Jump to content
Dogomania

Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysza2']Gabi, te 10 zł to chyba od cioci Ajw, robiła wczoraj przelew (pisała mi na pw) i deklarowała 10 zł jednorazowej[/QUOTE]

Myszko, a skąd ta cioteczka i czy ma na imię Agata.
Ja takiej cioteczki nie mam ujętej w deklaracjach, czyżbym przeoczyła?????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Myszko, a skąd ta cioteczka i czy ma na imię Agata.
Ja takiej cioteczki nie mam ujętej w deklaracjach, czyżbym przeoczyła?????????[/QUOTE]
Nie ujęłaś bo nie pisała na wątku tylko na pw do mnie , a ja zapomniałam na wątku wpisać kwoty, nie wiem skąd jest, ale pisała że wczoraj zrobiła przelew na 10 zł.
Wyslij do niej pw i zapytaj czy wpłata od Agata .... z ...... to od niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Nie ujęłaś bo nie pisała na wątku tylko na pw do mnie , a ja zapomniałam na wątku wpisać kwoty, nie wiem skąd jest, ale pisała że wczoraj zrobiła przelew na 10 zł.
Wyslij do niej pw i zapytaj czy wpłata od Agata .... z ...... to od niej[/QUOTE]

Ok. dziękuję Myszko, już piszę.
A czy to stała dekl. czy jednorazowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Stefciu kochana Ty nasza :loveu: masz kolejną stałą deklarację od cioteczki Wercyngetoryks w wysokości 10zł:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Pięknie dziękujemy kochana:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Aguś, jak Ty to robisz, że ciągle znajdujesz chętnych do dawania deklaracji:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Bardzo, bardzo dziękujemy. Rozumiem, że to stała dekl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Aguś, jak Ty to robisz, że ciągle znajdujesz chętnych do dawania deklaracji:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Bardzo, bardzo dziękujemy. Rozumiem, że to stała dekl.[/QUOTE]

Tak jest stała:multi:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Kochane, właśnie dzwoniła do mnie p. Danusia z wiadomością, że pokryje w całości koszty transportu:loveu::loveu::loveu:

Ja już za transport przelałam cioteczce ulv:lol:

Zaraz napiszę do cioci obiezyswiat75, która wpłaciła 150 zł na transport z pytaniem, czy te pieniążki mogą zostać w puli Stefci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Dzień dobry Stefciu:cool1:
Przepraszam za to zamieszanie z moją wpłatą:oops: wystarczyło napisać nick... jakoś mi się zapomniało.
Ale już wszystko wyjaśnione![/QUOTE]

Nie ma sprawy, nic się nie stało. Witamy na wątku ślicznoty:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...