Jump to content
Dogomania

"Małolaty" dla mieszańców


Dioranne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witać. Poznałam swoją klasę, nieźle ;D
Ic liczy 30 uczniów, 20 chłopów i 10 dziewczyn. xD
U nas w szkole są dziwne zasady.. Dziewczyny nie mogą chodzić w spodenkach, bluzkach na ramiączkach i dekoltach, a chłopcy w spodniach takich w kwiatki(wiecie o czym mówię), mamy też po W-Fie przebierać bluzki i skarpetki i mieć dezodoranty O.o Więcej grzechów nie pamiętam, ale było coś ciekawego jeszcze. Jutro mam 4 lekcje, zaczynam od 8:50, Fizyką..
Zaraz po niej czeka mnie Biologia, Geografia i ostatni J.polski. A, i mamy mieć 3 zeszyty dodatkowe(32 kartki)do usprawiedliwień, korespondencji z rodzicami i uwag O.o Myślicie, brać tylko zeszyty, czy książki też?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Witać. Poznałam swoją klasę, nieźle ;D
Ic liczy 30 uczniów, 20 chłopów i 10 dziewczyn. xD
U nas w szkole są dziwne zasady.. Dziewczyny nie mogą chodzić w spodenkach, bluzkach na ramiączkach i dekoltach, a chłopcy w spodniach takich w kwiatki(wiecie o czym mówię), mamy też po W-Fie przebierać bluzki i skarpetki i mieć dezodoranty O.o Więcej grzechów nie pamiętam, ale było coś ciekawego jeszcze. Jutro mam 4 lekcje, zaczynam od 8:50, Fizyką..
Zaraz po niej czeka mnie Biologia, Geografia i ostatni J.polski. A, i mamy mieć 3 zeszyty dodatkowe(32 kartki)do usprawiedliwień, korespondencji z rodzicami i uwag O.o Myślicie, brać tylko zeszyty, czy książki też?[/QUOTE]

Proste, że zeszyty tylko. Jutro będzie wpisywany PSO, BHP itp.

Ja mimo, ze jestem w 3 technikum jutro też biore tylko zeszyty, a mam 6 godzin w tym 3 angielskiego (zaawansowany i zawodowy), wiem też, że na tygodniu będziemy razem z grupą sprzątać w Bursie(miejsce do spania uczniów, którzy mają daleko do domu, kłopoty rodzinne itp). Bedziemy sie uczyć ścielać, skladać ręczniki w serduszka, łabędzie itp. Widze, że ciekawie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wszystkim nowym gimbusom! :multi:
[B]Mani[/B] dziwne zasady, rzeczywiście. W naszej szkole można chodzić na ramiączkach, w krótkich szortach, ale bez przesady. Jeśli ktoś ubierze takie, że połowa tyłka wystaje to wtedy jest upomnienie lub uwaga. Nie można mieć za to pomalowanych paznokci. I tak większość dziewczyn tego nie przestrzega, a żadnych konsekwencji za to nie ponoszą. Pominę fakt, że 90% dziewczyn w mojej szkole to wymalowane Barbie, które chodzą praktycznie tylko w miniówach i szpilkach/koturnach. :roll: Zazdroszczę czterech lekcji, my ani żadne klasy równoległe w I klasie tak nie mieliśmy.

Jutro mam fajny dzień. :loveu: Zero WFu, chemii, fizyki, biologii. Tylko: polski, matma, historia (kochaaam!), technika, angielski i informatyka. Za to WF mamy [B]na początku[/B] lekcji w piątek i na koniec w czwartek. Debilizmem dla mnie jest dawanie WFu na początek dnia, później padnięci nie rozumiemy połowy lekcji. Po WFie mamy geografię i chemię czyli ciężkie przedmioty (przynajmniej w mojej szkole - kiepscy nauczyciele), na których trzeba się mocno skupić. Tak na marginesie: w naszej szkole mamy sześć klas pierwszych (A-F). Odkąd chodzę do szkoły nie miałam okazji, żeby widzieć aż tyle klas danego poziomu. Maksymalnie cztery, ale sześć... nigdy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie też są takie zasady, że nie można chodzić w krótkich spodenkach, spódniczkach, zero ramiączek i obcasów, malowania paznokci ale też nie wszyscy się do tego stosują, a czy ponoszą konsekwencje to nie wiem. :lol: Ja jutro od razu na pierwszej lekcji mam chemię, ale też pewnie będziemy te zasady pisać. A na końcu mam niemiecki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie mamy około 120 pierwszoklasistów. :crazyeye: Żartowałam z koleżanką, że będziemy mieli dużo osób do kocenia. Chociaż w naszej szkole nie jest to jakoś mocno popularne, zazwyczaj kocone są osoby, które są znane wśród starszych klas, tak to nie. Mnie kocenie ominęło! :p

Link to comment
Share on other sites

Jak tam PO :D ?

Ja jestem mega mega mega happy bo doszły do nas do klasy 4 osoby - koreanka , 2 amerykanki i kanadyjczyk ( mamy rekord 10 osób w klasie haha) i będziemy mieć dzięki nim wszystkie lekcje po angielsku ( oprócz polskiego hyhy :cool1: )
U mnie to ostatni rok gimbazy :-( a potem LO , ale i tak zostaje tu gdzie teraz chodze a w 2LO zamierzam jechać na rok na wymianę do usa ! :bigcool::bigcool::bigcool::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak tam Wam dzieci drogie w szkole jest? Ja w poniedziałek mam mega trudny dzień, ale i tak robię wszystko tylko nie tykam książek i zeszytów. :evil_lol:
Dowiedziałam się, że w przyszłym roku będę miała remont pokoju, na który czekam od 3-4 lat. Cieszę się z tego niezmiernie, bo wszystko urządzę sobie pod zwierzaki. Wywalę wszystkie niepotrzebne meble, żeby jak najwięcej miejsca było dla futrzastych. Mam myszoskoczki, myślę o chomiku/myszkach, albo też o rozpoczęciu hodowli ogonków (biegle poznaję je od 3 lat). Tylko nie mówcie mojej mamie o tych planach, bo zaraz odwoła remont. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Jak tam Wam dzieci drogie w szkole jest? Ja w poniedziałek mam mega trudny dzień, ale i tak robię wszystko tylko nie tykam książek i zeszytów. :evil_lol:
Dowiedziałam się, że w przyszłym roku będę miała remont pokoju, na który czekam od 3-4 lat. Cieszę się z tego niezmiernie, bo wszystko urządzę sobie pod zwierzaki. Wywalę wszystkie niepotrzebne meble, żeby jak najwięcej miejsca było dla futrzastych. Mam myszoskoczki, myślę o chomiku/myszkach, albo też o rozpoczęciu hodowli ogonków (biegle poznaję je od 3 lat). Tylko nie mówcie mojej mamie o tych planach, bo zaraz odwoła remont. :diabloti:[/QUOTE]

Myszki! :D
Mogę dać Ci sporo cennych rad o tych wspaniałych, przewspaniałych ogoniastych <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...