Jump to content
Dogomania

Farmina


heraon

Recommended Posts

Do szanownych adminów ;] - brak w sub-forach marki karm farmina można by było dodać takie cuś :]

dla zainteresowanych po wpisaniu marki w wujka google wyskakuje [URL="http://www.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=farmina&oq=farmina&gs_l=hp.3..0l4.25787.31000.1.32047.11.6.4.1.1.0.100.571.5j1.6.0...0.0...1c.1.qOKHJ7ZV5wk&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.1355534169,d.Yms&fp=ba236d4cf3171799&bpcl=40096503&biw=1362&bih=602"]farmina[/URL]

strona producenta [URL]http://www.farmina.com/?q=pl/content/farmina-company/firma-farmina[/URL]

co do karm suchych to jest pare lini + linia weterynaryjna moze moznna by było poprzyklejać pare tematów np:

-Vet Life
-N&D
-Cibau
-Ecopet
no i jeszcze jest
-Fun Dog
-Charli
ale moze te pierwsze 4 wystarczy

edit: aa i zapomniałem nie jestem "magikiem" od karm ale wydaje się ze te linie N&D i Cibau sa dobre choć nie palmy na wstępie Ecopeta ;]

Link to comment
Share on other sites

Jestem jak najbardziej za stworzeniem nowego sub-forum: [I]farmina[/I]. Ja np. niedawno dowiedziałam się od weterynarza o tej firmie i jej linii weterynaryjnej. Ale poszukałam jej na internecie i tak znalazłam linie CIBAU tej firmy. Szukałam czegoś w niższej cenie niż dieta weterynaryjna a o jak najbardziej zbliżonym składzie do tych karm. I po rozmowie z wetem spróbowaliśmy cibau, i okazała się nawet ok. Cena w promocji była niższa o ponad połowę od weterynaryjnej.

Edited by lilia1983
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

My od dzisiaj będziemy testować karmę Farmina Team Breeder (wariant dla hodowców, worki po 20kg) z linii superpremium Maintenance dla beardetki i Maintenance Large dla briardki.
Moje dziewczyny obecnie są na orijenie 6 ryb i w przypadku beardetki jeszcz ujdzie, ale briardka wygląda po prostu źle, kiepski włos, zrobiła się taka wyschnięta i jest ciągle ospała....
Możliwe że karama bezzbożowa z dużą ilością białka po prostu nie leży mojej Bestusi.
Zaczynamy z Farminą.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...