Jump to content
Dogomania

Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM


magdola

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Długo nie miałam żadnego odzewu z ogłoszeń. Nawet zwykłego SMS-a...
I wreszcie... Odnalazł się dom Pimpusia :D :multi:
Pimpuś wczoraj zamieszkał w Stepnicy. Osobiście byłam na wizycie przed adopcyjnej. Nowi właściciele przygotowali się solidnie na przyjęcie czarnuszka (dostał piękne posłanie, nowiutką obrożę i smycz i inne psie gadżety). Pimpek zakochał się w ośmioletnim synu właścicieli (z wzajemnością ;) ). Cieszę się, że będę miała go prawie pod bokiem.
Z wrażenia nie zrobiłam fotek w nowym domu ale mam obiecane że właściciele prześlą mi jakieś więc wtedy tu wstawię.
W imieniu psiaka dziękuję wszystkim którym dobro Pimpka leżało na sercu i pomogli zapewnić czarnuszkowi dobry start.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lupi']Długo nie miałam żadnego odzewu z ogłoszeń. Nawet zwykłego SMS-a...
I wreszcie... Odnalazł się dom Pimpusia :D :multi:
Pimpuś wczoraj zamieszkał w Stepnicy. Osobiście byłam na wizycie przed adopcyjnej. Nowi właściciele przygotowali się solidnie na przyjęcie czarnuszka (dostał piękne posłanie, nowiutką obrożę i smycz i inne psie gadżety). Pimpek zakochał się w ośmioletnim synu właścicieli (z wzajemnością ;) ). Cieszę się, że będę miała go prawie pod bokiem.
Z wrażenia nie zrobiłam fotek w nowym domu ale mam obiecane że właściciele prześlą mi jakieś więc wtedy tu wstawię.
W imieniu psiaka dziękuję wszystkim którym dobro Pimpka leżało na sercu i pomogli zapewnić czarnuszkowi dobry start.[/QUOTE]

Cudowna wiadomość! Pimpuś, powodzenia!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mam wieści od [B]Lupi[/B], że domek nie okazał się byc dobrym :(

Pies został podrzucony na podwórko[B] Lupi[/B], mega agresywny. Nie dawał się złapać, kilka dni gdzieś u sąsiadów pod paletami się chował.
[B]Lupi [/B]go wreszcie złapała, w grubych rękawicach i już ma zamówiony schron-umieralnię w Białogardzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Mam wieści od [B]Lupi[/B], że domek nie okazał się byc dobrym :(

Pies został podrzucony na podwórko[B] Lupi[/B], mega agresywny. Nie dawał się złapać, kilka dni gdzieś u sąsiadów pod paletami się chował.
[B]Lupi [/B]go wreszcie złapała, w grubych rękawicach i już ma zamówiony schron-umieralnię w Białogardzie.[/QUOTE]
Matko kochana tylko nie Bialogard,a nie moze zostac u Lupi do znalezienia domku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Mam wieści od [B]Lupi[/B], że domek nie okazał się byc dobrym :(

Pies został podrzucony na podwórko[B] Lupi[/B], mega agresywny. Nie dawał się złapać, kilka dni gdzieś u sąsiadów pod paletami się chował.
[B]Lupi [/B]go wreszcie złapała, w grubych rękawicach i już ma zamówiony schron-umieralnię w Białogardzie.[/QUOTE]
Kto sprawdzal ten dom przed adopcją?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Matko kochana tylko nie Bialogard,a nie moze zostac u Lupi do znalezienia domku...[/QUOTE]
Nie może bo kojce gminne tylko dwa są i na ta chwile oba zajęte, [B]Lupi[/B] pracuje, nie ma czasu na socjalizacje, a z psem jest fatalnie, jeśli nie dawał się zlapac :(

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Juz widze, ze to Lupi, jak wyglada i czy zostala podpisana umowa adopcyjna?[/QUOTE]

Tak, ale chyba na gmine i gmina nie chce robić afery, tym bardziej ze pies nie został zaszczepiony :( wiec ludziom sie upiecze.

W schronisku, albo zostanie zagryziony, albo uśpiony, bo nie daje się nikomu dotknąć (co ci ludzie musieli mu zrobić?).


Pisałam do [B]Lupi [/B]- mogę dać mu szanse w klatce kennelowej, do czasu znalezienia DT bez dzieci i z doświadczeniem, będzie mu potrzebna pomoc behawiorysty.
Czy będę mogła liczyć na Waszą pomoc w szukaniu dla niego DT?

Link to comment
Share on other sites

Jak [B]Lupi[/B] sie dodzwoniła, to psa już nie było - uciekł jej z kojca, jak była w pracy i kogoś zaatakował, potem łapała go Straż Gminna...
Szkoda, gdybym wczoraj wiedziała, to wcale by nie pojechał do schronu, a przynajmniej dostałby szansę na życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']nie mam miejsca nawet na mikro przytulankę przykro mi...jak go Cudak weźmiesz na DT to mogę go po kwarantannie zabrać...na kwarantannie nic mu się nie powinno stać.[/QUOTE]

Nie potraktują go jakby juz był po kwarantannie, skoro siedział w gminnym kojcu, a potem w adopcji był?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Do Bialogardu....Przykro mi,ze Lupi tak szybko go oddala,praktycznie nie dala nam czasu na pomoc psu....Przeciez moglas go wziasc pomoglabym.[/QUOTE]
Przykro, że nie dostał szansy. Może wystarczyłoby kilka dni, żeby się uspokoił, odpoczął psychicznie po tym patologicznym domu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']nie mam miejsca nawet na mikro przytulankę przykro mi...jak go Cudak weźmiesz na DT to mogę go po kwarantannie zabrać...na kwarantannie nic mu się nie powinno stać.[/QUOTE]

U mnie też miejsca brak - do domu gryzonia nie wezmę, bo mieszkanie mam małe i mam dziecko. Myślałam by go przetrzymać jakiś czas w dużej klatce kennelowej, dopóki nie znajdzie lepszego DT - dać mu szansę.

Ile trwa ta kwarantanna w Białogardzie?
Jedyne wyjście to w tym czasie poszukać doświadczonego DT (najlepiej domowego i bez dzieci...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']U mnie też miejsca brak - do domu gryzonia nie wezmę, bo mieszkanie mam małe i mam dziecko. Myślałam by go przetrzymać jakiś czas w dużej klatce kennelowej, dopóki nie znajdzie lepszego DT - dać mu szansę.

Ile trwa ta kwarantanna w Białogardzie?
Jedyne wyjście to w tym czasie poszukać doświadczonego DT (najlepiej domowego i bez dzieci...)[/QUOTE]

2 tygodnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...