Jump to content
Dogomania

"Małolaty" dla mieszańców


Dioranne

Recommended Posts

Mimo, że gimnazjum jest u mnie koło mojej dawnej podstawówki - jest podział klas. Myślałam, że jest we wszystkich gimnazjach, a jednak nie... Początkowo wręcz płakałam, że rozstaję się ze swoją klasą. Łączyło nas wiele cudownych chwil, byliśmy dla siebie, jak rodzina. Nowa klasa była zupełnie inna, niż poprzednia - ciężko było mi się zaaklimatyzować. Jednak w miarę, jak się poznajemy coraz bardziej lubię tych ludzi. Mimo wszystko, nadal chciałabym powrócić do wspólnie spędzonych chwil z tamtą klasą. Nadal mamy ze sobą kontakt, ale to nie to co było kiedyś. Teraz nawet niektórzy "cześć" nie powiedzą, jakbyśmy się w ogóle nie znali. Powoli wszystko się odbudowuje, mam nadzieję, że w wakacje wrócą stare, szkolne czasy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cóż,ja już zmieniałam szkołę. Od klas I-III byłam z klasą fałszywców,nie byłam lubiana,bo dobrze się uczyłam i byłam spokojna,nieśmiała.Lubiło mnie pare osób. Później zmieniłam szkołę i klasy IV-VI spędzam z nową. Tutaj się otwarłam i znalazłam prawdziwych przyjaciół. Mamy za sobą wspaniałe,zabawne chwile,historie. Nie chcę się z tym rozstawać,a jeszcze tylko miesiąc :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wohoho a ja 3 lata temu pisząc ten durny test miałam 26pkt :cool1:

Dobra a teraz newsy !!!
Aston się urodził 1czerwca po 20:50
Szczeniaków jest 9 ( 5chłopców - 3 czarni i 2niebiescy / $dziewczynki - niebieska i 3 czarne )
Także jeszcze 7tyg i maluch będzie z nami , a za ok4tyg. jade go wybrać (mam do wybrania jednego z 3 czarnych chłopców )!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzień doberek :lol:
Małolatą nie jestem ale co tam, myszkowy temat mnie przyciągnął :cool3:

Myszkę miałam sztuk 1 miał na imię Żelek i przeżył prawie 2.5 roku :p mało brakowało a skończyłby jako pokarm dla węża wziełam go w ostatniej chwili :razz:

Straszny z niego as był :lol: mistrz ucieczek z klatki :evil_lol: Nie martwiłam się że zginie bo zawsze Kala go przynosiła w pysku :lol: całego wylizanego :diabloti:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/310/2509a1967fb8c4fdmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/220/e8846dc1d1a12599med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Antoninka- wyrazy współczucia dla pieska :sad: A co do domu tymczasowego, myślę ,że trzeba bardzo dobrze to przmyśleć i zważyć na to ,że gdy psiak znajdzie dom na zawsze, wtedy będziesz się z nim musiała pożegnać, co jest bardzo ciężkie, niestety to przeżyłam...


A teraz (radosne?) wieści!!
[I][SIZE=2]Przedwczoraj znalazłam kotkę na ulicy, wychudzoną, lecz bez pcheł i pasożytów, zaczęła się łasić ,a że było późno zrobiłam głupią rzecz, przyniosłam transporter i zabrałam ją do domu :roll: Oj, jaka ja jestem, po nocy z kotką bardzo ją polubiłam- mam już jedną kotkę, która najpierw nie zaakceptowała nowości w domu, lecz dzisiaj już ze sobą są pysk w pysk, kotka przez jeden dzień załapała robienie do kuwety :mdrmed: [/SIZE][/I][I]Gdy [/I][I]wczoraj byłam u weterynarza, dowiedziałam się ,że kotka [/I][I]może być w cią[/I][I]ży [/I]:mdleje:[I]Dziś idę zrobić kotce USG. Chyba kotka już zostanie u nas, mam nadzieję ,że kociaków nie będzie-oby, proszę!- :*[/I]** [I]To czy kotka jest w ciąży napiszę jutro, mam nadzieję także dodać [/I][I]jej zdjęcie [/I];)

Link to comment
Share on other sites

O, ktoś kto dzieli moją miłość do myszatych gryzoni! <3
Witaj<3 mój Furby zamęczył Lilly jak uciekła :( Więcej razy ucieczka się nie zdarzała, zasiatkowana klatka już jest :D Moje strasznie hałasują zabawą w nocy, biegają jak szalone, skaczą i ganiają <3 Niczym chart :D
Moja mama się ich boi ;D


