Jump to content
Dogomania

JAMAJKA po śmierci opiekuna pilnie szuka DT!!!


kasztanowa

Recommended Posts

[quote name='kasztanowa']KCD jeszcze raz dziekuje... narazie jeszcze nie odmawiam Twojej propozycji ale mam nadzieje, że będziesz mogla dać domek w razie pozytywnego rozwiązania innej bidzie..[/QUOTE]

Jakby co to mamy pod Warszawą jedną bidę.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240629-BARDZO-PILNA-POMOC-OSTATNIA-SZNASA-Ta-maleńka-sunia-potrzebuje-domu-tymczasowego[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Warunkiem wzięcia przeze mnie suni na tymczas jest bycie wzorem dla mojego pokręconego łebka, który się wszystkiego boi. Czyli absolutna łagodność i brak lęku do ludzi i zwierzaków. Jeśli sunia z załącznika nie będzie dla mojego Tobisia partnerem do trzęsienia portkami, to biorę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Warunkiem wzięcia przeze mnie suni na tymczas jest bycie wzorem dla mojego pokręconego łebka, który się wszystkiego boi. Czyli absolutna łagodność i brak lęku do ludzi i zwierzaków. Jeśli sunia z załącznika nie będzie dla mojego Tobisia partnerem do trzęsienia portkami, to biorę :-)[/QUOTE]

To już musisz z założycielką wątku pogadać jak ona jest :)
Ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo nie wiemy co z Jamajką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']To już musisz z założycielką wątku pogadać jak ona jest :)
Ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, bo nie wiemy co z Jamajką.[/QUOTE]

Jasne, jasne :-) Czekamy na, mam nadzieję, pozytywne wieści :-)

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko jesteśmy w kontakcie z KCD :) Jamajka jest super łagodny cieprpliwym i zrównoważonym psiakiem więc napewno by się dogadały pieski :)

Jednak czekamy do jutra na rozwój styacji bo dla Jamajki znalazł się wczoraj DS :) ale ja się jesczze nie podniecam i poprostu bardzo mocno cała w stresie trzymam kciuki......

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że suńka trafi w dobre ręce.


cioteczki z W-wy znacie kogoś z Ursusa ? Potrzebna pomoc w poszukiwaniu suńki, która została adoptowana z palucha i uciekła nowym opiekunom. szukają jej.
Dzisiaj była widziana w Piastowie.

Edited by mdk8
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Moja szefowa mieszka w Ursusie :D podeślijcie linki do zdjęć, poruszę Niebo i Ziemię, i cały Ursus ;-)[/QUOTE]

[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=526558737396077&set=a.526558657396085.1073741827.168636789854942&type=1&theater[/URL]



dzięki kochana :multi: ona się przemieszcza- jeszcze parę dni temu była w Ursusie a dzisiaj pokazała się w Piastowie. Nie wiadomo gdzie może być jutro:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny :)

Jamajka ma za pare godzin wyruszyć w trasę do nowego domku. Proszę Was, trzymajcie kciuk!!!! Ja sama siedzę jak na szpilkach....


Co do zaginionej suni to Ursus i Piastów to są tak ze sobą połączone, że do końca nigdy nie wiadomo gdzie jest granica. Jeśli sunia cały czas w tym obrębie śmiga to powinno udac się ja znaleźć. Jutro rano wsiąde w auto i przejadę się po ulicach tam, polukam koło marketów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasztanowa']Hej dziewczyny :)

Jamajka ma za pare godzin wyruszyć w trasę do nowego domku. Proszę Was, trzymajcie kciuk!!!! Ja sama siedzę jak na szpilkach....


Co do zaginionej suni to Ursus i Piastów to są tak ze sobą połączone, że do końca nigdy nie wiadomo gdzie jest granica. Jeśli sunia cały czas w tym obrębie śmiga to powinno udac się ja znaleźć. Jutro rano wsiąde w auto i przejadę się po ulicach tam, polukam koło marketów.[/QUOTE]
No to cóż, farciara mała, życzę szczęścia malutkiej, oby to była ostatnia jej przystań i ta najlepsza pod słońcem. Życzę również złapania drugiego pieska :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...