Jump to content
Dogomania

Nowy Sącz i okolice psy do adopcji - znalezione


Szami

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']szkoda, ze ta pani nie moze go zatrzymac
mnie codziennie nie ma nim 8 h w domu ciągiem, a całe stadko czeka grzecznie na powrót.
Każdy pracuje 8 h, a pieeki czekać muszą ;/
Niech go przetrzyma choć trochę, na pewno dom się znajdzie....[/QUOTE]
Wiele psiaków jest dokładnie w takiej samej sytuacji. Psy i tak większość dnia przesypiają, nie mają poczucia upływu czasu. Wracam po 15 minutach ze sklepu i witają mnie tak samo gorąco, jak podczas powrotu z pracy po 10 godzinach nieobecności.
Zanim przygarnęłam 2 sunie, mój psiak czekając na mój powrót z pracy, siedział sam.
Jeśli więc nie ma innych przeszkód, a ta Pani chciałaby pomóc psiakowi, to nie ma żadnego problemu. Psiak będzie uratowany, a Pani szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Diablica_8D']No właśnie to nie tylko chodzi o tą prace, na jej decyzje składa się kilka czynników, znam tą panią 10 lat i wiem jak kocha zwierzęta i chciałabym bardzo żeby znowu miała psiaka, ale w takiej sytuacji jak się znajduje wiem że nie może.[/QUOTE]
Niestety często tak bywa, że ci, którzy chętnie przygarnęliby zwierzaczka, nie mogą z różnych względów i przeszkód, a ci, którym nic nie przeszkadza, nie mają ochoty pomagać :(

Link to comment
Share on other sites

w sobotę 2 tyg temu został znaleziony ok godz 21, weterynarz odmówił przyjęcia go i przechowania (on się zajmuje tymi zwierzętami bezdomnymi), podobno nie miał miejsca - miał dwa duże psy, wiec Straż Miejska skontaktowała się z panią z TOZu która kazała go zawieść pod wskazany adres i się zaczęło szaleństwo z szukaniem domu tymczasowego bo mógł tam zostać tylko na weekend, do wtorku był w jednym domu potem na ponad tydzień w drugim, dzisiaj trafił do nowego na jakiś czas miejmy nadzieje że ktoś odpowie na ogłoszenia i znajdziemy mu kochającego właściciela bo zasługuje na to. Nikt nie chciał go na święta, ale zlitowała się dziewczyna, która ma szczeniaczka mieszańca labradora z owczarkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam,
Chciałabym prosić o informacje o moim psie (jeśli by się przypadkiem znalazł tak daleko). Poszukuję mojego zaginionego psa już od Sylwestra - bezskutecznie. Dlatego postanowiłam zamieścić informację o nim w wątkach wszystkich schronisk w Polsce - może go ktoś wywiózł?
[IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj202/kokony/ogloFB_03_BIG_zpsffc940d6.jpg[/IMG]
Dziękuję za wszelką pomoc,
Marta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='amacariel']kiedy znaleziono psa? jakis kontakt mozna prosic? wstawie na sadecki portal[/QUOTE]

psa znaleziono dzisiaj wieczorem - prosiła mnie, żeby gdzieś to napisać - więc piszę ;) co do kontaktu podam tel. do córki - ona wie więcej. Mówiła, że pan z tego osiedla, który go znalazł, zaopiekował się nim póki co 668404469

Link to comment
Share on other sites

strasznie się cieszę, ze w moim rodzinnym mieście jest kilka dogomaniaków! :) dzwonila do mnie pani z NS - Rynek w sprawie naszej szorstkiej suni...Frejka jest prawie zaklepana i zaproponowałam pani innego piesa...czy będę mogła liczyć na ew. sprawdzenie domku w razie w?

Link to comment
Share on other sites

moge prosic o imie tej Pani :P?

Zapytaj moze w sadeckim zkwp czy ktos sie z nich nie wybiera (czy nie wiedza czy sie wybiera).
ja moge napisac do 3 znajomych, tylko jaki kot, czy macie klatke, kiedy wystawa (bo nie pamietam)?
no i na wystawe nie wejdzie nikt z kotem... czyli trzeba bedzie cos z nim zrobic... zostawic w aucie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...