Jump to content
Dogomania

Sunia w typie spaniela ofiarą znęcania... Ma domek.


Merys

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam ta samo jak Ty, 3 pies w bloku odpada, gdybym miała domek, to nie zastanawiałabym się. Ostatnio jak wróciłam późnym wieczorem do domu i był z nią mój partner, to leżała na mojej poduszce i piszczała. Ona jest strasznie delikatna i przylepa. Tak ma ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Figusia czuje się o wiele lepiej, niestety, w momencie kiedy zostaje zupełnie sama (bez moich dziewczyn też) ma zapędy niszczycielskie, porwie worek, dobierze się do karmy, na szczęście mebli się nie czepia. Po ostatniej takiej akcji jak weszłam do domu, to zamiast podbiec i mnie okrzyczeć jak to robiła do tej pory, siedziała z głową w dół na tak zwanego niewolnika. Miałam telefony w sprawie jej adopcji, niestety domki fajne, ale nie dla niej, szukam jej domu gdzie będzie inny psiak, bo ten wrażliwiec sam się zapłacze.
Plakacik adopcyjny :)

[img]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/379757_502736119776771_1590829508_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ale wdepłam no :angryy:...z samego rana taki horror...ależ ty jestes sliczna,a teraz to szukacie pewnie domu bez dzieci co?został jakis slad na psychice po tym małym bezduszniku?jak sie zachowuje do dzieci?ja mam syna 9 letniego i jakby mu kiedys przyszło zrobic cos takiego to bym chyba nogi z d****y powyrywała [URL=http://smayliki.ru/smilie-25011687.html][IMG]http://s.rimg.info/449adbe94a07f443f10e09c2ef505677.gif[/IMG][/URL]
,ale na szczescie od małego siedział ze mna w salonie gromerskim to wie jakie to fajne ,miłe i bardzo uczuciowe i wrazliwe stworzenia...podnosze malutka,powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Ona jest naprawdę cudna! Na filmiku wygląda na bardzo uległą i podporządkowaną, taką potulną sunię... A dlaczego "gaduła"? Jest bardzo szczekliwa? W sensie, czy sąsiedzi nie wzywają Straży Miejskiej :evil_lol:
Mam jeszcze takie głupie pytanie co do wychodzenia za potrzebą :oops: Czy osiem godzin, no osiem i pół, to ona dałaby radę wytrzymać w mieszkaniu? No wiesz, ludziska muszą pracować :roll:
EDIT: I jeszcze zapytam o jedzonko, bo ona chyba na karmie. Czy wiadomo, czy w poprzednim domu tez jadła tylko karmę? Domek, nad którym usilnie pracuję :diabloti: nie uznaje karmy, tylko naturalne jedzenie. Próbowałaś jej dawać takie? Bo obawiam się, że przestawienie może być trudne i z sensacjami :roll:

Edited by Isiak
Link to comment
Share on other sites

Gaduła, bo jak chce zwrócić na siebie uwagę, to robi to co na filmiku. W momencie kiedy zostaje całkiem sama ma zapędy niszczycielskie, mebli nie rusza, ale potrafi rozwalić worek ze śmieciami dobrać się do karmy. Kiedy zostaje z moimi dziewczynami jest grzeczna, chwila popiszczy i tyle, dlatego szukam jej domu gdzie będzie drugi pies. Tak wytrzyma 8 godzin bez wychodzenia na sik, o ile wcześniej będzie miała porządny spacer, ja ją karmię suchym jedzeniem, w przypadku gotowanego nie wiem czy tyle wytrzyma. Po zabiegu przez kilka dni jadła gotowane i nie było rewelacji żołądkowych.

Link to comment
Share on other sites

Super!
To powiem tak:
Domek to mieszkanie w bloku, na pierwszym piętrze, malutkie, ale z sercem do zwierzaków - całe życie w domu od zawsze kręci się koło psa. W domu są dwie dorosłe osoby, w tym jedna bardzo bardzo dorosła, prawie 90-letnia, która nie wychodzi z domu, więc pies nie byłby sam. W domu jest niespełna trzyletnia, 10-kilowa sunia, bardzo łagodna i podporządkowana, przed każdym psem i ludziem wywala się brzuchem do góry. Godziny pracy to 8 godzin przez 3 dni w tygodniu, 6,5 godziny jeden dzień w tygodniu i jeden dzień 9,5 godziny, ale wtedy jest załatwione, że w ciągu dnia sunia jest wyprowadzona.
Co myślisz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...