Jump to content
Dogomania

GALERIA - śmieszne wilki :-)


Manu

Recommended Posts

No... :D w dużej mierze właśnie za to nasze szpicowate tak kochamy...

A wilka mieć nie możesz, zgadza się, to nielegalne. Ale co do półwilka, to nasze prawo nic nie mówi... Mam znajomych, którzy mają półwilka, półhusky. 8) Przez przypadek. I też się często zastanawiają, czy ktoś by się miał prawo doczepić... :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no wlasnie.... zawsze sie zastanawialam czy krzyzowka domowego z wilkiem jest mozliwa ale w warunkach naturalnych nie w rezerwacie gdzie wilki maja kontakt z czlowiekiem..... jakos malo prawdopodobne mi sie to wydaje... no chyba ze jakis wilk samotnik zabralby sie za to bo stado pewnie potraktowaloby takiego psiego samca lub samice po wilczemu 8)

a tak a propos dzikich to pamietam jak pewna hodowla roznych szpicow informowala w swojej reklamowce ze posiada 100% dingo australijskiego....

w Polsce zreszta.... nie fatygowalam sie zeby sprawdzic wiarygodnosc tej informacji ale mozliwe ze byla prawdziwa

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Nooo... To przypadek był.

A takich rzeczy się nie planuje, tylko ostatni głupiec coś takiego by zrobił. :-?

To jest w ogóle krzywda dla tej istoty, bycie taką krzyżówką... :( Nie ma lekkiego życia... Ale ten konkretnie trafił do wspaniałych, mądrych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

absolutnie nie podejrzewam ze Ci ludzie swiadomie skrzyzowali suczke z wilkiem....nawet mi to przez mysl nie przeszlo

piszac ze byla to ryzykowna krzyzowka mialam raczej na mysli fakt ze suce udalo sie ujsc z zyciem podczas takiego spotkania z dzikim badz co badz zwierzeciem........ mialam okazje ogladac na filmach jak wilki z watahy traktuja intruzow nawet tego samego gatunku ktorzy znajda sie w poblizu wilczego stada ... a co dopiero mowiac o udomowionych zwierzetach

:-? a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

niesamowite sa te zdjecia.....

kiedys kupilam sobie serie takich jakby obrazkow, czy tez raczej jakos tak inaczej wykonanych widokowek wiekszego formatu z wilkami

oprawilam w antyramy i mam piekne obrazki ktore wisza w moim ,, psim sanktuarium'' obok fotografii moich psow, obrazkow malamucich i innych gadzetow

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...