Jump to content
Dogomania

"Małolaty" dla mieszańców


Dioranne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak ja śmiałam zapomnieć o tym wątku?!

W każdym bądź razie - chyba od pierwszej klasy zmądrzałam, bo aktualnie z chemii trzy czwóreczki i żadnej innej oceny. Gdzie w pierwszej miałam bodajże dwie jedynki (wprawdzie poprawione, ale jednak) i nie za ciekawie to generalnie wyglądało. Miszczu ze mnie. :lol: Coś mi biologia nie idzie, ale postaram się podciągnąć. Tak to nie idzie mi jeszcze matma, jednakże jej nigdy nie ogarniałam i prawdopodobnie nigdy nie ogarnę. Chociaż aktualnie przerabiamy wyrażenia algebraiczne, a to akurat lubię i w miarę umiem.

[B]Mani[/B] osobiście za tkankami nie przepadam. Zawsze je kułam, a z oceną nigdy nie wyszłam poza trójką. Nad biologią w moim wykonaniu ciąży chyba jakieś fatum - kuję i dostaję 1-3. Nie kuję dostaję 2-3. Chociaż uno momento - nie uczyłam się na sprawdzian z układu pokarmowego i dostałam 4. :p I pragnę nadmienić, że nie ściągam (dobra, dzisiaj na geografii, ale to troszku).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Ja się w żadnych szablonach nie mieszczę. Raz dobrze idą mi regułki, raz języki. Mnie się nie da ogarnąć. :evil_lol:[/QUOTE]

Ja tak samo
Moje ulubione przedmioty to biologia i angielski:siara:, więc regułki i języki :scream_3:.

A teraz coś o Bezuni , chciałabym jakąś fajną sztuczkę opanować z nią, ostatnio nauczyłyśmy się chodzenia na stopach, na dwóch przednich łapach, przytulania misiaka :Cool!:, mielibyście jakąś fajną sztuczkę w zanadrzu?

A co do Spajkiego, oswaja się:happy1:, już go biorę na rękę ,ale się wyrywa, :obrazic:jakieś porady jak go oswoić bardziej?

No i Lol'a , ten mój axolotl zjadł swoją koleżankę: rybkę i teraz mieszka z glonojadem XD

To mój zwierzyniec <3

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mani2000- mam do Ciebie prośbę bo widzę, że w sygnaturce masz, że robisz za darmo grafikę, jak widzisz ja w sygnaturce mam coś nieudanego i bardzo bym prosiła Cię czy mogłabyś coś stworzyć i wysłać mi link na pw ?

chce pomóc pani która jest samotna matka a musi utrzymac sama siebie i ośmioro zwierząt... proszę ludzi o wpłaty, datki.. pani potrzebuje najbardziej karmy dla czworonogów..

i stąd moja prośba czy zrobiłabyś dla mnie sygnaturkę z takim samymm tekstem jaki mam obecnie tylko na jakims ładnym tle itp


mam takie jedno zdjęcie przesłodkich kociaków, może by sie przydalo
[url]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/819/8xyc.jpg[/url]


z gory dziekuje:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem tu najstarsza, dziwne uczucie. :lol:

Na żadnym obozie psim nie byłam, aczkolwiek myślałam, aby się na jakimś pojawić. Raczej w tym roku nam to nie wyjdzie, ale mam nadzieję, że w przyszłym i ja, i Nico będziemy na to gotowi.

Na lato będę miała remont pokoju (wreszcie...), więc zamiast uczyć się fizyki przeglądam różne strony w poszukiwaniu ciekawych mebli. Jakiś zarys pokoju mi się w głowie "maluje", ale kompletnie nie wiem jak go przenieść w rzeczywistość. Ten pokój jest za mały, nie pomieści wszystkiego co chciałabym w nim umieścić... Trzeba będzie wyburzyć łazienkę. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ever Black Rose']Moja siostra ma <3 5 gekonów lamparcich, chciałabyś się czegoś dowiedzieć?[/QUOTE]

*-*
Między innymi chciałabym się dowiedzieć sporo o wystroju terrarium no i też o naświetleniu.
Potem też o zachowaniu samych jaszczurek, na co mam uważać, co mam uwzględnić, na co patrzeć kupując zwierzę. ;) Planuję zabrać z hodowli :)

Edited by Mani2000
Link to comment
Share on other sites

A nie ma jakiegoś forum (z prawdziwego zdarzenia), gdzie można porozmawiać z innymi właścicielami, dowiedzieć się wszystkiego, swobodnie przejrzeć hodowlę? ;) Nie siedzę w środowisku "jaszczurzym", więc bladego pojęcia nie mam czy takie forum w ogóle istnieje, ale zazwyczaj jest to bardzo pomocna sprawa.

U mnie na wiosnę/lato będzie remont, jest szansa, że wówczas powstaną terra-regały dla myszoskoczków... Może powolutku coś się ruszy w sprawie mojej hodowli. Prawdopodobnie będę zmuszona "ściągać" ogonki zza granicy, bo w Polsce aktualnie miotów nie ma. A jakiegoś polskiego maluszka z chęcią bym wzięła. Jednak sprowadzanie zza granicy to dość duże przedsięwzięcie, dogadanie się z hodowcą. Dżizas. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...