Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
sachma

Znaleziono PUDLA BIAŁEGO miniatura/średniak

Recommended Posts

[h=5]Dziś dzwonił do mnie wet moich psów, jego klientka przyniosła mu pudelka, który błąkał się po jej miejscowości, był skrajnie wycieńczony, głodny i wyziębiony - musiał się błąkać od dłuższego czasu.. Jutro młody miał trafić do przechowalni psów (takiej co to jak nikt nie przyjedzie i się nie zainteresuje to psy znikają, bo nie ma podpisanej umowy ze schronem.. ) wet chciał tego uniknąć, ale ma za dużo swoich psów i tych na DT w kiepskim stanie... więc pomyślał o mnie, bo przecież mam pudle ;)

KTO ZGUBIŁ PUDLA? [U]
w Łęgowie k.Gdańska[/U] znaleziono pudelka.
Około 2-3lata, pies.
Młody przebywa u weta, dziś wieczorem będzie u nas na DT, zadbany, błąkał się od dłuższego czasu, boi się mężczyzn.
Nie ma chipa ani tatuażu.
Je z ręki, jest łagodny.
Jeśli nie znajdzie się dom, pies będzie szukał nowego domu! Może ktoś przyjechał z nim na sylwestra i psisko się zgubiło?[/h][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0WU8dM-dzN0/UPVAE55d4PI/AAAAAAAAAoQ/xMTssi6S_2U/s480/V__1EF1.jpg[/IMG]

Dajemy sobie 2-3tyg na znalezienie prawowitego domku, później zaczniemy mu szukać nowego, bo dziecko w drodze i 3psy to będzie przegięcie, dwa to wystarczająca liczba ;)