Jump to content
Dogomania

mały munsterlander


macsow1

Recommended Posts

Wkleje tu to co napisałam w tym drugim temacie. Nie wiem czy Wy razem szukacie czy osobno.
Jeśli szukasz informacji to skorzystaj w funkcji szukaj na forum. Poczytaj tematy dotyczace tej rasy a trafisz na wlascieiceli tych psow. Do tego zadzwon do zwiazku kynologicznego popytaj gdzie sa hodowle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Wkleje tu to co napisałam w tym drugim temacie. Nie wiem czy Wy razem szukacie czy osobno.
Jeśli szukasz informacji to skorzystaj w funkcji szukaj na forum. Poczytaj tematy dotyczace tej rasy a trafisz na wlascieiceli tych psow. Do tego zadzwon do zwiazku kynologicznego popytaj gdzie sa hodowle.[/quote]


tAK SUZKAMY RAZEM.....
DZIĘKI ZA WIADOMOŚĆ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1'].
Ma być śliczny, wystawowy i na polowania.
[/quote]

:crazyeye: szczegolnie ten sliczny mnie powalil na kolana...
Mam pytanie- a przyszly wlasciciel decyduje sie na rase mysliwska..bo ma byc na polowania, czy dlatego ze mu psychika psa mysliskiego pasuje...i co to znaczy ze ma byc na polowania? Mysliwy w rodzinie czy polowania- zeby zdobywac laury na wystawach?

I co jak ze szczeniaka jednak super pies nie wyrosnie...?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']wystawowy tzn.do [B]rozmnazania,zarobku[/B]?
[/quote]


xxxx52..daj już spokój :shake: , jest to już nudne w wielu wątkach. Prowadzisz akcje przeciwko nie tym osobom co trzeba..piątnując hodowle, wystawowe psy, jak i "pielęgnowanie" poziomu wielu ras (chociaż w tym wątku nikt o rozmnażaniu nie pisal jak mi się wydaje).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']:crazyeye: szczegolnie ten sliczny mnie powalil na kolana...
Mam pytanie- a przyszly wlasciciel decyduje sie na rase mysliwska..bo ma byc na polowania, czy dlatego ze mu psychika psa mysliskiego pasuje...i co to znaczy ze ma byc na polowania? Mysliwy w rodzinie czy polowania- zeby zdobywac laury na wystawach?

I co jak ze szczeniaka jednak super pies nie wyrosnie...?:diabloti:[/quote]


Chodzi o to żeby można go było wziąść na polowanie na ptactwo i na wystawy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']xxxx52..daj już spokój :shake: , jest to już nudne w wielu wątkach. Prowadzisz akcje przeciwko nie tym osobom co trzeba..piątnując hodowle, wystawowe psy, jak i "pielęgnowanie" poziomu wielu ras (chociaż w tym wątku nikt o rozmnażaniu nie pisal jak mi się wydaje).[/quote]


Nie nie chodzi o "rozmnażanie zarobku"

Ma być taki zeby można z nim było jeździć na wystawy i brać na polowania oraz żeby był poprostu moim przyjacielem..
Bo to jest post macsow1 ale on szuka w moim imieniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']:crazyeye: szczegolnie ten sliczny mnie powalil na kolana...
Mam pytanie- a przyszly wlasciciel decyduje sie na rase mysliwska..bo ma byc na polowania, czy dlatego ze mu psychika psa mysliskiego pasuje...i co to znaczy ze ma byc na polowania? Mysliwy w rodzinie czy polowania- zeby zdobywac laury na wystawach?

I co jak ze szczeniaka jednak super pies nie wyrosnie...?:diabloti:[/quote]


Jest myśliwy w rodzinie i chodzi o to żeby można było tego psa wziąść na polowania i żeby można z nim było jeździć na wystawy...

Ja juz miałam małego munsterlandera ale niestety zdechł więć poszukuję nowego...

dlatego was prosze o namiary....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']wystawowy tzn.do rozmnazania,zarobku?
pojecie slicznosci to pojecie wzgledne![/quote]


Nie wiem dlaczego tak sądzisz że do rozmnażania zrabku...mylisz się bo akurat nie chdzi mi o pieniądze tylko psa takiego żebym mogła z nim jeździć na wystawa i żeby nadawał się do polowania...

