Jump to content
Dogomania

Ziwi Peak


Metka_w

Recommended Posts

ziwi jest podobny do barfa tylko w suchej formie
[URL]http://www.ziwipeak.com/[/URL]


[TABLE="width: 680"]
[TR]
[TD]Prosto z Nowej Zelandii – jednej z najczystszych ekologicznie krain obfitości natury - pochodzi linia pełnowartościowych, biologicznie odpowiednich, prawdziwie mięsnych karm klasy ULTRA PREMIUM.
ZiwiPeak wykorzystuje [U]wyłącznie[/U] najwyższej jakości naturalne składniki, pochodzące od zwierząt hodowanych na zielonych pastwiskach Nowej Zelandii (mięso całkowicie wolne od antybiotyków i hormonów) lub złowionych w jej krystalicznie czystych wodach.
Wszystkie zawarte w karmach i smakołykach ZiwiPeak witaminy oraz minerały są pochodzenia naturalnego i zostały dobrane w idealnych ilościach i proporcjach, zgodnych z normami żywieniowymi oraz w doskonale przyswajalnej formie.
Dzięki swojemu 100% naturalnemu składowi karmy ZiwiPeak wywierają dobroczynny wpływ na ogólny stan zdrowia, samopoczucie oraz wygląd kota i psa. Zwierzęta mają błyszczące oczy, zdrową skórę i lśniącą sierść, zdrowe dziąsła i stawy oraz niespożyte pokłady energii i witalności.
Ponieważ produkty ZiwiPeak zawierają wyłącznie 100% naturalne składniki, karmy ZiwiPeak dodatkowo pomagają oczyszczać organizm eliminując alergeny, które mogły osadzić się w organizmie zwierzęcia, jeśli Twój kot lub pies uprzednio żywiony był karmami zawierającymi zboża, barwniki, konserwanty i wypełniacze.[/TD]
[TD][/TD]
[TD]Dzięki unikalnej technologii łagodnego suszenia powietrzem naturalnych składników karmy – bez przetwarzania w wysokich temperaturach (!)– w karmie zachowane są wszystkie cenne wartości odżywcze naturalnych składników z których jest złożona.
Wszystkie składniki spełniają surowe normy jakościowe "dopuszczenia do spożycia przez ludzi". Wszystkie produkty posiadają certyfikacje zgodną z normami EU oraz AAFCO.
[B]SKŁADNIKI KARM i SMAKOŁYKÓW ZIWIPEAK:
100% NATURY[/B]
[LIST]
[*]Dziczyzna
[*]Jagnięcina
[*]Nieoczyszczone żołądki
[*]Podroby (wątroba, serce, nerki)
[*]Ryby i Olej rybny
[*]Zielone małże nowozelandzkie
[*]Cykoria
[*]Lecytyna
[*]Pietruszka
[*]Wodorosty
[*]Witaminy: witamina A, D, E,B1, B2, B6 i B12
[*]Minerały: miedź, mangan, żelazo, cynk, chlor, jod, selen, trójfosforan sodu, dwuwęglan potasu, węglan wapnia
[*]oraz dodatkowo w karmach kocich: Niacyna, Arginina, Tauryna.
[/LIST]

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To jedyne suche gowno które zastepczo od barfu chcą jeść moje psy :)
Jest to zdecydowanie najbardziej zbliżone do barfu suche, dlatego przydaje sie podczas wyjazdow czy chwilowego przestoju w dostawie mięsa, bo nie powoduje rewolucji zoladkowych.
Jest też całkiem nieźle dla niejadkow, szczeniat, psów rekonwalescentow.
Ja mogę polecić. Z racji braku dostępu do mięsa musiałam przejść na suche - ziwi sie sprawdziło. Przejście było niezauwazalne - kupy takie same i tak samo regularne jak na barfie. Z racji tego z mam niezwykle wrażliwe pokarmowo psy było to dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. :)

Niestety znaczący minus tej karmy jest taki, że w Polsce jest horrendalnie droga...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja karmię od roku non stop a wcześniej na wyjazdach gdy psy były na barfie.
Jest naprawdę bardzo bardzo bardzo spoko. Sucza nie ma biegunek choć wcześniej miała je non stop.
Także jako karmę stałą polecam.

Jesli chodzi o szczenięta wydaje się być dobrym pomysłem, znacznie lepszym od tych 'starterów'. Patrząc po składzie i konsystencji moim zdaniem to karma która idealnie nadaje się do wprowadzania szczeniętom, ale wciąż nie ma nikogo wśród moich znajomych kto by tego wypróbował na paru miotach, a u mnie szczeniąt też nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)
Ja własnie przestawiam na nią przyszłą mamusię. Także spróbujemy. Wyczytałam ze szczenięta od 8 tyg. a wcześniej karmić mokrym więc pewnie chodzi o puszki bo ta karma nie wygląda na taką do namaczania. Może chodzi o to czy maluchy poradzą z gryzieniem. Zobaczymy ciekawa jestem bardzo jak się sprawdzi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja mam Wilczura szczeniaka i dostałam go od hodowcy z karmą ZiwiPeak. Wszystkie psy tym karmią i facet mi mówił, że jak tylko małe mogą jeść suchy pokarm zaczynają podawać tą karmę. Właśnie kończę opakowanie i kupiłam kolejne ale będę przestawiać małego na inną karmę bo okropnie drogo wychodzi to karmienie. Dziś przyszła paczka z nową karmą od jutra zacznę ją mieszać. Nie wygląda jak Ziwi bo to granulki typowe a nie suche kawałki mięsa. Pies Ziwi uwielbia i boję się czy nową będzie chciał jeść...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...