Jump to content
Dogomania

LAKI W NOWYM DOMU!!Pies w typie łajki syberyjskiej


kaska0304

Recommended Posts

Moim zdaniem on nie jest z Choroszczy. ma takie charakterystyczne ubarwienie że którejś z nas na pewno rzuciłby się w oczy. Jedno ogłoszenie o psie wisi na słupie po prawej stronie, jadąc do Białegostoku. Dziś zobaczę i wieczorem dam znać co i jak.
Jezeli ten DT wypali to deklaruję 10 zł m-cznie. Proszę tylko o przypominanie bom sklerotyczka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gawronka']Moim zdaniem on nie jest z Choroszczy. ma takie charakterystyczne ubarwienie że którejś z nas na pewno rzuciłby się w oczy. Jedno ogłoszenie o psie wisi na słupie po prawej stronie, jadąc do Białegostoku. Dziś zobaczę i wieczorem dam znać co i jak.
Jezeli ten DT wypali to deklaruję 10 zł m-cznie. Proszę tylko o przypominanie bom sklerotyczka.[/QUOTE]

Marta to o pewnie ogłoszenie o zaginionym wyżle, albo szczeniakach do oddania, ale na wszelki wypadek zobacz;)

Link to comment
Share on other sites

A więc sytuacja wyglada tak
Jutro Piękniś jedzie ze mna do weta na oględziny, szczepienie i odrobaczenie. Potem zostanie odtransportowany do ofiarowanego mu DT:multi:
warunkiem pobytu psa jest karma, więc potrzebne są fundusze na jej zakup. Jutro kupie mu suchą karmę, postaram sie co jakis czas mu cos ugotować i dowieść. Przydałaby sie też solidna obroża, bo ta strasznie farbuje i jest już zużyta[B].
kaska0304[/B] zobowiązała sie do psiaka zaglądać, pewnie razem będziemy go odwiedzać;) i zabierać na spacery, obie kochamy go:loveu:

strasznie sie cieszę, że juz nie będzie na ulicy, bo żal było patrzeć na niego:shake:

Kto jeszcze chętny sypnąć groszem na utrzymanie Pięknisia ?

Link to comment
Share on other sites

dobrze nie jest... kaska0304 została zaatakowana przez babona:mad: żeby zabierała miski żarcie i tego psa i wygadała się, że w piątek zgłosiła do gminy bo jest agresywny:crazyeye:... wiedziałam, że tak będzie tylko nie przypuszczałam że tak szybko
Tak więc musimy Pięknisia natychmiast zabrać z ulicy... jest gdzie, jest komu tylko [B]NIE MA PSA[/B]:shake:
Chodziłyśmy z kaska0304 po całej Choroszczy Pięknisia ani śladu i nikt od rana go nie widział. Zmarzłyśmy okrutnie, teraz się grzejemy w domu, wieczorem znów wyruszamy na poszukiwania, dzieci na placu powiadomione mają dawać znac jak tylko Piękniś się pojawi

Link to comment
Share on other sites

oczywiście z poszukiwań nie wróciłam do domu z pustymi rekami:shake:
ja byłam bez okularów, ale kaska0304 postarała się żeby kicia nie umknęła mojej uwadze:evil_lol:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/557/863f67c8fdd21e39med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/557/2136606632dcb3c5med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

O rany!!! Co się z nim stało? Może babon lub jej TZ tak nastraszyli Pięknisia,że pobiegł przed siebie....Czyżby gmina tak szybko zadziałała? Raczej wątpię...W poniedziałek to mogliby zacząć...A teraz? Co ci ludzie mu zrobili,że go nigdzie nie ma?....Jeśli gmina już w piątek dzwoniła do Radys, to mogli już go odłowić???? Obroże mam dla dużego psa....Tylko psa nie ma...

Link to comment
Share on other sites

znów byłyśmy tylko mróz trzaska a Pięknisia nie ma:-(

już tak myślałyśmy, że może ktoś sie nim zaopiekował, a może pobiegł pod kościół i tam ktoś go wypatrzył, może właściciel...
oby nic mu sie nie stało

jeszcze dziś poszukamy ja po 19:00 kaska0304 ok 21:00

Link to comment
Share on other sites

Ja oczywiście sie uparłam poszłam jeszcze w domki ale nie :shake:było go. Tak jak Asia pisała około 21 jeszcze pujde bo już nogi mi weszły wiadomo gdzie dopiero 15 min temu wruciłam. Piorun jeden sie schował pewnie albo niewiem już sama. Oczywiście że sie postarałam ja tylko powiedziałam patrz kot pod biedronką:p a Asia chyc i kotek już na rączkach:lol:

Link to comment
Share on other sites

poszłam 3x raz obeszłam nie było go, wracając do domu zobaczyłam że Kili niema obruciłam sie na pięcie a ona na łączce bawi się a z kim?? Z PIĘKNISIEM:multi: zawołałam cwaniaka podbiegła jak gdyby nic podał łapke, za tele do Asi i zawiozłyśmy go do DT. Piękniś już bezpieczny siedzi w kojcu dostał amku i oczywiście śpiewa w kojcu. Już odetchnełam teraz szukamy mu domku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...