I nie dziw się ja szukam psa razem z macsow1...więc do mnie też piszcie na prv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='susi333'][B]Chodzi o to żeby można go było wziąść na polowanie na ptactwo i na wystawy[/B]....[/quote]

[quote name='susi333']Nie nie chodzi o "rozmnażanie zarobku"

Ma być taki[B] zeby można z nim było jeździć na wystawy i brać na polowania [/B]oraz żeby był poprostu moim przyjacielem..
Bo to jest post macsow1 ale on szuka w moim imieniu[/quote]

[quote name='susi333']Jest myśliwy w rodzinie i [B]chodzi o to żeby można było tego psa wziąść na polowania i żeby można z nim było jeździć na wystawy...[/B]

Ja juz miałam małego munsterlandera ale niestety zdechł więć poszukuję nowego...

dlatego was prosze o namiary....[/quote]

[quote name='susi333']Nie wiem dlaczego tak sądzisz że do rozmnażania zrabku...mylisz się bo akurat nie chdzi mi o pieniądze tylko psa takiego [B]żebym mogła z nim jeździć na wystawa i żeby nadawał się do polowania[/B]...

I nie dziw się ja szukam psa razem z macsow1...więc do mnie też piszcie na prv[/quote]

Regulamin o spamach mowi, co nastepuje:

Cytat:
[B][COLOR=red]9. Dogomania spamu nie lubi. Spamodawco – spamuj się sam, a każdy swój post umieść na forum tylko jeden raz. Z forum spam będzie usuwany – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy – wraz z autorem.[/COLOR][/B]
Ja nie wiem czy to ja mam na Ciebie alergie czy do Ciebie nie dociera. A może raczej mam juz alegrie bo mnie wkurza spamowanie.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

:lol: sylrwia popieram.Ile razy mozna czytac jedno i to samo.

a tak przy okazji- nie wiem dlaczego kojarzy mi sie historia z zycia wzieta...
2 lata temu bedac w klinice na SGGW uslyszalam piekna wiazanke z ust wlascicielki Yorka, ktora majac psiaka pod pacha dostala szalu jak sie dowiedziala ze pies ma problemy z zabkiem- mleczaki wypadly a stale rosly nierowno czy jakos tak...Bo ONA kupila PSA zeby miec PSA -chempiona...Majtala tym biednym psiakiem na prawo i lewo...

hmmmmm- jak dla mnie akurat ta osoba konkretna nie powinna w zyciu miec zadnego zwierzecia..nie mowiac o chempionie...

To tak apropos ze pies danej rasy ma byc ''Sliczny, Wystawowy i na polowania...''

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']:lol: sylrwia popieram.Ile razy mozna czytac jedno i to samo.

a tak przy okazji- nie wiem dlaczego kojarzy mi sie historia z zycia wzieta...
2 lata temu bedac w klinice na SGGW uslyszalam piekna wiazanke z ust wlascicielki Yorka, ktora majac psiaka pod pacha dostala szalu jak sie dowiedziala ze pies ma problemy z zabkiem- mleczaki wypadly a stale rosly nierowno czy jakos tak...Bo ONA kupila PSA zeby miec PSA -chempiona...Majtala tym biednym psiakiem na prawo i lewo...

hmmmmm- jak dla mnie akurat ta osoba konkretna nie powinna w zyciu miec zadnego zwierzecia..nie mowiac o chempionie...

To tak apropos ze pies danej rasy ma byc ''Sliczny, Wystawowy i na polowania...''[/quote]

Ok,ok ja nie pisałam tego postu tylko mój znajomy więc piszce do niego..
a nie czepiajcie się mnie....

Link to comment
Share on other sites

Susi to Ty odpowiadasz za to co z Twoim loginem sie pojawia na dog.
I wymyslanie jakiś znajomych jest dziecinne. Byly juz na dogo osoby ktore głupoty wypisywała a potem na siostre, brata, kuzyna zwalały. Każdy może głupio coś napisac ale brnąć w tym to już kompletna dziecinada i głupota. Zamiast wymyślac obcych korzystających z Twojego loginu wyciagnij konstruktywne wnioski i przestań tworzyć głupoty.

Susi nie jest to temat nauki korzystania z forum. Na prawde odsyłam do przeczytania ze zrozumieniem regulaminu. :roll:
Nie pisz postu pod postem bo jest to niepotrzebne nabijanie postow. Odpowiedz mozesz udzielic w jednym poscie a jak chcesz kogos cytowac to wykorzystaj funkcje wielokrotnego cytowania.
Mały instruktarz choc wiem ze to nei miejsce na to:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1745/susilm3.jpg[/IMG][/URL]

Wciskasz 1, 2 (zapala sie na czerwono) i tak dalej ile chcesz zacytowac osob nastepnie na koniec wciskasz 3 i wyskakuje okno w ktorym masz wszystkie zaznaczone cytaty.
Ja przepraszam za pisanie nie na temat ale mnie już cholera bierze:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...