Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

4 godziny temu, kakadu.pl napisał:

myślę, że jest szczęśliwa, ale pewnie byłoby jej lepiej w domu w którym byłaby jedynym psem; u nas czasem przy pięciu egzemplarzach brak rąk, żeby wszystkich wyprzytulać...

tż ostatnio głaszcząc Tusię zapytał: a ile ty u nas miałaś być? chyba tydzień, prawda?

i tak sobie obliczyłam, że chomik jest z nami już cztery lata :)

czas szybko leci....

A jakoś tak wyszło. Nie pamiętam jak to było na początku. Chyba przez Fundację dostałaś Tusinkę. Dostałam wątek chomika od znajomej z dogo bo szukałam malutkiej suczki. Nie odważyłam się wyjść z propozycją adopcji bo bałam się że nie dam rady chorej pomóc i dobrze bo Tusinka żyje u Was jak księżniczka. Teraz mam dwie a jedna z nich przeszła tyle zabiegów że zgubiłam się w liczeniu. Przy czyszczeniu ząbków i usunięciu nadziąślaka okazało się że ma szkliwiaka. Na razie obserwujemy czy się nie odnawia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6 październik 2017 o 18:17, andegawenka napisał:

A jakoś tak wyszło. Nie pamiętam jak to było na początku. Chyba przez Fundację dostałaś Tusinkę. Dostałam wątek chomika od znajomej z dogo bo szukałam malutkiej suczki. Nie odważyłam się wyjść z propozycją adopcji bo bałam się że nie dam rady chorej pomóc i dobrze bo Tusinka żyje u Was jak księżniczka. Teraz mam dwie a jedna z nich przeszła tyle zabiegów że zgubiłam się w liczeniu. Przy czyszczeniu ząbków i usunięciu nadziąślaka okazało się że ma szkliwiaka. Na razie obserwujemy czy się nie odnawia.

nieeee :)

chomika sama wypatrzyłam na dogo, bo szukałam suczki dla koleżanki z pracy; umówiłyśmy się, że ją wezmę, wysterylizuję i max po tygodniu oddam do adopcji, ale jak zobaczyłam tę dyndającą złamana nogę to się zaczęło ratowanie, a koleżanka już w międzyczasie się wydygała, że jej Tusia będzie sikać w domu i tak chomisio został u nas na wieczne dt, bo noga się zrastała ponad pół roku....

za Twojego malucha trzymam mocno kciuki i przesyłam głaski i uściski :*

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2017 o 11:06, kakadu.pl napisał:

nieeee :)

chomika sama wypatrzyłam na dogo, bo szukałam suczki dla koleżanki z pracy; umówiłyśmy się, że ją wezmę, wysterylizuję i max po tygodniu oddam do adopcji, ale jak zobaczyłam tę dyndającą złamana nogę to się zaczęło ratowanie, a koleżanka już w międzyczasie się wydygała, że jej Tusia będzie sikać w domu i tak chomisio został u nas na wieczne dt, bo noga się zrastała ponad pół roku....

za Twojego malucha trzymam mocno kciuki i przesyłam głaski i uściski :*

No to pokręciłam dokładnie historię Tusi.

Dzięki za głaski i uściski.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kakadu.pl napisał:

ciocia Edek ma chyba małe dziecko, z tego co pamiętam to się spodziewała, więc ponieważ czas szybko leci to już chyba jest ono na świecie; wyślę jej smsa - może cos odpisze :)

Oooo to super,nie wiedziałam... :)

Gratuluję cioci edek maluszka,oby zdrowo się chowało... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

ja nie za bardzo umiem zmniejszać... kiedyś jak były te programy do wstawiania zdjęć to nie miałam problemu bo można było wybrać wielkość, a teraz już nie bardzo wiem jak...

zrobie jeszcze jedno podejście i jak się nie uda to wyślę do Andegawenki na maila - dzięki :*

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, kakadu napisał:

ja nie za bardzo umiem zmniejszać... kiedyś jak były te programy do wstawiania zdjęć to nie miałam problemu bo można było wybrać wielkość, a teraz już nie bardzo wiem jak...

zrobie jeszcze jedno podejście i jak się nie uda to wyślę do Andegawenki na maila - dzięki :*

Zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kakadu napisał:

ja nie za bardzo umiem zmniejszać... kiedyś jak były te programy do wstawiania zdjęć to nie miałam problemu bo można było wybrać wielkość, a teraz już nie bardzo wiem jak...

zrobie jeszcze jedno podejście i jak się nie uda to wyślę do Andegawenki na maila - dzięki :*

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...