Jump to content
Dogomania

Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)


diana79

Recommended Posts

Dostałam PW od wujka Rolanda_de dla Uszatka miesięcznie 10 zł stałej deklaracji :multi::loveu: konto wysłane :lol:

Dianko proszę uzupełnij w wolnej chwili wszystkie jednorazowe i stałe które są na wątku w drugim poście bo nie wiem ile nam jeszcze brakuje i czy mam rozsyłać dalej czy już starczy ... :roll: ...wczoraj rozsyłałam do 2 w nocy a dziś muszę się wziąć za obiecane bazarki bo od poniedziałku znowu w pracy młyn :(

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na zdjęcia, dochodzę do wniosku, że te ucholce jeszcze większe się wydają przez jego chudość (choć mniejszą niż Dżekusia). :(

Miejmy nadzieję, że za jakiś czas nie okaże się, że te blizny są spowodowane jego zanadto bojowym zachowaniem, lecz jednak jego strachem i agresją współtowarzyszy... Kibicuje mocno Uszatkowi (choć nie jest w moim typie zupełnie, hihi). :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Obecne deklaracje miesięczne z dogo i fb :smile:

z dogo
10zł/mc yolanovi
10zł/mc bela51
30zł/mc Dancik
5zl/mc Agnieszka103
10zl/mc Martika@Aischa
10zł/mc Rolanda_de
10zł/mc Monia B.
20zł/mc Alla Chrzanowska
10zł/mc Havanka (przez 10 m-cy)
10zł/mc gosiaczek1984
10zł/mc DONnka

z fb
30zł/mc Karolina S.
20zł/mc Beata E.
50zł/mc Danusia L.
10zl/mc Dominika M.
[B]
razem 245zł stałych deklaracji [/B]


deklaracje jednorazowe:
10zł Asia K. z fb
20zl Ada-Vebby z dogo
10zł Akrum
25zl Bjuta
5zl Maria1957
15zł saphira18
100zł Panna Marple
10zł katarzyna09
10zł masza44
30zł Marudka666
20z[B]ł [/B]MALWA
15zł Ewa Gonzales
10zł soboz4


Kochani dajcie znać czy wszystko się zgadza i czy jeszcze komuś wysłać konto?

nie jestem pewna tylko deklaracji 10zł DONnka czy to jest jednorazowa czy stała?
edit wiem stała

Edited by diana79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Patrząc na zdjęcia, dochodzę do wniosku, że te ucholce jeszcze większe się wydają przez jego chudość (choć mniejszą niż Dżekusia). :(


Miejmy nadzieję, że za jakiś czas nie okaże się, że te blizny są spowodowane jego zanadto bojowym zachowaniem, lecz jednak jego strachem i agresją współtowarzyszy... Kibicuje mocno Uszatkowi (choć nie jest w moim typie zupełnie, hihi). :kciuki:[/QUOTE]

tak Uszatek wygląda trochę lepiej bo Danuisia go podkarmiała przez ostatni czas i został on przeniesiony do osobnego boksu, bo jak był na ogólnym to chyba nie mógł się dostać dojedzenia [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]

on raczej przyjaźnie do psiaków reagował, w ogóle to on nie zachowywał się jak starszy pies tylko jak młody energiczny, wesoły psiak :)

Link to comment
Share on other sites

Ucholkuu ale radosc ogromna:iloveyou::sweetCyb::modla::modla:ze juz bezpieczny kochany jestes[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne_65.gif[/IMG]i ja sie uryczlalam jak teraz zajrzalam:iloveyou::iloveyou:ale cudenka sie podzialy :modla:dzieki wszystkim janiolom:bye:zdrowenka ogromnego piesiuniu cudny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']ciocia musi się udać ....Uszatek już bezpieczny a niebawem będzie w domowym DT i tam musi nabrać sił ....przekochane ma te uchole :loveu:[/QUOTE]... i tego będziemy się trzymać! ... jak się ma takie ciocie to musi być dobrze:)
... przekochane ma te uchole:loveu:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/550628_490438410999054_1564420898_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...