Jump to content
Dogomania

Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='michelle04']Nie piszę na wątku Daszki bo tam już zostałam osądzona i skazana pomimo wypowiedzi osób, które były u mnie i widziały warunki w jakich mieszkają psiaki, więc nie wiem co jeszcze mogłabym dodać? Jakich argumentów użyć niż te przedstawione w relacjach naocznych świadków? Czy osoby, które były u mnie nie są wiarygodne? Nie wiem, nic już nie wiem
Moje słowo to teraz tylko moje słowo przeciwko innemu i chyba już nic nie znaczy[/QUOTE]

Michelle mogę sobie tylko wyobrazić jak musi Ci być teraz ciężko...
Tak jak Elunia napisała nie poddawaj się i rób swoje;)
Ja jestem Wam bardzo wdzięczna za naszą Lalunię :loveu::loveu::loveu:
Trzymaj się kochana;)

Link to comment
Share on other sites

Zanim Cioteczka Warańska wróci do Paryża i prześle nam swoje foty, ja mam kilka, może przydadzą się do ogłoszeń

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2120/4bb746d5002a43d85134f1a0/sdc13943-001[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14074/a076e2ba000ae40f5134f1a1/sdc13946-001[/IMG]

Ta fotka wydaje mi się być dobra, jest taka rozczulająca, aż chce się jej strzepnąć ten piasek z noska

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi1702/6bc528c200180a9b5134f1a0/sdc13948-001[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka'][B]michelle04,[/B] Ostatnia Szansa chciałaby zwrócić za sterylkę, ale ciągle brakuje jej dobrze wypełnionego formularza.
Trzeba wysłać im mejlem ten formularz, który razem wypełniłyśmy. Mejla Ci podałam. Szkoda, aby pomoc przepadła.[/QUOTE]

Dziękuję Mazowszanko, że przypomniałaś, miałam zapytać czy Michelle załatwiła formalności, ale zapomniałam

Link to comment
Share on other sites

Na konto Stefci wpłynęło 20,- od Mysza2, dzięki Eluniu.

Kurcze, dowiedziałam się, że, w Wodociągach w Będzinie mieszka sunia.

Oczywiście nikt nie pomyślał o sterylizacji i w efekcie jest 8 szczeniaków.

Ojciec TZ-a tam pracuje i próbujemy namówić go, by pojechał do weta uśpić maluchy, ale ludzie się sprzeciwiają.
Nie mam pomysłu, co zrobić..........

Macie jakieś pomysły, błagam doradźcie coś:modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']
Kurcze, dowiedziałam się, że, w Wodociągach w Będzinie mieszka sunia.
Oczywiście nikt nie pomyślał o sterylizacji i w efekcie jest 8 szczeniaków.
Ojciec TZ-a tam pracuje i próbujemy namówić go, by pojechał do weta uśpić maluchy, ale ludzie się sprzeciwiają.
Nie mam pomysłu, co zrobić..........
Macie jakieś pomysły, błagam doradźcie coś:modla::modla::modla::modla::modla:[/QUOTE]
Gabuniu, wiem że nie spotkam się z aplauzem, ale powinno się je uspić.
Sama wiesz że na siłę gdzieś je wypchną jak to szczeniaki a potem 80% z nich wyląduje na ulicy albo w schronisku.
Możemy to jakoś zorganizować i zebrać na to pieniądze:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka'][B]michelle04,[/B] Ostatnia Szansa chciałaby zwrócić za sterylkę, ale ciągle brakuje jej dobrze wypełnionego formularza.
Trzeba wysłać im mejlem ten formularz, który razem wypełniłyśmy. Mejla Ci podałam. Szkoda, aby pomoc przepadła.[/QUOTE]
Wysłałam wcześniej e-maila, ale chyba nie doszedł, wysłalam dzisiaj raz jeszcze z prośbą o potwierdzenie jego otrzymania oraz wysłałam dodatkowo formularz pocztą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Gabuniu, wiem że nie spotkam się z aplauzem, ale powinno się je uspić.
Sama wiesz że na siłę gdzieś je wypchną jak to szczeniaki a potem 80% z nich wyląduje na ulicy albo w schronisku.
Możemy to jakoś zorganizować i zebrać na to pieniądze:([/QUOTE]

Znaleźć dom dla 8u szczeniaków, to jest istny cud.

Tylko nie wiem czy już nie jest za późno, bo oszczeniła się kilka dni temu.
Dowiedzieć się czegoś w tej kwestii jest bardzo trudno, ludzie mają wszystko w d....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...