Jump to content
Dogomania

Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!


martasekret

Recommended Posts

  • Replies 740
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc mogę tylko przeprosić za ten niebyt, co do Maxia jak "doniosła" Jages Daśce - jest OK. Nawet po długim czasie zaczęli się tolerować z psem-sąsiadem. Z naszymi też jest OK, poza niewidomym Witkiem (ale to Witek atakuje Maxa, a ten sam unika raczej kontaktu). Niewidzący Witek nawet już raz lekko złapał Maxia za ogon :shake:. Jak jesteśmy w domu to czas spędzają razem z Sarą na podwórku, fotki zrobię w week i mam nadzieję, że je wstawię (coś z tym image.shak - więc gdzie indziej chyba trzeba). Jages już parę razy była w odwiedzinach, ostatnio Max dostał wielkie Żarcie, które konsumuje właśnie. Pozdrowienia od Maxia i reszty ferajny - foty (i zaległy) filmik w jak najkrótszym czasie (czyli do końca tygodnia).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Niestety przed Świętami chciałbym tu przekazać smutną wiadomość o odejściu Maxa - mało tu bywam, bardziej na FB (też mniej niż kiedyś niestety :( ) - całkiem wyszło mi z głowy Was zawiadomić na stronie DG i dziękuję Agnieszce za przypomnienie i przepraszam.

Maxiu odszedł pod koniec września, tj. 23 w nocy - rano przed pracą znalazłem go już nieżyjącego w kojcu ;( , koło 21-22 byłem jeszcze z nim na spacerku - a rano ... wyglądał jakby spał i dopiero po wejściu stwierdziłem, że już go z nami nie ma.

Przykro mi, że tak krótko był z nami. Z Sarą też jest tak sobie - bardzo cieniutko ma już z łapami i jeszcze przyplątał się guz i będzie trzeba go wyciąć (a tu obawa, czy przeżyje operację) 

Życzę Spokojnych i Zdrowych Świąt B.N. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...