Jump to content
Dogomania

Jak rozpoznać czy szczeniak wyrośnie na dużego psa??


Recommended Posts

[quote name='sugarr']Nikt tu na Ciebie smallpati nie naskakuje, napewno nie na Twoje psy, bo my tu wszyscy kochamy psy.
Chcemy Ci tylko wytłumaczyć, ale ja już powtarzać się nie będę.[/QUOTE]

Ze wszystkich to tylko ty jeden/na nie naskakujesz!I porobujesz tlumaczyc!! Ale zreszta co mi tam, przynajmniej maja na kogo najechac, nie pisalabym ja to znalezlibyscie kogos innego do najezdzania!A po za tym nie ruszaja mnie slowa kogos kogo na oczy nie widzialam, kogos kto mnie nie zna, a proboje pisac ze jednak tak, a po za tym forum jak to forum to nic tylko cala kupa nie dopowiedzen z ktorych sie robi balagan!Ale i tak przychodze i czytam, bo czasmi sie nawet posmieje, a czasami moge sie dowiedziec czegos (choc przyznam ze to 1 to czesciej)

Link to comment
Share on other sites

A teraz zrobie to co mialam zrobic bo obiecalam,posylam zdjecia Moli
1 dzien w moim domku (zdjecia troche nie wyrazne :()
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNDU1Mzg2&f=S5030972.JPG[/IMG]
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNDU1Mzg2&f=S5030490.JPG[/IMG]
no a to juz 3 dzien w nowym domku
[IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNDU1Mzg2&f=Obraz_050.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wiecie,nie popieram nieorodowodowych:cool3:jednak niestety takie życie,że rodowód nie daje pewności co do zdrowia psa,ale to przecież wszyscy(większość;))wiecie:D
sąsiadce córka Qpiła dobre paręnaście lat temu bolończyka z rodowodem za grrrrruuuube pieniądze:cool3:a w tamtych czasach niestety ale Qpowanie psa rasowego nie było zbyt popularną sprawą;)
okazało się,że pies jest wnętrem:( w rodowodzie ani słówka na ten temat...
jak kto chce to zawsze znadzie sposób,żeby oszukać:Dchocby pod przykrywką najlegalniejszych formalności pod słońcem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']wiecie,nie popieram nieorodowodowych:cool3:jednak niestety takie życie,że rodowód nie daje pewności co do zdrowia psa,ale to przecież wszyscy(większość;))wiecie:D
sąsiadce córka Qpiła dobre paręnaście lat temu bolończyka z rodowodem za grrrrruuuube pieniądze:cool3:a w tamtych czasach niestety ale Qpowanie psa rasowego nie było zbyt popularną sprawą;)
okazało się,że pies jest wnętrem:( w rodowodzie ani słówka na ten temat...
jak kto chce to zawsze znadzie sposób,żeby oszukać:Dchocby pod przykrywką najlegalniejszych formalności pod słońcem;)[/quote]
Następna, która bez sensu pisze. Jak nie masz o czymś pojęcia to najpierw poczytaj [url]http://www.vetserwis.pl/wneter_pies.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dobra, naprawdę koniec.
Smallpati, zapamiętaj tylko - nigdy więcej nie kupuj psa bez rodowdu, a jeżeli dowiesz się, że znajomy/sąsiad/ktoś z rodziny planuje zakup takiego psa, to spróbuj ich przekonać (poprzyj to argumentami, znajdziesz ich pełno w internecie) do kupna psa z rodowodem lub adopcji psa ze schroniska, domu tymczasowego.

Powiedz mi, czy stoi coś na przeszkodzie sterylizacji Twojej suni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Dobra, naprawdę koniec.
Smallpati, zapamiętaj tylko - nigdy więcej nie kupuj psa bez rodowdu, a jeżeli dowiesz się, że znajomy/sąsiad/ktoś z rodziny planuje zakup takiego psa, to spróbuj ich przekonać (poprzyj to argumentami, znajdziesz ich pełno w internecie) do kupna psa z rodowodem lub adopcji psa ze schroniska, domu tymczasowego.

