Jump to content
Dogomania

Zaginął leonberger! NAGRODA!


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a w jakich okolicznościach zaginął?? Czy mozliwe jest że ktoś go ukradł?
Czy poinformowaliście policję w okolicy zaginięcia? (czasami pomagają...oczywiście nie szukaja, ale jak sie dobrze trafi, to mają na uwadze) Dobrze też powiadomić leśników.
jeszcze jedno. czy przeszukaliście linię brzegową? tam sa strome miejsca, dobrze byłoby wykluczyć, że mógł gdzieś spaść, nie mógł sie wydostać, etc...
...
Szukać po całej Polsce, schroniska, itp, itd.

i mimo wszystko prosze nie tracić nadziei. Zaginiony leonberger Alvaro odnalazł się po 4!!!! latach...
Trzymam kciuki, żeby Batat wrócił jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Alvaro to inna sytuacja...
A tam - przeszukaliśmy linię brzegową od razu - 3 dni chodziliśmy, wołaliśmy...
Raczej nikt go nie ukradł - przy mnie złapał trop i poleciał - jako jedyny leonberger na świecie, postanowił być psem myśliwskim :(
Rzeczywiście muszę poprzeszukiwać schroniska w całym kraju, bo to jest chyba jedyna droga. Leśnicy, marynarka wojenna, policja, straże miejskie, wójtowie gmin i sołtysi okolicznych wsi - wszyscy wiedzą :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dostałam wiadomość od pewnej pani, że podobny pies był widziany koło Żarnowca. I tak po nitce do kłębka dowiedziałam się, że z tej gminy (i wielu innych) psy jadą do schroniska w Kościerzynie. Jak zaczęłam szukać namiarów na to schronisko, to zrobiło mi się słabo od razu: [url]http://www.boz.org.pl/pm/koscierzyna/index.htm[/url]
Moje pytanie brzmi: czy ktoś ma nr tel. do tego schroniska? Tylko pani z gminy ma prawo do niego dzwonić... Nie chcę komentować tego faktu, ani wdawać się w dyskusję nad tym schroniskiem. Chcę tylko zadzwonić do gościa i się spytać, czy nie ma u niego Batata.

Link to comment
Share on other sites

w tym artykule są aktualne (chyba) namiary na schronisko, wysłałabym im jeszcze ogłoszenie o zaginięciu i próbowałabym zadzwonić i tak [URL]http://www.dzierzgon.pl/?do=wiadomosci&action=show_new&id=340[/URL]

trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie będę pisać, że trzeba wierzyć bo wiara czyni cuda... mam tylko ogromny szacunek dla Ciebie i ilekroć wchodzę na wątek i żadnego rezultatu nie widzę to robi mi się b. przykro. Wiem, że to nic nie da, tak sobie tylko piszę, żeby dodać otuchy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie dziś na FB przeczytałam, że z jakiegoś schronu (chyba Wojtyszki) wyciągnięte psy miały czipy. Właściciele na nie czekali przez kilka lat, bo nikt tych czipów nie odczytał... Dopiero teraz jak jest akcja wyciągania stamtąd niektórych zwierząt, psy powróciły do domów... Mam nadzieję, że mój maluch nie siedzi w takim miejscu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...