Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

przy okazji chciałam was serdecznie zaprosić na bazarek, którym spróbuję spłacić dług kota o którym pisałam ciut wyżej;

maks okazał się byc postrzelony i ma śrut w klatce piersiowej i nodze; oko samo wypadło i jest juz za późno żeby cokolwiek robić;

wet go wykastrował i maks został juz wypuszczony za jego (weta) zgodą na swój rewir;

będzie dokarmiany, a jeśli zechce przyjmowany w domu (niestety nie chce zostać na stałe, woli dorywczo fotel na ganku)

 

na bazarku sa naprawdę przeróżne rzeczy, nie ma tylko ubrań; zajrzyjcie proszę...

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146106-w%C4%99glowa-barbara-z%C5%82oty-sok%C3%B3%C5%82-i-inne-cuda-na-mniejszych-robi-si%C4%99/

Link to comment
Share on other sites

kochani gdyby mnie jutro nie było w pracy to dziś życzę wam od siebie i tusi wesołego jajka i umiarkowanie mokrego dyngusa w sensie, żeby nie padało, a przynajmniej, żeby to nie był śnieg jak dwa lata temu ;)

 

załączam wiosenne zdjęcie tusi, niestety z ubiegłego roku... w tym nie ma jeszcze takiej trawki ;)

 

uwaga uwaga, przed państwem... wielkanocny chomik!!! :)

 

zsmfit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cudnie wygląda. Nie mogę się napatrzeć . Taka pewna siebie i szczęśliwa :wub:

a ja nie mogę się napatrzeć jak widzę, że tusia staje na tej złamanej łapince...

czasami się zastanawiam, czy poprzednia opiekunka by uwierzyła, że tusia normalnie biega :)

ostatnio, robiąc porządki, znalazłam na ganku starą smyczkę chomiczka; tę maleńką czerwoną z którą przyjechał z buska zdroju;  trochę się bałam jej użyć, bo nie wiedziałam, czy zapach nie zburzy spokoju tusieńki przypominając jej, że miała kiedyś inny domek, do którego byc może tęskni, ale na szczęście w ogóle nie zwróciła na to uwagi; więc używamy tej smyczki bo jest dla chomisia idealna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kochani, przedwczoraj zdobyłam się na odwagę i pojechałam z chomikiem do vetcardii na kijowskiej, żeby zrobić mu rtg klatki piersiowej;

od opercji guzów minęło juz pół roku i należało sprawdzić, czy nie ma jakichś przerzutów do płuc; nie chciałam wam o tym pisać, żebyście się nie bali w oczekiwaniu na wyniki; teraz mogę obwieścicć, że chomik ma płuca czyściutkie i następne zdjęcie należy zrobi za pół roku :)

 

a pod spodem znajdziecie mały fotoreportaż z podróży do lecznicy :)

Link to comment
Share on other sites

tu tusia stoi na moim biurku :)

 

kx353.jpg

 

 

tu już leży w posłanku na krześle i jak zwykle macha ogonkiem:

 

9gliio.jpg

 

 

tu industrialny chomik czeka na tramwaj na placu starzyńskiego i niczego sie nie boi:

 

2uf5bn7.jpg

 

 

dzielny chomik w tramwaju linii 28 wygląda przez otwarte drzwi na przystanku przy zoo :)

 

2qsw5r5.jpg

 

 

a tu widzicie chomisia przy najdłuższym w warszawie budynku na przeciwko dworca wschodniego w którym mieści się vetcardia :)

 

15flyqp.jpg

 

w poniedziałek, jak nie zapomnę, przyniosę i zeskanuję opis zdjęcia; wynika z niego, że wszystko jest ok; chomiś ma tylko niewielkie zwyrodnienia dwóch kręgów, ale pan doktor powiedział, żeby się tym nie martwić, że to pewnie nigdy nie da żadnych objawów i że po prostu musiał to napisać, bo zauważył ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...