Jump to content
Dogomania

Jak rozpoznać czy szczeniak wyrośnie na dużego psa??


Recommended Posts

Nie!! ja tez rok temu dalam sobie wkręcić ze to boxer, zrobiło mi sie jej zal, nie bylam swiadoma wtedy co to pseudohodowla, dlatego TERAZ jestem na to przeczulona, nie moge zalowac tego co zrobilam bo za poxno na to, ale wiem ze w przyszlosci dam szanse psu ze schronu..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']pseudohodowca moze i byla ale zande ze szczeniat slepe nie bylo!!! [/quote]

Szczenięta rodzą się "ślepe", dopiero po pewnym czasie otwierają oczka - w takim sensie zostało użye określenie "ślepy miot" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sugarr']Dobra ja już definitywnie kończę tutaj rozmowę, za dużo było takich tematów, a ja za każdym razem muszę sie wypowiedzieć. [B]Modzie nie bij nas[/B].[/quote]

W tym dziale (jak i w wieku innych zresztą) od paru dni już nie ma ani jednego moda - to tak dla informacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem ze i kundel i mieszaniec zalicza sie do jednej grupy NIE RASOWYCH psow, ale jednak nie lubie jak sie te 2 grupy miesza, bo z kundla nigdy nie wiadomo co wyrosnie i z jakim charakterem, a po mieszacach jednak mozna sie czegos jednak spodziewac :D i jakby nie patrzac na rodowod to sa rozne rasy psow np. yorki, dobermany, cocery, kundle i mieszance :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']I rozmawialas z nią tak normalnie wiedząc ze sprzedala ci mieszanca zamiast shitz- tzu ?![/QUOTE]

hehe a co mialam ja pobic :D:D:D nie tak serio to rozmawialam z nia, ale nie moglam nic zrobic bo nie mialam dowodu zakupu psa przeciez!!! A wiadomo ze o oddaniu psa nie ma mowy , a po za tym stwierdziliismy ze juz o pieniadze sie klocic nie bedziemy bo i tak Moli jest tego warta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Wiem ze i kundel i mieszaniec zalicza sie do jednej grupy NIE RASOWYCH psow, ale jednak nie lubie jak sie te 2 grupy miesza, bo z kundla nigdy nie wiadomo co wyrosnie i z jakim charakterem, a po mieszacach jednak mozna sie czegos jednak spodziewac :D i jakby nie patrzac na rodowod to sa rozne rasy psow np. yorki, dobermany, cocery, kundle i mieszance :D[/quote]

Sorry o czym ty w ogóle mówisz ;) To jakiś stek bzdur.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Szczenięta rodzą się "ślepe", dopiero po pewnym czasie otwierają oczka - w takim sensie zostało użye określenie "ślepy miot" ;)[/QUOTE]

a to nie zrozumialam :D a kobita wiedziala ze psy to mieszance a jednak je sprzedala (bylo ich 4 i wszytskie poszly)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']No wlasnie czegos... ale w sumie niewiadomo czy bardziej np. yorka po ojcu czy shiz tzu po matce...[/QUOTE]

no tak ale zawsze wiesz wiecej :D i wiesz mniej wiecej wielkosc jak bedzie,

Jakbym wziela malego kundelka (po ktorym nie widac co urosnie do bloku) a wyrosl by z tego pol-owaczrek to co by, pozniej zrobila z takim duzym psem w 2 pokojwym mieszkaniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati'].. nie tak serio to rozmawialam z nia, ale nie moglam nic zrobic bo nie mialam dowodu zakupu psa przeciez!!! A wiadomo ze o oddaniu psa nie ma mowy , a po za tym stwierdziliismy ze juz o pieniadze sie klocic nie bedziemy bo i tak Moli jest tego warta[/quote]

DOWODU ZAKUPU PSA!!?? Czyli ze co dajesz rachuneczek, a ona Ci wymienia na innego albo zabiera?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...