Powiedz mi, czy stoi coś na przeszkodzie sterylizacji Twojej suni?[/QUOTE]

obecnie ma 8 mies. i wolalabym zeby miala jednak cieczke choc raz
a po 2 to nie chce jej sterilizowac ze wzg. prywatnych, (nie w celu rozmnazania) ale nie bede ciagnac tematu, bo chce go juz zakonczyc

Link to comment
Share on other sites

bora:
doskonale wiem co to wnętorstwo i nie będę ci w bezsensowny sposób udowadniać mojej wiedzy....
wtym momencie mnie obraziłaś,uważaj jak się zwracasz do ludzi:/zastanów się lepiej...

sama chyba nie wiesz co piszesz i czego się czepiasz a przecież nie ma czego:/nie rozumiem po cóż ten link...tu masz fragment przytoczonego przez ciebie tekstu,który jestr argumentem na poprawność merytoryczną mojej wypowiedzi.

ZAPOBIEGANIE

Ponieważ wnętrostwo jest wadą genetyczną, przenoszoną na potomstwo (zarówno męskie jak i żeńskie) psy-wnętry nie powinny być używane do rozrodu.
Rodzice szczenięcia z wnętrostwem powinni również zostać wykluczeni z rozrodu ponieważ są niewątpliwie nosicielami tego defektu.

ośmieszasz się....

Link to comment
Share on other sites

a czy ja gdziekolwiek napisalam ze bolończyk w momencie odbioru był w tym wieku??uczciwy hodowca notuje w papierach psów takie wady a już na pewno ich nie rozmnaża.ale właśnie dlatego podałam taki przykład:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja tam bym sie nie czepiała smallpati...wystarczy jej tylko uswiadomic to a nie wysmiewać, ja tez mam suke bez rodowodu bo kiedys bylam nieuwiadomiona, teraz to wiadomo wiem juz co to pseudohodowla i w zyciu nie dalabym za psa "rodowodowego" 1000zł bo to zwykly kundel:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']a czy ja gdziekolwiek napisalam ze bolończyk w momencie odbioru był w tym wieku??uczciwy hodowca notuje w papierach psów takie wady a już na pewno ich nie rozmnaża.ale właśnie dlatego podałam taki przykład:cool3:[/quote]
Nie napisałaś w jakim był wieku :p
Ok, hodowca nieuczciwy, ale znajoma kupując psa w takim wieku, w którym jądra powinny już być trochę sama sobie winna....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cofam wszystkie miłe słowa kierowane do smallpati. Po bliższym zapoznaniu się z jej wypowiedziami na dogo, śmiem stwierdzić, że pomimo tego, że siedzi cały dzien na dogo, widzi te wszystkie psie dramaty to poglądy ma ograniczone i zamknięte na jakąkolwiek argumentację niczym typowy mieszkaniec wsi, rozmnażacz kundli, nieświadomy powagi sytuacji, nie widzący nic złego w rozmnażaniu psów bez hodowlanki.

Link to comment
Share on other sites

a mam takie pytanie...legalny miot pod pieczą ZK po psie wnętrze nigdy nie powstanie,taaa??

wiecie co mnie leczy??
kiedys spotkalam sie z ogloszeniem:
SPRZEDAM szczeniaki.matka ON,ojciec doberman...:/:/:/:/toć to sie wkur**ć idzie!miliony kundli niechcianych sie tuła po świecie a tu aktoś albo perfidnie dopuścił do połączenia albo nawet jeśli przez przypadek to zmniejsza szanse tych psów na dom bo...CHCE NA KUNDLACH ZAROBIĆ!:/:/:/:/żygać mi się chce jak widze coś takiego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Cofam wszystkie miłe słowa kierowane do smallpati. Po bliższym zapoznaniu się z jej wypowiedziami na dogo, śmiem stwierdzić, że pomimo tego, że siedzi cały dzien na dogo, widzi te wszystkie psie dramaty to poglądy ma ograniczone i zamknięte na jakąkolwiek argumentację niczym typowy mieszkaniec wsi, rozmnażacz kundli, nieświadomy powagi sytuacji, nie widzący nic złego w rozmnażaniu psów bez hodowlanki.[/quote]
Mogles to zachowac dla siebie, byc moze smallpati poczuje sie tym urazona..ta a ciekawe co o mnie napiszesz:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...