Jump to content
Dogomania

"Małolaty" dla mieszańców


Dioranne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co ja słucham?
Rap- Beszczel - strasznie motywuje
Metal- moja ulubiona piosenka to "The reflecting god- Merin Monson"
Regee (? albo co to tam jest) - Piersi
Uwielbiam też piosenkę Sam Tsui "Just a dream", The calling "Wherever you will go"
Co do One Direction, Justin'a Biebera i Kwiatkowskiego -są mi obojętnie, mogę ich posłuchać ,ale wolę bardziej oryginalne nuty :)
Uwielbiam dużo piosenek z każdej dziedziny ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Na temat Eurowizji wypowiadać się nie będę, wszystko ustawione. Polska powinna być na 5 miejscu, ale cóż... ;) Tolerancja tolerancją, ale takie "coś" to lekka przesada.

Dość późno o tym wspominam, bo rok szkolny dobiega już końca, ale tak czy siak myślę, że info Wam się przyda. Bardzo polecam książki z serii "Repetytorium gimnazjalisty" wydawnictwa GREG. Repetytorium obejmuje wszystkie trzy klasy, wszystko jest jasno wyjaśnione. Obecnie posiadam tylko chemię i biologię, ale planuję się jeszcze "wzbogacić" o fizykę, matematykę i może języki. Przydadzą się nie tylko do egzaminu, ale też do ogarnięcia materiału na kartkówkę czy sprawdzian.

Tymczasem ja w przyszłym tygodniu muszę się zacząć uczyć na sprawdzian z historii regionalnej - sześć stron A4 do ogarnięcia. Klasa regionalna pozdrawia! :lol: I na koniec coś humorystycznego, co rozbawiło mnie podwójnie, bo dziś pisałam sprawdzian z fizyki - umiałam wzory i teorię, a kompletnie się pogubiłam:
[IMG]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10308566_546491118790163_1779109558457203896_n.jpg[/IMG]
Trzymajcie się gimbusy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja dostanę 2 to chyba się załamię... Wystarczy, że nauczycielka od niemieckiego nie chce dać mi 4 na koniec. Nie pozwoliła mi nawet zrobić nic dodatkowego, grr. Każdy inny nauczyciel, by pozwolił, ale ona nie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nie ma co się przejmować ocenami, szczególnie w pierwszej czy drugiej gimnazjum :) W trzeciej już trzeba się trochę postarać, bo zawsze można więcej uzyskać w rekrutacji do szkoły, ale to i tak wynik procentowy z egzaminu i oceny z matematyki, polskiego, języka obcego i przedmiotu wybranego przez siebie :)
Mi pierwsza klasa liceum bardzo szybko mija, zaraz wyjeżdżam do Włoch i tylko trochę martwię się o Tośkę, bo na 11 dni jeszcze jej nie zostawiałam z rodzicami, ale myślę, że przeżyje :D

Link to comment
Share on other sites

Moja mama zawsze powtarza "uczysz się dla siebie", nawet na dziennik nie wchodzi, bo u mnie jakoś nigdy tragicznej sytuacji nie było :D W liceum trzeba bardziej się skupić na przedmiotach rozszerzonych i przygotowaniu do matury, bo na studiach nikt na świadectwo i oceny nie patrzy :D

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny, mogę się do was przyłączyć? :'D.
Nazywam się Kasia, mam 15 lat, uwielbiam mopsy, DH i Singapur, z muzyki słucham wszystkiego, co mi się spodoba, więc nie ograniczam się w niczym, no i jem wszystko nie tyjąc nic. (Nie umiem pisać o sobie :D).
Ach, no i- ogląda ktoś teraz Project Runway? Bo ja się stresuję razem z uczestnikami, haha :').
I na ostatnie pytanie- psychologiem.
Jest tu ktoś z Krakowa?
(tyle pytań na raz, tyle informacji, ech, za dużo gadam, wybaczcie).

Link to comment
Share on other sites

Ja z Rudy Śląskiej :)

Chcę zostać behawiorystką, trenerką psów, weterynarzem bądź fotografem.
Marzę też o założeniu własnej fundacji pomagającej bezdomniakom- zwierzakom :)

Może wpływ ma na to mój wolontariacki staż w naszym schronisku? Ehh, sama nie wiem :D

Link to comment
Share on other sites

Również myślałam o małym hoteliku, ale raczej mój chłopak się nie zgodzi :C. Już go próbuję namówić na hodowlę i nie chce się zgodzić, a co dopiero na hotelik :D
Właśnie też jestem wolontariuszką, ale rzadko jeżdżę, bo to trochę ode mnie i nawet tam busów nie ma, a w weekendy często moi rodzice pracują, więc... :<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...