Jump to content
Dogomania

Pilnie do oddania szczeniak z RYBNIKA


marta1997abc

Recommended Posts

Państwo z Rybnika mają do oddania szczeniaka.Piesek ma 3 miesiące. Będzie raczej małym pieskiem. W ogłoszeniu pisze , że książeczki zdrowia nie posiada więc pewnie nie szczepiony.Oddają bo ktoś ma alergię. Podaje telefon do właścicielki.Błagam dla niego o dom .Wyprawka : szelki i smycz.

TEL : [B]531 886 460

Zdjęcia psiaka :
[IMG]http://imageshack.us/a/img694/3332/dsc05166as.jpg[/IMG]

[/B]

Edited by marta1997abc
Link to comment
Share on other sites

Piękna mordka ;) na pewno szybko znajdzie dom ;) A swoją drogą jak to jest z tą alergią, na prawdę nie da się pogodzić alergii i mieszkania z psem? Mój chłopak kiedy pierwszy raz przyjechał do mnie do domu 7 lat temu (alergik na wszystko co się da) dostawał ataku kichania, smarkania, łzawiących oczu itd. Po 7 latach codziennego kontaktu z 5 psami i całą masą kotów okazało się, że alergia na psy znikła całkowicie, a w stosunku do kotów osłabiła się do tego stopnia, że może się z kotami bawić, spać z nimi i dopiero po iluś tam godzinnym kontakcie pojawiają się jakieś lekkie objawy. Więc jak to jest? Czy jeżeli urodzi się dziecko z alergią to nie można go też stopniowo przyzwyczaić jakoś do tych alergenów, tak, że organizm przestanie na nie reagować i się uodporni?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='akasha3791']Piękna mordka ;) na pewno szybko znajdzie dom ;) A swoją drogą jak to jest z tą alergią, na prawdę nie da się pogodzić alergii i mieszkania z psem? Mój chłopak kiedy pierwszy raz przyjechał do mnie do domu 7 lat temu (alergik na wszystko co się da) dostawał ataku kichania, smarkania, łzawiących oczu itd. Po 7 latach codziennego kontaktu z 5 psami i całą masą kotów okazało się, że alergia na psy znikła całkowicie, a w stosunku do kotów osłabiła się do tego stopnia, że może się z kotami bawić, spać z nimi i dopiero po iluś tam godzinnym kontakcie pojawiają się jakieś lekkie objawy. Więc jak to jest? Czy jeżeli urodzi się dziecko z alergią to nie można go też stopniowo przyzwyczaić jakoś do tych alergenów, tak, że organizm przestanie na nie reagować i się uodporni?[/QUOTE]

Mójsyn też miał kolosalną alergię na koty, dopóki sią kot nie pojawił na stałe w domu :) Wszystko ustąpiło!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...