] [/B]Może tam spróbujcie? [/INDENT]
[/COLOR][/QUOTE]

Czy tkoś już napisał do tej osoby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiyoshi']przychodzę z watku Zosi, na zaproszenie paula_t....biedaczek:( jak mu pomóc? ....brak pomysłu:([/QUOTE]

[quote name='stzw']zapisuję "OLKUSZ"[/QUOTE]

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Zaprosiłam znajomych na fb[/QUOTE]

[quote name='malagos']ja tu przybiegłam z jamników........[/QUOTE]

Dziękuję, że jesteście.

[quote name='Gabi79']Taki mały i śliczny, dziwne że z ogłoszeń nie było odzewu.
Ale ostatnio kiepsko z adopcjami............[/QUOTE]

Nic, zero, nawet jednego zapytania o niego nie było :( Myślałam, że kogoś ruszy serducho jak zobaczy zdjęcia i tekst, ale niestety się przeliczyłam...

[quote name='AgusiaP']zapisuje...[/QUOTE]

Witaj AgusiaP:)

[quote name='anica']Witaj Paula :)
witaj maluńki szkrabie, ślicznota jesteś:lol:
zapisuję chłopaka.... dzisiaj... mamy bardzo smutny dzień.... dzień odejścia Sopelka
[*]...[/QUOTE]

[*]:( Biegaj szczęśliwy za TM Sopelku:(

[quote name='beataczl']udostepnilam..
cosik nas tam malo na razie.[/QUOTE]

Dziękuję. Oby nas było coraz więcej.

[quote name='zolziatko']Napisałam pw do iljo[/QUOTE]

Super, czekamy na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdobry:roll:..... no?...tak, czy chłopak ma imię?.... może zacznijmy od imienia?... i mocnego zaciśnięcia:kciuki:... za ten domek...
później chyba trzeba będzie pomyśleć o jakiś deklaracjach?... bazarkach?...
[QUOTE]Ciotki, zajrzyjcie do jamnikopodobnej olkuskiej bidy. Jego towarzysza niestety już nie ma, zapadł się pod ziemię... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE]... nie ma sposobu, żeby sprawdzić.... pod ziemią?... nie żartuję z tego! chodzi mi raczej czy nie ma osoby(takiej zaufanej z sercem, która mogłaby coś powiedzieć o zaginięciu)?....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Dzieńdobry:roll:..... no?...tak, czy chłopak ma imię?.... może zacznijmy od imienia?... i mocnego zaciśnięcia:kciuki:... za ten domek...
później chyba trzeba będzie pomyśleć o jakiś deklaracjach?... bazarkach?...
... nie ma sposobu, żeby sprawdzić.... pod ziemią?... nie żartuję z tego! chodzi mi raczej czy nie ma osoby(takiej zaufanej z sercem, która mogłaby coś powiedzieć o zaginięciu)?....[/QUOTE]

Dobry początek. Przecież nie może być bezimienny. Jakieś propozycje? :)

Ciotka, pytałam na wątku olkuskim, bo missiekk była ostatnio w tym pseudoschronie i cytując: "[COLOR=#000000]niestety, czarny zapadł się pod ziemię [/COLOR]:-([COLOR=#000000] Nie ma go [/COLOR]:-(". To ostatnie zdjęcie właśnie Ona zrobiła.

[quote name='giselle4']ja tez
musimy sie wspierac
podnosic i rozsylac
juz ja wiem jak jest ciezko jak nikt nie zaglada
i jaka beznadzieja ogarnia czlowieka[/QUOTE]

Grażynko, dziękuję, że jesteś. Za dużo tych wszystkich bid po prostu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Dzięki dziewczyny!!! Najważniejsze jest znaleźć mu DT i wyciagnąć z tego bagna!![/QUOTE]

Widziałam na fb, że ktoś pytał teoretycznie póki co o transport do Warszawy do DT. Jeżeli tylko znalazłby się DT, nawet w Warszawie, to nie ma się nad czym zastanawiać tylko go stamtąd wyciągać. Transport jakoś się zorganizuje, choćbym sama miała z nim pojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']Hm na fejsie pojawila sie propozyycja DT ... ale jest ryzyko bo w domu są trzy koty .. nie wiemy jak on zareaguje...[/QUOTE]... cicho... cichutko, podskoczyło mi serducho:fadein:... podobno są jakieś sposoby?... żeby towarzycho od pierwszego dnia, zsocjalizować;)... trzeba popytać:roll:
.... patrzę na niego.....?.... a może mały Jaś:lol:... Jasiek:lol:....?.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... cicho... cichutko, podskoczyło mi serducho:fadein:... podobno są jakieś sposoby?... żeby towarzycho od pierwszego dnia, zsocjalizować;)... trzeba popytać:roll:
.... patrzę na niego.....?.... a może mały Jaś:lol:... Jasiek:lol:....?.....[/QUOTE]

Niestety, po propozycji, Pani się wycofała, bo boi się o swoje koty. A prawda jest taka, że niestety nic o maluchu nie wiemy.
Jasiek pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

niestety Pani z kotami zrezygnowała.. za wiele niewiadomych a jednak daleko.
Rozmawiałam z paula_t i doszłyśmy do wniosku, że zbieramy deklaracje na hotelik.. i wyciągamy młodego...

Jak dla mnie to on jest Ferdynand Wspaniały ;) była kiedyś bajka o takim dostojnym psie :) on na takiego wygląda ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']niestety Pani z kotami zrezygnowała.. za wiele niewiadomych a jednak daleko.
Rozmawiałam z paula_t i doszłyśmy do wniosku, że zbieramy deklaracje na hotelik.. i wyciągamy młodego...

Jak dla mnie to on jest Ferdynand Wspaniały ;) była kiedyś bajka o takim dostojnym psie :) on na takiego wygląda ...[/QUOTE]

Nie widzę innego wyjścia:shake: Chciałam się jeszcze kilka dni wstrzymać, może zdarzy się jakiś cud i pojawi się na fb ktoś, kto będzie mógł przyjąć chłopaczka pod swój dach albo pojawi się jakiś odzew z ogłoszeń....
Ciotki- pomóżcie, doradźcie...Co robić? Potrzebna burza mózgów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolziatko']niestety Pani z kotami zrezygnowała.. za wiele niewiadomych a jednak daleko.
Rozmawiałam z paula_t i doszłyśmy do wniosku, że zbieramy deklaracje na hotelik.. i wyciągamy młodego...

Jak dla mnie to on jest Ferdynand Wspaniały ;) była kiedyś bajka o takim dostojnym psie :) on na takiego wygląda ...[/QUOTE]

Macie rację nie ma na co czekać trzeba wyciągać małego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...