Jump to content
Dogomania

[MLB] Syriusz - Psia Gwiazda. MA DOM !!!


malibo57

Recommended Posts

No, ta ekipa jest niesamowita:)
Wczoraj miałam przyjemność spotkać je wszystkie w realu.
Pomimo wielu zajęć, DIFcia zaprosiła mnie z Magdą B. trenerka i behawiorystką - przy okazji bytności Magdy w Warszawie. Chodziło głównie o odwrażliwienie naszej Gwiazdy Syriuszowej na niektóre zjawiska ( dotyk, podnoszenie). Udało się - Magda oceniła Syriusza jako psa o mocnej psychice ( całe 8 kg;-)), pokazała nam, co i jak robić - w domu i na spacerach. Syriusz był głaskany i podnoszony, a wrzasków nie było:) To bardzo inteligentna psina - w moment nauczył się komendy "siad".
DIFcia będzie kontynuować ćwiczenia, aby utrwalić u Syriusza prawidłowe reakcje i wyplenić "nawyczki".
Zdjęć, niestety, nie ma - niedoróbka organizacyjna.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Syriunio cały czas w hoteliku. Niedawno miał sesję robioną przez Bonsai. Z niecierpliwością czekamy na efekty.

Ogólnie nie ma z nim problemów. Nie brudzi w domu, nie jest szczekliwy a raczej wrzaskliwo-piskliwy. Jak jest zamknięty w kenelu a coś się dzieje to śmiesznie piszczo-wrzeszcząc daje znać, że on tu jest i żeby o nim nie zapomnieć.:evil_lol:
Lubi cichaczem wtapiać się w fotel jak nikt nie widzi. Wskakuje i leży cichutko w nadziei, że nikt go nie zauważy. A jak ktoś wchodzi do salonu hop... i już go nie ma. U nas psy oczywiście mogą sobie leżeć na tych fotelach, ale on chyba o tym nie wie :megagrin:
Ale już nie jest ostatni za pająkami w stadzie i ostatnio chciał spuścić manto Guciowi, który jest o łapę większy. No i znowu musiałam przegrupować psy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='bea100']A co słychać u Syriusza? :)[/QUOTE]

No Syriuszek cały czas w hotelu. W grudniu minie już rok :(

Bardzo go pokochała moja Kaja w typie yorka. Razem bawią się i szaleją. Syrek zrobił się troszkę szczekliwy. Jak ktoś przychodzi to robi za psa obronnego i jako pierwszy podnosi alarm na obcego.
Ostatnio wskoczył mi sam na kolana na fotel, ale ludzki dotyk nadal boli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='malibo57']U Syriusza dużo nowego - dziś zamieszkał ze mną i moim stadem :) Śpi sobie teraz po emocjonującym wieczorze.
Usz okazał się być Psim Coachem - spacyfikował Adelę uprzejmością i psim obejściem ;-) Z Hienką zero problemów, z kotami też.[/QUOTE]
Co za cudna wiadomość! Czy Syriusz jest u Ciebie na BDT czy już w DS?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...