Jump to content
Dogomania

Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)


Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tiggi']wiadomość rewelacja!!!! pinczerko pisałam do Ciebie w sprawie transportu:lol:nawet kierowca bardzo sprawny się zaoferował:lol:tylko ustalić dogodny termin i jedziemy na miejsce, do DOMU !!!!!!!!!!![/QUOTE]

tiggi ze swoim mężem spadli nam z nieba :loveu: :loveu: :loveu:
Jak odbierzesz ode mnie telefon to się dogadamy :diabloti: jak nie to zaraz piszę maila ;)


Dziś jest dobry dzień :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Aż mnie zatkało jak zajrzałam..... fantastycznie. Gdzie domek Tinusie wypatrzył? Suniu, powodzenia!!!!!!![/QUOTE]

Na którymś z tych mega wypasionych wyróżnionych ogłoszeń w internecie, nie spytałam o szczegóły... Ale będę miała jeszcze okazję ;)

No to trzymajcie kciuki! Wyruszamy w niedzielę z tiggi i jej mężem w podróż Tinki do nowego życia! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Na którymś z tych mega wypasionych wyróżnionych ogłoszeń w internecie, nie spytałam o szczegóły... Ale będę miała jeszcze okazję ;)

No to trzymajcie kciuki! Wyruszamy w niedzielę z tiggi i jej mężem w podróż Tinki do nowego życia! :)[/QUOTE]

Kciuki sa! Dowiedz sie prosze na jakim portalu wypatrzono Tinke, podpowiem innym gdzie oglaszac starszego pieska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][CENTER][B]Cioteczki, siedziałyśmy z Lili cichutko jak myszki za miedzą, żeby nie zapeszyć...
Ale jest świetny domek zainteresowany nasza Królewną!!! :loveu::loveu::loveu:
Domek z trzema kotami i królikiem :cool3: z ogrodem :loveu:
Wczoraj dzięki pomocy cioteczek z fundacji Głosem Zwierząt odbyła się pomyślna wizyta przedadopcyjna i możemy powoli pakować Tinusię :)
"Problem" jest tylko jeden - domek jest w Poznaniu, czyli ponad 400km od nas. Patrząc na finanse Tinki to nie jest to żadnym problemem, ale oficjalnie poszukujemy teraz kogoś, kto pomógłby nam w transporcie - bądź to z Bielska/Katowic, bądź nawet z Wrocławia bo to po drodze.
Macie jakieś pomysły?


Tak czy inaczej - cieszmy się!!! :multi: :multi: :multi:[/B][/CENTER]
[/QUOTE]

Rety, tu też TAKIE wieści...? :-o
Tineczko, powodzenia modelko galeriowa! :multi:

Jednego dnia czytam o domkach dla Lei, Uszatka i Tinki - serce się raduje! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Ja również bardzo, bardzo się cieszę :-) powolutku pakujemy dziewczynkę :-)[/QUOTE]

Tinka będzie z początku za Tobą bardzo tęskniła,nie może być inaczej,to był piękny czas dla Tinki,może pierwszy prawdziwy dom:)
teraz pojedzie z jednego domku do drugiego:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...