Jump to content
Dogomania

Nikt mnie nie chce !!!...bo jestem stary ? brzydki ? Żabcio/Łódź


rita60

Recommended Posts

ŻABCIO/ok.13 lat/ potrzebuje domu mądrego, cierpliwego i świadomego jego wieku i
przywar. psiak słabo widzi i słyszy. Poza tym organizm ma zdrowy. Ma 4
kły, zębów przednich nie ma i uśmiecha się uroczo różowymi
dziąsłami.
Potrzebne wielkie, kochające serce, które przyjmie tego starego psa,
który zapachem rozpoznaje ludzi, czy są dobrzy czy nie. Żabcio to taki
papierek lakmusowy.
Świetnie sobie radzi, jest dziarski i energiczny, uwielbia spacerki, zachowuje czystość. Żabcio całkowicie akceptuje sunie, lubi też towarzystwo szczeniaków, nie przepada za niektórymi psami, jednak bardzo łatwo można nad nim zapanować, jest posłusznym psiakiem, ładnie reaguje na gesty i komendy.
Mimo wieku to pies pełen życia i miłości do człowieka. On też chce mieć swój prawdziwy dom, chce być dla kogoś ważny, ostrzegać domowników przed intruzami, a czasem po prostu wtulić się w życzliwą dłoń własnego pana... Żabcio czeka, daj mu szansę!

[B]Nie będę się rozpisywać,bo co to da[/B]:roll:[B]stary,brzydki pies czeka na swoją szansę...chciałabym aby na te ostatnie lata zaznał ciepła domowego ogniska...czy to tylko moje marzenie...
Pomóżcie...[/B]


[IMG]http://i48.tinypic.com/35d3zep.jpg[/IMG]


[IMG]http://i47.tinypic.com/2vttwxx.jpg[/IMG]


[IMG]http://i48.tinypic.com/6sqejm.jpg[/IMG]


[IMG]http://i48.tinypic.com/2dr5gzo.jpg[/IMG]


[IMG]http://i46.tinypic.com/a2qh3b.jpg[/IMG]

[B]
Kontakt

506-037-350

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


[/B]

Edited by rita60
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i ja :)
Dziękuję Rituś za założenie wątku Żabolowi.

Pies bardzo potrzebuje domu!!!!!...właściwie na cito, bo zaraz będzie musiał opuścić pokój biurowy i trafi na boksy, a tam ....ehhh ....nawet nie chce o tym myśleć....

Żabuś to jeden z tych psiaków, które są NIEWIDZIALNE, NIEADOPCYJNE...bo są zwykłymi kundelkami i są starsze :(

Właściwie Rita wszystko o nim napisała, teraz potrzebny tylko cud- dom ???

Link to comment
Share on other sites

Cudny Żabcio, musimy znaleźć dla niego fajny domek. Wstawię go na nasze profile.

Żabcio na fb: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=436787683043845&set=a.306062612783020.69189.148097168579566&type=1&ref=notif&notif_t=like&theater[/URL] i nk: [URL]http://nk.pl/#profile/26096038/gallery/album/10/815[/URL]

Edited by siekowa
Link to comment
Share on other sites

Witam. Muka trafiła do nas w bardzo złym stanie, bardzo słaba i to właśnie chyba ona miała usuwane guzy z listwy mlecznej.Czuje się lepiej, ale to starsza, delikatna babunia, która czuje się zagubiona. Póki co mieszka w pokoju biurowym (wszystkie psy z pokojów biurowych, po zmianie dyrekcji trafiły na boksy), jest do adopcji od zaraz!!! Dogaduje się i z psami i suniami. Zachowuje czystość i zazwyczaj grzecznie sobie leży na kołderce i obserwuje co się dzieje :) Spokojna, cichutka sunieczka. Nie wiem czy wymaga konkretnego leczenia,tego trzeba się dowiedzieć w gabinecie wet.

Kania i Mufka, to dwie babunie, które pamiętam od dnia przyjęcia. Przywiozła je młoda dziewczyna, ubrana jak z odpustu z młodym chłopakiem w dresie. Przynieśli je na rękach i opowiedzieli od tym jak znaleźli je na Zarzewskiej i przywieźli. W momencie, gdy je zostawili u nas, suczki skleiły się ze sobą i nikomu nie dały do siebie podejść. Długi czas upłynął zanim zaczęły podchodzić do pań wet, bo zamieszkały w ich gabinecie. Stąd wiemy, że Ci młodzi ludzie skłamali, bo te sunie w życiu by nie podeszły do kogoś obcego, a tym bardziej nie dałyby się wziąć na ręce. Wychodzą na spacery, bez smyczy, grzecznie się pilnują. Są czyste, zachowują czystość ( chociaż uwielbiają przejść do drugiego gabinetu i tam zrobić siku, najpierw Kania, a później w to samo miejsce Mufka). Nie zostaną rozdzielone, bo prawdopodobnie całe życie były razem. Teraz są do tego stopnia oswojone, że podchodzą, dają się głaskać, włażą na kolana i nawet dają buziaki. Kania traci powoli ząbki, Mufka jest chyba młodsza. Kania to taki malutki "dzwoneczek" u drzwi, Mufka jest jej "echem" :) Tolerują inne psy i sunie.