Ever- a jak imię dla kotki? Mogę wybrać? <33

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ever Black Rose']Antoninka- wyrazy współczucia dla pieska :sad: A co do domu tymczasowego, myślę ,że trzeba bardzo dobrze to przmyśleć i zważyć na to ,że gdy psiak znajdzie dom na zawsze, wtedy będziesz się z nim musiała pożegnać, co jest bardzo ciężkie, niestety to przeżyłam...
[/QUOTE]

Niestety wiem, byłam już DT dla królików (pomińmy fakt, że 2 moi tymczasowicze zostali na stałe :P ) i jest to naprawde ciężkie :( Niemniej te psiaki pilnie potrzebują DT, a tylko tak mogę im pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ever Black Rose']Wróciłam już z zawodów w Poznaniu :) I muszę wstawić tutaj filmik na którym Beza wczoraj pierwszy raz skoczyła do wody, ja po obejrzeniu go prawie się posikałam ze śmiechu:

[URL]http://youtu.be/D2H_h5YWBiw[/URL][/QUOTE]

Moja przeglądarka nie rozpoznaje ;cc
Co z kotką?

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę uwierzyć, że już kończę I klasę gimnazjum. A niedawno trzęsłam portkami, jak to będzie. Najgorzej z nauką nie jest (średnia 3.93 - w przyszłym roku będzie lepiej), powoli sytuacja w klasie się normuje. Jednak im bliżej egzaminu gimnazjalnego tym bardziej się boję. Widziałam kilka pytań z tego roku... Makabra, jak dla mnie. :shake: Chcę zdać na dobrym poziomie, by dostać się do dobrego liceum i później mieć "łatwiejszy start" (jeśli tak można to ująć) na studia. Bo niektóre licea w moim mieście, jeśli chodzi o naukę to porażka totalna. Mam wybrane już dwa, mam nadzieję, że uda mi się dostać. Teraz trzeba się otrząsnąć i skupić na II klasie, a później myśleć o LO.
Tak jeszcze a pro po nauki - kim planujecie być, na jakie studia iść, itd.? Mi od dawien dawna śni się weterynaria, praktycznie od rozpoczęcia nauki w szkole postanowiłam, że będę weterynarzem. I do dziś nie zmieniłam zdania. Obawiam się, że alergia może mi pokrzyżować plany, ale powoli choroba się wycisza, więc jestem dobrej myśli. Specjalizacje też już mam wybrane (gdyby ktoś był ciekaw - psy i zwierzęta futerkowe, plus ewentualnie koty). Chwilami już chciałabym być po maturze, dla świętego spokoju... Tak z drugiej strony - zaczepiście jest być dzieciakiem. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Nie mogę uwierzyć, że już kończę I klasę gimnazjum. A niedawno trzęsłam portkami, jak to będzie. Najgorzej z nauką nie jest (średnia 3.93 - w przyszłym roku będzie lepiej), powoli sytuacja w klasie się normuje. Jednak im bliżej egzaminu gimnazjalnego tym bardziej się boję. Widziałam kilka pytań z tego roku... Makabra, jak dla mnie. :shake: Chcę zdać na dobrym poziomie, by dostać się do dobrego liceum i później mieć "łatwiejszy start" (jeśli tak można to ująć) na studia. Bo niektóre licea w moim mieście, jeśli chodzi o naukę to porażka totalna. Mam wybrane już dwa, mam nadzieję, że uda mi się dostać. Teraz trzeba się otrząsnąć i skupić na II klasie, a później myśleć o LO.
Tak jeszcze a pro po nauki - kim planujecie być, na jakie studia iść, itd.? Mi od dawien dawna śni się weterynaria, praktycznie od rozpoczęcia nauki w szkole postanowiłam, że będę weterynarzem. I do dziś nie zmieniłam zdania. Obawiam się, że alergia może mi pokrzyżować plany, ale powoli choroba się wycisza, więc jestem dobrej myśli. Specjalizacje też już mam wybrane (gdyby ktoś był ciekaw - psy i zwierzęta futerkowe, plus ewentualnie koty). Chwilami już chciałabym być po maturze, dla świętego spokoju... Tak z drugiej strony - zaczepiście jest być dzieciakiem. :loveu:[/QUOTE]

Ja dostaję świadectwo z paskiem, stypendium :D Średnia powyżej 5,0:loveu:

Też myślę nad weterynarią. Rodzice potrafią podcinać skrzydła, "mało Ci płacić będą!" itd..
Mówią,że skoro mam zdolności graficzne, to mam iść na grafikę.. Czy moje marzenia się tu liczą? :(

