Jump to content
Dogomania

Węgielek - nareszcie szczęśliwy biega za TM... Śpij spokojnie Aniołku [']


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

Nie mogłam się dzisiaj od 13 zalogować na dogo, myślałam, że oszaleję:angryy: Nie wiem co jest nie tak z tym serwerem?!

[quote name='wojtuś']...a Pannę Marple :loveu: ucałuję, jak tylko się spotkamy :)[/QUOTE]

Wojtuś, mamy niedaleko, to może razem się wybierzemy? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']obiecanki-cacanki;)[/QUOTE]

[quote name='paula_t']Nie mogłam się dzisiaj od 13 zalogować na dogo, myślałam, że oszaleję:angryy: Nie wiem co jest nie tak z tym serwerem?!

Wojtuś, mamy niedaleko, to może razem się wybierzemy? :D[/QUOTE]
Nie obiecanki ale..... to naprawdę może się zdarzyć :D
I to razem: wojtuś z Paulą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']Ludzie...co tu się dzieje:crazyeye::loveu:
Tyle dobrych dusz,nie wiem...nie wiem,czy to Nowy Rok tak wszystkich nastroił
czy dobre fluidy Pinczerki i Lili:loveu::loveu:ależ macie tempo i umiejętność zjednywania sobie ludzi![/QUOTE]
Myślę, że to zadziałał " urok osobisty " piesków :-(,trudno przejść obojętnie obok takich bidulek :shake:, a dziewczyny........dziewczyny wyciągnęły to nieszczęście na światło dzienne .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beardedo']Mama napisała sms na numer podany w ogłoszeniu , ale ktoś odpisał że to pomyłka :crazyeye:
Nie ma ktoś może numeru do Pinczerki?[/QUOTE]

Beardedo, wyślij mi proszę na pw link do tego ogłoszenia, bo to ja je robiłam i mam zapisany numer do Lili (to Jej numer jest podany w ogłoszeniu). Mam nadzieję, że nic nie pochrzaniłam...:nerwy:


Edit: przeglądnęłam kilka ogłoszeń i numer jest przepisany dokładnie taki sam, jak z wiadomości od Lili....

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie, ale już wcześniej byłam na wątku :lol: Cieszę się, że mały lada moment opuści to smutne miejsce. Na razie nic nie deklaruję, bo jestem już "zadeklarowana" po uszy, ale będę śledzić i w razie czego dorzucę grosik.

Lili, masz pełną skrzynkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Kasa poszła. Miło wiedzieć, że ktoś się tymi psami zajmuje.
Dużo huskich jest w BB w schronie?[/QUOTE]

W sobotę był z tego co się orientuję tylko jeden haszczak na dużym wybiegu dla psów, czyli nie jakaś świeżynka-uciekinier, tylko już od dłuższego czasu przebywający w schronie.


[quote name='Malgoska']oby takich stukniętych więcej:)

kiedy maluszek jedzie do dt?[/QUOTE]

We wtorek :)


[quote name='paula_t']
Wojtuś, mamy niedaleko, to może razem się wybierzemy? :D[/QUOTE]

Ej, bo cioteczka Marple od tych buziaków się nie pozbiera :evil_lol:

[quote name='Beardedo']My z mamą jesteśmy chętne do zawiezienia jutro Węgielka do DT , tylko musimy znać szczegóły ! :multi:[/QUOTE]

[B]Pisałam już Ci PW. Węgielek jest już zarezerwowany na fundację i tylko ja albo Lili możemy go ze schroniska odebrać. Dodatkowo prosto ze schroniska MUSIMY jechać do weterynarza, a w domku tymczasowym podpisać umowę o tymczas. Także dziękuję za dobre chęci :loveu: ale musimy poczekać do jutra.[/B]


[quote name='Bgra']Ludzie...co tu się dzieje:crazyeye::loveu:
Tyle dobrych dusz,nie wiem...nie wiem,czy to Nowy Rok tak wszystkich nastroił
czy dobre fluidy Pinczerki i Lili:loveu::loveu:ależ macie tempo i umiejętność zjednywania sobie ludzi![/QUOTE]

Najważniejsze, że ten Nowy Rok dobrze się zaczął... bo jest szansa dla tych biedactw! Oby tak dalej :)


[quote name='Mattilu']Nie moge sie zalogowac jako Mattibo - caly dzien probowalam i nic, w koncu z synem zalozylismy nowy profil i jestesmy tu jako Mattilu, ale mejl z nr konta przepadl - poprosze jeszcze raz!
Bardzo sie ciesze, ze Wegielek trafi do DT:multi:[/QUOTE]

Już wysyłam ;)


Także odliczamy dni do jutra... Dziś albo jutro zakupię też wyprawkę dla naszego Węgielka żeby nie jechał do DT z pustymi łapkami :)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie... ale też czasami sypiam ;)

Numer z ogłoszenia może z któregoś jest zły? Bo dostałam kilka telefonów o Węgielka (na razie nic nie mówię bo nie zapeszam)
to musi być też gdzieś dobry ;)

Dziękujemy wszystkim za wpłaty :loveu:

Z P. Moniką (mamą Beardedo) już rozmawiałam i tak jak pisała Pinczerka nie mamy tego możliwości zrobić dzisiaj :-(
mimo najszczerszych chęci... Ale dziękujemy za chęć pomocy, mało kto chciałby taki kawał przejechać aby
dowieźć psiaka do DT :loveu:


Także... znowu odliczamy.... i kciuki trzymamy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...