Jump to content
Dogomania

Zaginął leonberger! NAGRODA!


Recommended Posts

NAGRODA ZA ODDANIE PSA!
już 11 dni nie ma śladu po psie. Mam o tyle utrudnioną sytuację, że mieszkam pod Warszawą a Batat (w domu - BANAN) zaginął nad morzem. Mam nadzieję, że ktoś z Was może coś wie, widział, albo może ma mojego psa i nie wie, co z nim zrobić...
[IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj202/kokony/oglo_FB_02_zpsf3e08e7e.jpg[/IMG]
[IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj202/kokony/DSC_5944_zpsde65bab6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj202/kokony/DSCF2828_LO_zps2e1e6cae.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a dopiero co wczoraj zastanawiałam się, czy wasz pies się odnalazł....kurczę, przykro mi :(
w wejherowie przepadł bez wieści również wielki pies - bernardyn Cezar...
wiem, że to okrutne, ale kontaktowaliście się ze służbami sprzątającymi miasto...? takiego olbrzyma powinni kojarzyć...
a może ktoś go sobie przywłaszczył i trzyma u siebie na podwórku..?
plakaty, rozumiem, porozwieszane w okolicy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']
wiem, że to okrutne, ale kontaktowaliście się ze służbami sprzątającymi miasto...? takiego olbrzyma powinni kojarzyć...
a może ktoś go sobie przywłaszczył i trzyma u siebie na podwórku..?
plakaty, rozumiem, porozwieszane w okolicy?[/QUOTE]
mam nadzieję że to drugie jednak :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']
można byłoby poprosić o pomoc w roklejeniu plakatów kogoś z dogomanii, ale szczerze powiedziawszy nie kojarzę ani jednego użytkownika, który mieszkałby w tamtych okolicach....[/QUOTE]
Jeśliby się ktoś taki znalazł, to ja wyślę pdfy z plakatem e-mailem lub nawet wydrukowane plakaty pocztą - bardzo by to nam pomogło. Zwłaszcza w niedzielę, gdy będą chodzili wolontariusze z WOŚP byłoby fajnie im na plecach przyczepić - taki miałam plan, ale... :(

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy teraz w Jastrzębiej Górze i ponawiamy akcję plakatową. Jeszcze jutro będziemy objeżdżać okoliczne wsie. Bardzo nam pomogła Ania z Husse w trójmieście - pozdrawiam i dziękuję.
Dziękuję również pumci za pomoc, bo w Krokowej już wszyscy wiedzą o zaginionym psie :)
Dam znać co nowego pojutrze, bo jutro raczej nie siądę do komputera

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy. Oplakatowalismy okoliczne wsie, ale niestety nie udało nam się zmieścić w czasie odwiedzin w schroniskach :( Po akcji plakatowej było kilka telefonów, ale nie o nim :( Jeśli ktoś z dogomanii bywa w schroniskach w województwie pomorskim - bardzo proszę o czujność, gdy zobaczą psa przypominającego kaukaza lub leonbergera. Zdjęcie byłoby super - można umieścić w tym wątku. Dziękuję za wszelką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

tego się właśnie obawiałam - że sygnały nie dotyczą Waszego psa...ludzie nie znają się na rasach, czasem ich opis różni się diametralnie od stanu faktycznego. Ja bywam regularnie w schronisku w Gdańsku, będę go miała rzecz jasna na uwadze.
Szkoda :(

Może koczuje gdzieś w lasach, których tam przecież nie brakuje......?

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że gdzieś się przyklepał, bo to już 3 tygodnie... Nie wiem, czy bez jedzenia i w takich temperaturach byłby w stanie przeżyć... Raz nam uciekł przez płot i nie było go dobę (dlatego go wzięłam ze sobą :/) to wrócił z przeziębieniem - pies wychowany w cieplarnianych warunkach - od urodzenia w jednym domu :(

Link to comment
Share on other sites

Już miesiąc minął od ucieczki Batata :( Desperacko przeszukuję wszystkie strony fundacji i schronisk, ale nie ma po nim ani śladu. Wszystkie zgłoszenia były nie o nim. Niemniej dziękuję tym wszystkim, którzy dzwonili za troskę i dobre chęci. Przypominam i tutaj, że nadal go poszukuję...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...