Link to comment
Share on other sites

Mi też mama z lekka podcina skrzydła mówiąc, że "wątpię, że się dostaniesz". Cóż zawaliłam w tym roku chemię i biologię, czyli podstawowe przedmioty, jednak wątpię, by przy rekrutacji na studia brali pod uwagę I klasę gimnazjum. Także nie przejmuję się i idę dalej. Nie zawsze warto słuchać rodziców. :evil_lol: Ja w szóstej klasie miałam średnią 4.73 - dwie setne do czerwonego paska... Zabić to za mało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dioranne']Mi też mama z lekka podcina skrzydła mówiąc, że "wątpię, że się dostaniesz". Cóż zawaliłam w tym roku chemię i biologię, czyli podstawowe przedmioty, jednak wątpię, by przy rekrutacji na studia brali pod uwagę I klasę gimnazjum. Także nie przejmuję się i idę dalej. Nie zawsze warto słuchać rodziców. :evil_lol: Ja w szóstej klasie miałam średnią 4.73 - dwie setne do czerwonego paska... Zabić to za mało...[/QUOTE]

Raczej będą brali pod uwagę kilka klas wstecz,czyli LO czy Technikum ;)

Oj ;/ Ja w 4 klasie miałam 4,63 chyba;D

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, dopiero co się zaczynało, byłaś "kotem", a teraz 2 klasa i... po chwili egzamin gimnazjalny :) Już się boję ://
Ja mam średnią 4,15, 5 najlepsza średnia w klasie :P Po mnie są dopiero 3,5 i niżej :D W 6 klasie miałam wyżebrane 4,8, dzięki czemu dostałam się do najlepszej szkoły publicznej w Lublinie... :multi::multi::multi:
W przyszłości architektura wnętrz, projektowanie ciuchów, weterynaria albo najpierw technikum hodowcy koni a potem coś w tym kierunku. Jeszcze nie wiem, ale na pewno coś z tego. No i pewnie dodatkowo zajmę się szyciem- już szyję posłania dla zwierząt, robię karierę na forum króliczym :P :P :P [URL="http://www.facebook.pl/szyszkaszyje"]www.facebook.pl/szyszkaszyje[/URL][URL="http://www.facebook.pl/szyszkaszyje"]
[/URL]
A jeśli jest się dobrym weterynarzem, to i płacą dobrze :)
[URL="http://www.facebook.pl/szyszkaszyje"]

[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atoninka']Oj tak, dopiero co się zaczynało, byłaś "kotem", a teraz 2 klasa i... po chwili egzamin gimnazjalny :) Już się boję ://
Ja mam średnią 4,15, 5 najlepsza średnia w klasie :P Po mnie są dopiero 3,5 i niżej :D W 6 klasie miałam wyżebrane 4,8, dzięki czemu dostałam się do najlepszej szkoły publicznej w Lublinie... :multi::multi::multi:
W przyszłości architektura wnętrz, projektowanie ciuchów, weterynaria albo najpierw technikum hodowcy koni a potem coś w tym kierunku. Jeszcze nie wiem, ale na pewno coś z tego. No i pewnie dodatkowo zajmę się szyciem- już szyję posłania dla zwierząt, robię karierę na forum króliczym :P :P :P [URL="http://www.facebook.pl/szyszkaszyje"]www.facebook.pl/szyszkaszyje[/URL][URL="http://www.facebook.pl/szyszkaszyje"]
[/URL]
A jeśli jest się dobrym weterynarzem, to i płacą dobrze :)
[URL="http://www.facebook.pl/szyszkaszyje"]

[/URL][/QUOTE]

Dałabyś radę coś dla myszek uszyć? I w jakiej cenie? Wiadomo, wymiary to nie będą wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

Ty jesteś "Szyszka szyje"?! Niesamowite. Moja znajoma, która ma króliki - Słonika, Anielkę i Ksawerego - chyba brała u Ciebie udział w konkursie, prawda? Boję się egzaminu gimnazjalnego, okropnie. W tym roku niektóre pytania były tak nieoczekiwane. Na całe szczęście przede mną test zdaje mój siostrzeniec, także może mi powie co było. Najbardziej przerażają mnie nauczyciele - bez przerwy przy omawianym materiale mówią "to na pewno będzie na egzaminie!". W takim razie egzamin może liczyć z 1 000 stron. :D
Dodatkowo jeśli planujecie iść na wetę - nie warto wybierać się do technikum. Większość osób uważa, że to strata czasu w kontekście bycia wetem, a nie tylko technikiem wet.
[B]Atoninka[/B] też jesteś rocznik '99?

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, brała udział i tak, to ja :) Znamy się z nią z forum króliczego :)
Jesteśmy w tym samym wieku, ja też z 99 :D

Mani wybacz, ale dopiero teraz zobaczyłam :) Jutro koło 17 będę na gg, a jak mnie nie bedzie- to o 18 :D Idę do Animalsów wyprowadzać psiaki i nie wiem ile mi to zejdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...