Jump to content
Dogomania

LAKI W NOWYM DOMU!!Pies w typie łajki syberyjskiej


kaska0304

Recommended Posts

kasia czy jest jeszcze szansa żeby pobył on u Twego taty??????????????????

bo jak go dziś zabierzemy to musimy mieć gdzie go umieścić

No chyba, że znajdzie się jakiś DT chociaż do chwili zwolnienia się miejsca w hotelu u Kuny
błagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mam jeszcze jeden BDDS ale nie wiem czy Laki im sie spodoba:) będę bardzo intensywnie prosić, błagać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani twierdzi, ze na spacerze zerwał się ze smyczy... ale to jej wersja:mad:
nam sie wydaje, że albo z podwórka albo spuścili go (mimo zakazu) ze smyczy

to juz nieistotne nie wyobrażałyśmy żeby Laki nadal pozostał w tak nieodpowiedzialnym domu
daliśmy szanse i duuuuuuuuuuuuuuuzy kredyt zaufania
mieli wszystko podane jak na tacy, nawet zaoferowałam pomoc w kastracji ... widać to nie był ten dom:shake:

jesteśmy szczęśliwe, że Laki już w bezpieczny, jak wysiadł z samochodu to od razu pobiegł do kojca:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No ok, jak tylko tak pytam. Nieudana adopcja może sie zdarzyć ale trzeba wiedzieć jak temu zaradzić i zrobić to co dla psa najlepsze. Ja na waszym miejscu też bym zabrałąapsa natychmiast.
A tak na marginesie. Nasza Ryża pojechałą dzis do ds ( była u Kuny ).

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, Lakiemu też się poszczęści. Ryża czekała na dom od jesieni, ale fakt doczekała się domu idealnego jak dla niej. Adoptowali ja po prostu dobrzy, odpowiedni dla niej ludzie, bo to sunia bardzo delikatna i wrażliwa, i mam nadzieję, że dożyje u nich starości w zdrowiu i szczęściu.
Dobrze, ze go zabrałyście.

Link to comment
Share on other sites

trudno że tak wyszło z tym domem. Lakuś bespieczny pierwsze co zrobil poleciał jak durny do kojca sprawdzic czy jest jedzenie wszedł z nami do domu napil sie podjadł pobiegał jeszcze i zadowolony chlopak...Jak go zobaczyłam u tej pani malo sie nie rozrylam Laki sie ucieszyła jak nas zobaczyl podszedl i jak by mówił zabierzcie mnie ztąd... dla baby było ważniejsze 20 zl bo niby 5 gosci stało i niechciało go oddac pod biedronką i taki tekst pani ja nie bede o psa sie kłuciła i walczyła wiec samo podejscie mówi za siebie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska0304']Laki pierdoła zmukł bo nie chce do budy wlazić (kojec zadaszony) ale z boku mu zawiało deszczyku troche :eviltong:[/QUOTE]

a to gamoń:evil_lol:


dostałam mailowe zapytanie o Lakiego
zareklamowałam odpowiednio chłopaka;)

może to to o co nam chodzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...