Jump to content
Dogomania

"Małolaty" dla mieszańców


Dioranne

Recommended Posts

Nie chcę Cię przerażać, ale według większości nauczycieli druga klasa jest najtrudniejsza jeśli chodzi o materiał. ;) Ja nie będę jeszcze oceniać, bo przede mną trzecia.

Super inicjatywa! W 'moim' schronisku wolontariuszami mogą być tylko osoby pełnoletnie. Wykluł się nawet pomysł, żeby chętni uczniowie z naszego gimnazjum pomagali - niestety okazało się to niemożliwe. Rozumiem, że dzieciakom z podstawówki się nie pozwala, ale jednak w gimnazjum zdarzają się ludzie w miarę ogarnięci, którzy wolny czas z chęcią poświęciliby na wolontariat w schronisku. Ale doopa. :roll: Jeśli ktoś ma znajomego w schronisku to jeszcze na upartego mógłby być takim 'pół-wolontariuszem', że tak powiem. Natomiast nastolatki z zewnątrz nie. Wszędzie się trąbi, że za mało wolontariuszy, a tu chęci pomocy są odrzucane. Trudno.

Muszę się dowiedzieć czy w okolicznych schroniskach (np. Kościan, Gostyń) jest możliwość wolontariatu dla osób nieletnich. Aktualnie nie za bardzo mam możliwości dojazdowych, ale być może w przyszłym roku się to zmieni, więc jeśli mogłabym być tam wolontariuszem to spróbuję pokombinować. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

:) A teraz tak psio, myślę nad drugim pieskiem,ale mam problem z rasą, nie mogę się zdecydować. Na razie, moimi typami są bearded collie, hiszpański pies dowodny, drentsche patrijshond i aussie, pomożecie wybrać jakąś (może jeszcze inną) fajną rasę do agi, obi i pracy? ;) Co do ras których niepreferuję to bordery, labradory, teriery i rasy <15kg :) Jestem wybredna, wiem XD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...