Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

ciociu gonzalesowa - strasznie bym chciała wrócić do swojego starego nicku "kakadu",  bo tam mam wszystkie pw od was kochani, ale nie wiem o co chodzi, że mnie na to stare konto nie wpuszcza :(

u tusieńki wszystko w porządeczku, trzeba się za te ząbki wziąć, bo już całe zółte, ale ciągle się nie możemy zebrać, bo przynajmniej czterem potworom z sześciu wypadałoby paszczę przeczyścić, a to trochę kosztuje, a tu płot się posypał i trza nowy postawić od ulicy, bo sztachety się ułamują w miejscu przykręcania śrubami - takie spróchniałe, a z furtki na wszelki wypadek nie korzystamy, bo strach, że sie rozleci (ostatnio skonstatowałam, że od  strony klamki calutka jest zarośnięta pajęczynami :); niestety, ale dom z lat siedemdziesiątych, to prawdziwa skarbonka ;)

ostatnio ulubionym tusinym zajęciem jest wygrzebywanie spod roślin zakopanego granulowanego obornika :); wszystkie psy to robią i muszę je bardzo pilnować jak jesteśmy na dworze;

a tusia standardowo chodzi na spacerki, szczeka na ptaki i samoloty, i wyleguje się w słońcu jak tylko jest okazja; w czerwcu przyjedzie do nas pani doktor na wizytę domową, bo trzeba wszystkich zaszczepić na wściekliznę, to poproszę ja o zbadanie, czy tam się jakieś guzki nie zrobiły w drugiej listwie (tfu tfu odpukać);

i tyle - na szczęście można powiedzieć, że nic się nie dzieje i nie tęsknimy za atrakcjami i niech tak zostanie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.06.2017 o 13:32, kakadu2 napisał:

byłam na profilu u Terra i zobaczyłam swój stary avatar z moja ukochaną Kolusią, której już nie ma... JA CHCĘ SWOJE STARE KONTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :(

Nic modzi/admini nie pomogli...? :(((

Link to comment
Share on other sites

nie pomogli :(

dostałam wiadomość: "podobno juz dziala, ale jesli nie to sprobuj zaznaczyc opcje `zapamietaj mnie`", ale dogo w ogóle nie widzi konta kakadu, a jak próbuję sie zalogować to automatycznie mnie przerzuca na kakadu2; wkurza mnie to :/

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 5.06.2017 o 09:04, kakadu2 napisał:

nie pomogli :(

dostałam wiadomość: "podobno juz dziala, ale jesli nie to sprobuj zaznaczyc opcje `zapamietaj mnie`", ale dogo w ogóle nie widzi konta kakadu, a jak próbuję sie zalogować to automatycznie mnie przerzuca na kakadu2; wkurza mnie to :/

Może podałaś takie same namiary jak przy kakadu bez dwa : poczta ,Hasło. Chociaż system powinien Cię o tym powiadomić.

Twój stary avatar jest kilka stron do tyłu i na pierwszej stronie Tusinkowego wątku :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, andegawenka napisał:

 

Może podałaś takie same namiary jak przy kakadu bez dwa : poczta ,Hasło. Chociaż system powinien Cię o tym powiadomić.

Twój stary avatar jest kilka stron do tyłu i na pierwszej stronie Tusinkowego wątku :)

Mogłam tak podać........

Czyli już dupa będzie z tego starego konta....

Udało mi się znaleźć moje dwa stare wątki i tam też jest mój stary avatar. Niestety nie wiem nawet gdzie szukać tego zdjęcia. Ale znalazłam inne zdjęcie Kolusi. Z ostatnich wspólnych wakacji.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2017 o 09:04, kakadu2 napisał:

nie pomogli :(

dostałam wiadomość: "podobno juz dziala, ale jesli nie to sprobuj zaznaczyc opcje `zapamietaj mnie`", ale dogo w ogóle nie widzi konta kakadu, a jak próbuję sie zalogować to automatycznie mnie przerzuca na kakadu2; wkurza mnie to :/

Może spróbuj wywalić hasło ze swojego menedżera haseł na kompie i logując się na kakadu (bez2) zapamiętać na nowo...?
Oczywiście, o ile to swoje hasło sama też pamiętasz, a nie tylko Twój komp. :)

Dnia 7.06.2017 o 13:25, kakadu2 napisał:

Udało mi się znaleźć moje dwa stare wątki i tam też jest mój stary avatar. Niestety nie wiem nawet gdzie szukać tego zdjęcia. Ale znalazłam inne zdjęcie Kolusi. Z ostatnich wspólnych wakacji.

photo-thumb-13942.gif Skopiuj sobie na dysk. :)

 

Dnia 7.06.2017 o 11:08, andegawenka napisał:

Tusinka takie malutkie biedne pętko ;)

No i Chomiczek została Pętkiem... :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kakadu ma wciąż problemy z logowaniem się na dogo, teraz jeszcze większe, więc na jej prośbę przekazuję Wam wieści o Tusi.

"Tusia ma jednak guzki i potrzebna będzie operacja. Teraz czekamy na termin. Guzki są na pozostałej części tej listwy, która była usuwana poprzednio. Nie wiem, czemu nie usunięto wtedy całej, bo zostały z niej tylko 2 gruczoły, które właśnie teraz zaatakował nowotwór. To nie są przerzuty, bo między nimi nie było połączenia. To jakieś nowe świństwo umiejscowione na prawej stronie klatki piersiowej." :((

Link to comment
Share on other sites

Ok, założyłam trzecie konto bo z niewiadomych przyczyn definitywnie wywaliło mnie z kakadu2... sił mi już brakuje, pisałam do admina w piątek za radą inki33, ale jakoś nikt nie odpowiada. A juz sobie zdążyłam sprawić nowy avatar i zacząć od początku...

Wracając do Tusi to tak jak pisała inka, stwierdzono nowotwór na prawej listwie i potrzebna będzie operacja. Czekamy na termin. Póki co idę dziś z Iką na konsultację dermatologiczną bo cos się ostatnio zaczęła drapać i czuję, że się szykuje alergik w domu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...