Jump to content
Dogomania

KING- pies w typie doga kanaryjskiego -


Tiana

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prosze wziąć po prostu miskę którą ma przed boksem i do niej nałożyć jedzonka, potem wrzucić do boksu, on jak widzi jedzenie to raczej nic innego go nie interesuje ;) a wyciągnięciem proszę się nie przejmować, bez problemu mu przy karmieniu ją wezmą. raczej tam mało kto się kręci, a nałożenie to kilka sekund

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Foksią po południu.Chciałyśmy dokarmić biedaka, ale się okazało, że jutro ma mieć kastrację, więc pani dyżurna bardzo prosiła, aby mu nic nie dawać, bo może wymiotować po narkozie.Pewnie jutro pójdzie po kastracji do szpitalika i może te najgorsze mrozy,które nadchodzą spędzi w szpitaliku.Morda cudna,dla mnie to taki "pasiasty labrador".Dostał od Pani Ewy kosteczkę, aby mu się nie nudziło.Byle do jutra.Ale prawda taka, że widać na jego mordce ogromną tęsknotę za człowiekiem.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

niestety nie byłam od tego czasu w schronisku, ale nic mi nie wiadomo aby coś było źle, kilka dni temu miałam o Kingo bardzo sensowny telefon, mam nadzieję że się uda, choć Pan wyjeżdża za tydzień na tydzień i nie pewnie dopiero po tym czasie by mógł go wziąć... Ma dzwonić jakby co

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

czy King nadal w schronisku..? Piekny jest.. A na molosach udało sie go umiescić? Moge go wkleić również na bordożym forum - stamtąd dwie moje tymczasowiczki (w tym jedna corsiaczka) znalazły wspaniałe domy..
Czy King jest ogłaszany juz?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cudowna wiadomość!!! Dziewczyny strasznie Wam dziękuję....gdyby nie Wy. Ulga na sercu, codziennie patrzyłam na strone schroniska czy jest dalej do adopcji. Wysyłałam tyyyle e-maile i moi znajomi na zasadzie łańcuszków. Bardzo bardzo dziękuję i z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiana']Cudowna wiadomość!!! Dziewczyny strasznie Wam dziękuję....gdyby nie Wy. Ulga na sercu, codziennie patrzyłam na strone schroniska czy jest dalej do adopcji. Wysyłałam tyyyle e-maile i moi znajomi na zasadzie łańcuszków. Bardzo bardzo dziękuję i z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)[/QUOTE]

tutaj są dwa zdjęcia [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=538396882877486&set=a.379792508737925.103142.314764475240729&type=1&theater[/URL]

[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/hphotos-ak-prn1/564249_538396882877486_1684905110_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...