Jump to content
Dogomania

Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gabi79']Na pewno pokocha i oby z wzajemnością:lol:

Dzieci p. Małgosi są dorosłe i na co dzień mieszkają osobno, ale w święta będą u mamy i będzie czas na zapoznanie się ze Stefcią.

Michelle, zaraz Ci wyślę na maila wzór umowy i dane p. Małgosi.

Odliczam dni do czwartku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]


Gabi- wszyscy razem z Tobą odliczamy te dni...już tylko....4 zostało to wielkiego wydarzenia w życiu Stefci:))))

Link to comment
Share on other sites

Gabuniu, gdyby pani chciała amstafa to może Bongo
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239526-Bongo-łagodny-4-letni-psiak-w-typie-astka-w-hoteliku-czeka-na-DS"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239526-Bongo-łagodny-4-letni-psiak-w-typie-astka-w-hoteliku-czeka-na-DS

nie doczytałam że do roku, Bongo ma 4
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Cioteczki właśnie dzwoniła do mnie pani z Mikołowa w sprawie Stefci.

Poprosiłam o adres mailowy i wyślę kilka linków.

Pani chce psiaka do roku, niezbyt małego.

Myślę na szybko, kto by się nadawał z naszych okolic[/QUOTE] A "zagłodzony jasiek" z banerku w moim podpisie? Około roku (1,5) i niezbyt mały?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Zapytałam na wątku gdzie jest Jasiek teraz (mnie już się wszystko miesza) - czekam na odpowiedź[/QUOTE]

Ja już wysłałam Pani link.
Gdyby się spodobał to chyba nie takie ważne, gdzie jest.

Mam wielką nadzieję, że Pani poczyta o psiakach i jakiegoś wybierze.
Jednak nadziei wielkich nie mam, niestety jeszcze nikogo nie udało mi się "zarazić" Dogomanią i sprawić, że dzwoniący/piszący w sprawie konkretnego psiaka wybrał potem innego:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Ja już wysłałam Pani link.
Gdyby się spodobał to chyba nie takie ważne, gdzie jest.

Mam wielką nadzieję, że Pani poczyta o psiakach i jakiegoś wybierze.
Jednak nadziei wielkich nie mam, niestety jeszcze nikogo nie udało mi się "zarazić" Dogomanią i sprawić, że dzwoniący/piszący w sprawie konkretnego psiaka wybrał potem innego:-([/QUOTE]

kiedys jest ten pierwszy raz:)

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam maila o następującej treści: ( mam nadzieję, że Pani Małgosia mi wybaczy to upublicznianie maili )


[COLOR=#4b0082][B]"Rozmawialam z behawiorystą, dał mi kilka wskazówek odnośnie spotkania dziewczyn, zdecydowanie muszą się poznać na neutralnym terenie, Stefcia powinna być na smyczy, zeby nie uciekła (teren bedzie otwarty), moja tez na początku, co najmniej godzinkę. Nie rzucać aportów, nie prowadzic do rywalizacji etc.U nas jak wszędzie zima tej wiosny, dlatego opiekunka musie sie cieplo ubrać. Potem pójdziemy do domu, ale suczki zostaną na terenie przed domem, potem wejdą do domu. Co dalej? Zobaczymy.[/B][/COLOR]
[COLOR=#4b0082][B]Pozdrawiam Panią i czekam na kontakt z cioteczką Stefy"[/B][/COLOR]
[B]
Michelle, udało Ci się załatwić sobie wolne na czwartek???
Pojedziecie???[/B]

pani z Mikołowa odpisała, że zakochała się w Stefci, jeśli Stefcia zadomowi się w nowym domu i będzie wszystko Ok. to poszuka na dogo innej "bidy" w potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Otrzymałam maila o następującej treści: ( mam nadzieję, że Pani Małgosia mi wybaczy to upublicznianie maili )


[COLOR=#4b0082][B]"Rozmawialam z behawiorystą, dał mi kilka wskazówek odnośnie spotkania dziewczyn, zdecydowanie muszą się poznać na neutralnym terenie, Stefcia powinna być na smyczy, zeby nie uciekła (teren bedzie otwarty), moja tez na początku, co najmniej godzinkę. Nie rzucać aportów, nie prowadzic do rywalizacji etc.U nas jak wszędzie zima tej wiosny, dlatego opiekunka musie sie cieplo ubrać. Potem pójdziemy do domu, ale suczki zostaną na terenie przed domem, potem wejdą do domu. Co dalej? Zobaczymy.[/B][/COLOR]
[COLOR=#4b0082][B]Pozdrawiam Panią i czekam na kontakt z cioteczką Stefy"[/B][/COLOR]
[B]
Michelle, udało Ci się załatwić sobie wolne na czwartek???
Pojedziecie???[/B]

pani z Mikołowa odpisała, że zakochała się w Stefci, jeśli Stefcia zadomowi się w nowym domu i będzie wszystko Ok. to poszuka na dogo innej "bidy" w potrzebie.[/QUOTE]


Nie było domku dla Stefci teraz są dwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...