Jeśli jest ktoś chętny, kto chciałby dać im dom, to wszystkie te trzy sunie są bardzo potrzebujące, Kania i Mufka są wysterylizowane, nie wiem jak Muka.
Najsłabsza jest Muka. Kania i Mufka są dziarskimi babciami :)

Podaję mój kontakt w razie pytań na wątku jest do mnie kontakt

Link to comment
Share on other sites

Gdyby Żabcio był młodym husky, albo gdyby był młodym labradorem, albo....choćby kotem.
Żabcio jest jednak, niestey psem i do tego starym psem. Nie jest może tak bardzo stary
ale....wypadły mu przednie ząbki i zostały cztery kły. Ma dobrą kondycję i umie cieszyć
się życiem tak jak każda żyjąca istota.
Żabcio jest jednym z dziesiątków tysięcy porzuconych i niechcianych psów, które
mieszkają w w Schroniskach i przytuliskach w Polsce.
Wiele z tych psów odchodzi przez nikogo nie zauważonych, wiele z nich ma swojego
wirtualnego opiekuna bądź wolontariusza w Schronisku, który zwrócił
na niego uwagę i zaczyna walczyć o jego życie.
Takich wpisów na portalu DOGOMANIA jest bardzo wiele.
Tak więc żabcio "ginie w tysiącach ogłoszeń. A jednak mam nadzieję, że ktoś
go dostrzeże, na chwilkę przy nim się zatrzyma, chwilkę pomyśli
i wtedy....żabcio zostanie zwycięzcą. Koło fortuny zatrzyma się przy prawie niewidomym,
starym psie i pazur Żabcia dotknie domu. DOM, to coś, to stan o którym
marzą wszyscy i októry wszyscy zabiegają. To jest obojętne czy zabiegający są
ludźmi, czy nie. Nie ma nic piekniejszego niż dobry, ciepły dom.
O taki dom prosze dla niego, o który sam nie poprosi.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby porobić Żabciowi nowe ogłoszenia?

Wiem, Rituś, że już go ogłaszałaś, ale mam nowy tekst, napisany przez Hanię, która ma problemy z zalogowaniem się na stronie:

"[FONT=Arial]Gdyby Żabcio był młodym husky, albo gdyby był młodym labradorem, [/FONT][FONT=Arial]albo....choćby kotem.
[/FONT][FONT=Arial]Żabcio jest jednak, niestey psem i do tego starym psem. Nie jest może tak
[/FONT][FONT=Arial]bardzo stary ale....wypadły mu przednie ząbki i zostały cztery kły.
Ma dobrą [/FONT][FONT=Arial]kondycję i umie cieszyć się życiem tak jak każda żyjąca istota.
[/FONT][FONT=Arial]Żabcio jest jednym z dziesiątków tysięcy porzuconych i niechcianych [/FONT][FONT=Arial]psów, które mieszkają w w Schroniskach i przytuliskach w Polsce.
[/FONT][FONT=Arial]Wiele z tych psów odchodzi przez nikogo nie zauważonych, wiele z nich ma [/FONT][FONT=Arial]swojego wirtualnego opiekuna bądź wolontariusza w Schronisku, który zwrócił [/FONT][FONT=Arial]na niego uwagę i zaczyna walczyć o jego życie.
[/FONT][FONT=Arial]Takich wpisów na portalu DOGOMANIA jest bardzo wiele.
[/FONT][FONT=Arial]Tak więc żabcio "ginie w tysiącach ogłoszeń. A jednak mam nadzieję, [/FONT][FONT=Arial]że ktoś go dostrzeże, na chwilkę przy nim się zatrzyma,
chwilkę pomyśli [/FONT][FONT=Arial]i wtedy....żabcio zostanie zwycięzcą. Koło fortuny zatrzyma się przy [/FONT][FONT=Arial]prawie niewidomym,
[/FONT][FONT=Arial]starym psie i pazur Żabcia dotknie domu. DOM, to coś, to stan o którym [/FONT][FONT=Arial]marzą wszyscy i októry wszyscy zabiegają.
To jest obojętne czy [/FONT][FONT=Arial]zabiegający są [/FONT][FONT=Arial]ludźmi, czy nie. Nie ma nic piekniejszego niż dobry, ciepły dom.
[/FONT][FONT=Arial]O taki dom prosze dla niego, który sam nie poprosi."[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...