Jump to content
Dogomania

SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!


bea100

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U Suzki wszystko jak najlepiej.
Bardzo fajnie się odnajduje, nawet doszło do tego, że przestaje tak ustępować innym psom i jak ajlii np. daje smaczki to Suzia już nie jest taka ustępliwa jak niegdyś ;)

Nadal nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń.

Trzeba będzie ją zaszczepić plus obrożę na kleszcze założyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Albo trzeba dać ogloszenia na inny region niż łódzkie.[/QUOTE]
Na olx zmieniłam na opolskie
[url]http://opole.olx.pl/piekna-i-grzeczna-suzanka-czeka-na-dom-iid-511186357[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']potwierdzenia ajli jeszcze nie mam:([/QUOTE]

Justyna, poczekaj proszę jeszcze chwilę. Przenoszę się znów na swojego laptopa (był w naprawie), i będę mogła spokojnie zajrzeć na konto. Korzystam narazie z pożyczonego, a nie mam jakoś zaufania do nie swoich sprzętów. Kiedyś korzystałam z netu w bibliotece i niestety ktoś zainstalował menadżera haseł :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Justyna, poczekaj proszę jeszcze chwilę. Przenoszę się znów na swojego laptopa (był w naprawie), i będę mogła spokojnie zajrzeć na konto. Korzystam narazie z pożyczonego, a nie mam jakoś zaufania do nie swoich sprzętów. Kiedyś korzystałam z netu w bibliotece i niestety ktoś zainstalował menadżera haseł :/[/QUOTE]
ok nie ma sprawy, poczekam, tylko martwiłam się czy coś nie pomyliłam...

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłatę od Justyny Lipickiej - 100 zł. Dziękuję :)))

Uwzględniając w rozliczeniu w/w wpłatę 100 zł oraz zakup obroży p/c kleszczowej kiltix (-48,70 zł obroża + połowa kosztów przesyłki), saldo Skarpetki Suzanki to + 775,27 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajlii']Potwierdzam wpłatę od Justyny Lipickiej - 100 zł. Dziękuję :)))

Uwzględniając w rozliczeniu w/w wpłatę 100 zł oraz zakup obroży p/c kleszczowej kiltix (-48,70 zł obroża + połowa kosztów przesyłki), saldo Skarpetki Suzanki to + 775,27 zł.[/QUOTE]
ajli jeszcze na bazarku (link kilka wpisów wyżej) pliss:)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia oczywiście przekażę Bei :)

[quote name='zerduszko']
A jak Suzka?[/QUOTE]

A dobrze :) Praca powoli się posuwa naprzód, ale też czasem jest mały krok do tyłu.
Jest wesoła, inicjuje zabawy z psami i to całkiem sensowne. Do obcych początkowo nieufna, ale do osób które zna totalna pieszczocha.
Próbuje łapać przysmaki w powietrzu (jak inne psy), ale do tego nie ma ciągle śmiałości.


W kwestii finansów Suzanki, mamy dwa wpływy:
21,56 zł - saldo ze Skarpetki Karo
20 zł - wpłata od Paula_t (dopłata do bazarku dla Karo)

Saldo Skarpetki Suzanki to obecnie + 816,83 zł

Link to comment
Share on other sites

potrzebny dom tymczasowy na [B]JEDEN dzień w Łodzi[/B] dla jamnikowatej suczki [B]26.06 - 27.06[/B]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/992943_636777216350988_1314462474_n.jpg[/IMG]

Trufla jest w schronisku w Białogardzie i musi dojechać do dt w Warszawie. Mamy transport do Łodzi w dniu 26.06 (środa) ale z Łodzi do Warszawy dopiero 27.06 (czwartek)
Chodzi o odebranie suni w srodę, przechowanie do czwartku i wydanie kolejnej osobie do transportu

Popytajcie proszę znajomych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...