Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

Dnia ‎19‎.‎04‎.‎2020 o 05:49, andegawenka napisał:

Przykro mi Kakadu. Smutno mi bo jakaś Jej cząstka była też moja :(

tak, Tusieńka była nas wszystkich; każdego kto ją polubił i choć przez moment śledził jej losy, każdego kto wpłacił swój grosik na jej długie leczenie (pamiętacie jeszcze, że kiedy do nas przyjechała miała złamaną nóżkę...?); każdego kto przesłał choć najmniejszą dobrą myśl i czy napisał ciepłe słowo na jej wątku; za to wszystko w jej i naszym imieniu serdecznie dziękuję... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Bardzo mi przykro. 

To kolejny psiak z dawnych lat o odejściu którego dzisiaj przeczytałam.

jesteśmy tu tak długo, że to jest nie do uniknięcia; to szmat czasu, czasem właśnie całe życie jakiegoś psa; dogomania to historia; oby nigdy nie przestała istnieć...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uciekło mi z pamięci , że Tusia umarła i pomyślałam o niej jak braliśmy do DT Tycię , 3,5 kg maluszkę też ze złamaną łapkę. Ona ma ok. roczku . Jak będziesz miała ochotę , to zajrzyj do niej.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351626-3-kg-tycia-ma-w-łapce-złamane-dwie-kości-już-po-operacji-tycia-u-poker-złamana-łapka-porzucenie-ulica-schronisko-już-niedługo-to-wszystko-będzie-tylko-złym-wspomnieniem/page/18/?tab=comments#comment-17607485

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎29‎.‎04‎.‎2020 o 16:34, Poker napisał:

Uciekło mi z pamięci , że Tusia umarła i pomyślałam o niej jak braliśmy do DT Tycię , 3,5 kg maluszkę też ze złamaną łapkę. Ona ma ok. roczku . Jak będziesz miała ochotę , to zajrzyj do niej.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351626-3-kg-tycia-ma-w-łapce-złamane-dwie-kości-już-po-operacji-tycia-u-poker-złamana-łapka-porzucenie-ulica-schronisko-już-niedługo-to-wszystko-będzie-tylko-złym-wspomnieniem/page/18/?tab=comments#comment-17607485

dziękuje kochana, już byłam na tym wątku... cudna dziewuszka; młodziutka, na pewno szybko zajdzie dobry domek

Link to comment
Share on other sites

Dopiero przeczytałam,że chomisia juz nie ma.. :) Jejku,jak przykro i to tak nagle.Nie spodziewałam się...

Mojego psa to zaraz dwa lata jak nie mam a ja dalej nie mam odwagi wziasc następnego.Baa...ja nawet nie mam odwagi pójść do weta tam,gdzie Borys dostal ostatni zastrzyk,a mam jeszcze królika.Na szczescie narazie nie musze.

Trzymaj sie kakadu,współczuje :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...
Dnia 29.04.2020 o 12:43, kakadu napisał:

jesteśmy tu tak długo, że to jest nie do uniknięcia; to szmat czasu, czasem właśnie całe życie jakiegoś psa; dogomania to historia; oby nigdy nie przestała istnieć...

Daj znac kakadu daj znac co u Was z serca calego pozdrawiam 💓

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...