Jump to content
Dogomania

10 briardów zabrane z krakowskiej hodowli!Czekamy na wyrok Sądu!!


Ewcia38

Recommended Posts

[LEFT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Tym razem prosimy o podpisywanie petycji w związku z odebraniem czasowym briardów pewnemu hodowcy z ZKwP w dniu 21 grudnia 2012.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Psy przebywają w schronisku do czasu rozprawy sądowej,,,,cały wątek wraz z fotami z interwencji oraz wiadomościami w tv tu...[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[URL]http://www.briardplanet.com/petycja/index.php[/URL]
[SIZE=4][U][B]
[LEFT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Bardzo prosimy o glosy.Psy muszą wreście zaznać spokoju i pełnej miski.[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/B][/U][/SIZE]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Cały wątek uaktualniany na FB na stronie KTONZ[/FONT][/COLOR]
[URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.585076941507809.155863.167663849915789&type=1"]http://www.facebook.com/media/set/?s...9915789&type=1[SIZE=5][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlena i arvena']Ale wstyd dla związku kynologicznego , dopiepszają się do stowarzyszeń a sami męczą psy !!!! 10 psów i nikt nic nie widział na przeglądach??? Co to za przeglądy ??[/QUOTE]
Dla wyjaśnienia -urodzone szczenieta przed wydaniem metryki [B]muszą przejść przegląd miotu[/B] podczas ,ktorego są tatuowane lub czipowane przez przedstawiciela ZKwP /z secji danej rasy=grupy rasowej/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']Dla wyjaśnienia -urodzone szczenieta przed wydaniem metryki [B]muszą przejść przegląd miotu[/B] podczas ,ktorego są tatuowane lub czipowane przez przedstawiciela ZKwP /z secji danej rasy=grupy rasowej/.[/QUOTE]
no właśnie to jak są robione te przeglądy że nikt nie zauważył niczego? szczeniaki były zadbane a dorosłe psy nie?

Link to comment
Share on other sites

Taaak są przypadki ,że szczeniaki są dowożone do "przeglądającego" nie chce twierdzić ale moze to ma miejsce w przypadku gdy lepiej nie pokazywać warunków "hodowli" i kondycji mamuśki.Albo osobie z ZKwP nie chce sie ruszyć d...z zza biurka.Dlatego uwazam ,że potrzebana bylaby nowelizacja regulaminu w ZKwP polegająca na zapisie ,że przy przeglądzie miotu [B]wylącznie w hodowli powinien być /lub wcześniej wydac opinie/ lek wet.[/B]
oceniającego szczeniaki /zdrowie,warunki/.
Ja kupiłam szczeniaka /metryka ZKwP/ zapchlonego,zarobaczonego,wynazanego smołą, w związku moje uwagi co do hodowli skwitowano odpowiedzią "my tym sie nie zajmujemy" i to wystarczy za caly komentarz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']Dlatego uwazam ,że potrzebana bylaby nowelizacja regulaminu w ZKwP polegająca na zapisie ,że przy przeglądzie miotu [B]wylącznie w hodowli powinien być /lub wcześniej wydac opinie/ lek wet.[/B]
oceniającego szczeniaki /zdrowie,warunki/.[/QUOTE]
Zgadzam się z większością Twojej wypowiedzi. A petycję oczywiście podpisałam choć tyle mogę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Podpisałam.

[quote name='bejasty']Taaak są przypadki ,że szczeniaki są dowożone do "przeglądającego" nie chce twierdzić ale moze to ma miejsce w przypadku gdy lepiej nie pokazywać warunków "hodowli" i kondycji mamuśki.Albo osobie z ZKwP nie chce sie ruszyć d...z zza biurka.Dlatego uwazam ,że potrzebana bylaby nowelizacja regulaminu w ZKwP polegająca na zapisie ,że przy przeglądzie miotu [B]wylącznie w hodowli powinien być /lub wcześniej wydac opinie/ lek wet.[/B]
oceniającego szczeniaki /zdrowie,warunki/.
Ja kupiłam szczeniaka /metryka ZKwP/ zapchlonego,zarobaczonego,wynazanego smołą, w związku moje uwagi co do hodowli skwitowano odpowiedzią "my tym sie nie zajmujemy" i to wystarczy za caly komentarz.[/QUOTE]

Eee tam, weterynarze to się nadają tylko do zbijania kasy. Nie widzą chorób, nic nie potrafią zdiagnozować ani wyleczyć. Szczepią chore, zapchlone, zaświerzbione szczeniaki. Co, tych szczeniaków weterynarz nigdy nie widział, nie szczepił ich?
Sama piszesz, ze kupiłaś zapchlonego i zarobaczonego. Ale pewnie zaszczepiony był przez weterynarza.
Ja bym jeszcze szurnęła weta, co szczepił te psy. Nie widział w jakim stanie są?
Przecież te psy zaniedbywane były od dawna, co wskazuje już sam ich wygląd.

Link to comment
Share on other sites

A nie słyszałaś o "zaocznych' szczepieniach. Tak zgadzam sie z Tobą .W tej sprawie również wet,którego wpisy sa w ksiązeczkach powinien tez razem z "hodowcą' usiąśc na lawie oskarzonych -za współudzial z znęcaniu sie nad zwierzętami.Może taki precedens uczulilby wetów na to co robią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']A nie słyszałaś o "zaocznych' szczepieniach.[/QUOTE]
A jakie to są szczepienia zaoczne?
Brak pieczątki weta, czy pieczątka podrobiona?

Ja jeszcze rozesłałam po znajomych i rodzinie. Mąż tez rozesłał po całej swojej firmie, a koledzy i koleżanki z pracy porozsyłali dalej. Niech ludziska podpisują, bo szkoda psów.

Link to comment
Share on other sites

"zaoczne" =idziesz do weta bez psa ale z ksiązeczką i "." dostajesz legalny wpis i szczepionkę w strzykawce......sama wykonujesz iniekcję.Fakt to robia weci =debile ale i takich nie brakuje /wiem o 2 ,którzy przez to stracili pracę/.
A wirusóki ....wklejka,pieczątka ,podpis ale ksiązeczka bez opisu psa i nazwiska wlasciciela.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...