Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

33 minuty temu, kakadu.pl napisał:

O matko przenajświętsza, chyba mi przywróciło stare konto!!! zobaczcie tylko na wcześniejsze posty - mam stary avatar i całą historię z wszystkimi wątkami. Tylko czemu nie mogę się zalogować na to stare konto...? :(

 

Smutna wiadomość, a jak stwierdzono że na listwie są komórki nowotworowe?

 

Może mod połączył Ci konta. Jesteś pewna że dobrze wprowadzasz warunki logowania na stare konto.?

Link to comment
Share on other sites

Może mod połączył Ci konta. Jesteś pewna że dobrze wprowadzasz warunki logowania na stare konto.?

Pewnie połączył za co jestem mu wdzięczna co zresztą napisałam w mailu, a co do wprowadzania danych w logowaniu na to stare konto oczywiście nie mam pewności bo komunikat mam taki jakbym pomyliła hasła (cos poszło  nie tak, spróbuj ponownie). Niestety kiedy próbuję "odzyskać" hasło i podaję swój adres mailowy to system go nie rozpoznaje. Próbowałam juz ze wszystkimi adresami jakie mam, ale raczej jestem pewna, że podawałam jeden konkretny bo jak się rejestrowałam na dogo w 2005 roku to nie miałam innego. 

 

Smutna wiadomość, a jak stwierdzono że na listwie są komórki nowotworowe?

Za pomocą macania, czyli tradycyjnie. Wiadomość jest rzeczywiście smutna, ale guzy są małe więc po prostu należy je wyciąć jak najszybciej. Może uda się w przyszłą sobotę.

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, kakadu.pl napisał:

Może mod połączył Ci konta. Jesteś pewna że dobrze wprowadzasz warunki logowania na stare konto.?

Pewnie połączył za co jestem mu wdzięczna co zresztą napisałam w mailu, a co do wprowadzania danych w logowaniu na to stare konto oczywiście nie mam pewności bo komunikat mam taki jakbym pomyliła hasła (cos poszło  nie tak, spróbuj ponownie). Niestety kiedy próbuję "odzyskać" hasło i podaję swój adres mailowy to system go nie rozpoznaje. Próbowałam juz ze wszystkimi adresami jakie mam, ale raczej jestem pewna, że podawałam jeden konkretny bo jak się rejestrowałam na dogo w 2005 roku to nie miałam innego. 

 

 

Ale Ci się zapętliło. Tylko admin jest w stanie Ci pomóc.

To czekamy i trzymamy kciuki i pazurki za Tusinkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

u Tusi wszystko ok, rana ładnie się zagoiła, szwy zdjęte; nic sie nie paprało, może dlatego, że całe 14 dni chodziła w kaftanie i w kloszu; wolałam dmuchać na zimne - nie potrzebne nam żadne komplikacje; teraz Tusia jest w dobrej formie, ma apetyt, chodzi na spacerki i uparła się spac na posłaniu Czesława, przez co Czesław musi spać na podłodze, bpo nie chce wchodzić do posłania Tusi; jakos to trzeba będzie rowiązać przed zimą, bo póki co podłoga tylko przyjemnie chłodna; pozdrawiam wszystkich w imieniu chomika :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
19 godzin temu, kakadu.pl napisał:

Kochani, zaglądam, żeby powiedzieć, że u Tusieńki wszystko w porządku. Biega, skacze, szczeka - po prostu Tusia :)

nie mogę załączyć zdjęcia niestety, ale moge komus wysłać na maila jakby był chętny do wstawienia :)

Wspaniałe wieści. Dzięki Kakadu :)

Może ja spróbuję [email protected]

Link to comment
Share on other sites

myślę, że jest szczęśliwa, ale pewnie byłoby jej lepiej w domu w którym byłaby jedynym psem; u nas czasem przy pięciu egzemplarzach brak rąk, żeby wszystkich wyprzytulać...

tż ostatnio głaszcząc Tusię zapytał: a ile ty u nas miałaś być? chyba tydzień, prawda?

i tak sobie obliczyłam, że chomik jest z nami już cztery lata :)

czas szybko leci....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, BORYSboxer napisał:

A mnie się rzucił w oczy ten tam z tyłu za Tusieńką,temu to dopiero dobrze... :)

tiaaaaa, to Mureczka; jej standardowo wszystko wisi kalafiorem i chyba to też świadczy o szczęściu :)

sama sobie organizuje czas, jest bardzo mądrym kotem; wzięta z dogo od kaja555 jako dwuletnia kotka z Tychów; w sierpniu skończyła 12 lat :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...