Jump to content
Dogomania

11-letni amstaff wyląduje w schronisku jeśli szybko nie znajdzie się dt/ds:(


martik b

Recommended Posts

tak właściwie to nie dostałam jednoznacznej odpowiedź, bo też się pytałam, pani określiła im szybciej pójdzie do nowego domu tym lepiej :roll: już go raz oddali do schroniska boję się żeby któregoś dnia sytuacja ich nie przerosła i nie zrobili tego ponownie z tą różnicą, że po psa już nie wrócą ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

[quote name='martik b']ja zaraz zamieszczę o nim post na forum bullowatych może się ktoś odezwie...jeśli chodzi o schron w Gdańsku to jeśli tam go nie przyjmą to część rodziny jest właśnie z mojego miasta z Bydgoszczy i pewnie w razie kłopotów tu go właśnie dostarczą a u nas w schronie już go przyjmą tylko po takim przyjęciu uśpią, u nas w Bydgoszczy jest bardzo duża eutanazja a jeszcze to amstaff, ta rasa musi być w osobnym boksie bez innych psów więc są to tzw. nieekonomiczne psy a boksów takich jest mało, pies jest jeszcze starszy więc to wszystko się składa na niekorzyść biedaka :shake:[/QUOTE]

strasznie się to czyta...."nieekonomiczne psy"...

Link to comment
Share on other sites

No tak...byle z wierzchu ładnie i kolorowo wyglądało.Pies najmniej ważny i jego życie. Znalazłam w raporcie Hycel ,że bydgoskie schronisko jest na czarnej liście schronisk z powodu ilości uśmiercanych psów. Faktycznie ast nie ma tam czego szukać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']No tak...byle z wierzchu ładnie i kolorowo wyglądało.Pies najmniej ważny i jego życie. Znalazłam w raporcie Hycel ,że bydgoskie schronisko jest na czarnej liście schronisk z powodu ilości uśmiercanych psów. Faktycznie ast nie ma tam czego szukać.[/QUOTE]
pisalam juz gdzies post wyzej....nie tylko ast nie ma w bydgoskim schronisku co szukac....wszystkire rasy tzw "grozne ".....

Link to comment
Share on other sites

Jedyne na plus to fakt,że nie ukrywają zabijania takiej ilości psów. Są to sprawy dostępne dla każdego w necie. Najgorzej, gdy dla ludzi jest ciu-ciu,kochamy pieski,a trup się ściele gęsto ,ale potajemnie. Przynajmniej schronisko bydgoskie jasno przestawia swoja politykę zabijania i w tym są uczciwi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zadne pocieszenie. I co sie stalo z pieskiem? To bardzo smutna historia! Ze tez na tym swiecie jest tyle nieodpowiedzialnych, bezmyslnych osobnikow! To cos najgorszego, kiedy oddaje sie starego psa. Nie ma wiekszej tragedii, ktora mozna zgotowac zwierzeciu! Oby ich tez tak ktos oddal - tego im zycze z calego serca!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...