Jump to content
Dogomania

Splonela FUNDACJA CENTAURUS! POMOCY!


*zaba*

Recommended Posts

Fundacja Centaurus straciła wszystko co miała, spalił się stary pałac w którym ratowali zwierzaki, niestety nie wszystkie psiaki miały szczęście- 3 straciły życie w płomieniach. W imieniu psiaków, kotów, koni i ludzi którzy stworzyli ten azyl o pilną pomoc! Potrzeba wszystkiego: koce, czapki, rękawiczki, karma, leki, materiały budowlane! Wszystko jest potrzebne, każda pomoc się liczy. Proszę nie zostawiajcie ich w potrzebie! Razem możemy odbudować świat- dom dla koni, psiaków, kociaków i ludzi!

Opis wszys...tkiego tutaj: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL]

Adres na który można wysłać pomoc rzeczową

Fundacja Centaurus

Szczedrzykowice 10

59-230 Szczedrzykowice

POMOC na konto PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania statutowe związane z ponownym przystosowaniem obiektu na potrzeby zwierząt i wesprzeć podopiecznych fundacji możesz dokonać wpłaty z tytułem POMOC na konto PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

[quote name='*zaba*']Oto link do grupy pomocowej, tutaj mozna wpisywac wszelkie konkrety

[URL]http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/399834733432922/[/URL][/QUOTE]



[B]Banerek od [U]iwstar58[/U] do zaadoptowania, bierzcie ciotki, niech jak najwiecej ludzie sie zjednoczy


[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!"][IMG]http://tiny.pl/h2hz4[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237958-Splonela-FUNDACJA-CENTAURUS!-POMOCY!"][IMG]http://tiny.pl/h2h6k[/IMG][/URL]

Edited by *zaba*
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Jasne,że są fundacje i fundacja,ale to teraz nie ma znaczenia.Oni zostali w klapkach,nawet butów nie mają,trzy psy spłonęły i trzeba im pomóc i koniec.Jeśli natomiast koniarze się tak gryzą jak psiarze tzn.tak samo się nie lubią jak psiarze to współczuje.I wiesz co?Na miau też jest wątek dot.tego tematu i kociarze poprostu myślą jak pomóc,co zrobić żeby pomóc i nie szukają dziury w całym...
I jest mi bardzo przykro w tej chwili bo odnoszę wrażenie,że coś sugerujesz,a ja mogę spróbować zaprosić na wątek kogoś z fundacji i możecie się pokłócić,ale nie oto chodzi..Choćby przez pamięć tych psów co spłonęły trzeba coś zrobić..
I nie wiem o co chodzi Jara i nie chcę wiedzieć i nie życzę nikomu aby znależli się w takiej sytuacji jak oni.Aż wstyd.:shake::angryy:
I w ramach rewanżu za jakieś sugestie powinnam teraz coś zasugerować odnośnie TTB?Ale nie jestem taka więc po prostu mnie tu nie ma bo w przypuszczeniach,domysłach i fantasmagoriach nie biorę udziału.
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

to smutne, że w takiej tragedii zawsze znajdą się takie osoby, które mają coś przeciwko. Nawet jeśli kogoś nie lubimy z członków fundacji bądź jest z nimi coś nie tak to na chwilę trzeba o tym zapomnieć bo to straszna tragedia i tyle zwierząt zostało bez dachu nad głową. Nie wiem stajnia i boksy się uratowały?te zwierzęta mają gdzie mieszkać?czy wszystko jest pod chmurką? bo tego nie napisali...

matko ale to jest taka ogromna fundacja, że 500koni pod opieką mają??

nie umiem sobie tego wszystkiego wyobrazić, ale zoraz więcej tych tragedii. Kilka dni temu też czytałam na fb że ktoś gdzies jakąs kociarnię podpalił i wiele kotów spłonęło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Straszna tragedia, przykro ze nie wszyscy tak to widza. Ja oczywiscie pomoge finansowo bo mieszkam za granica i tylko w taki sposob moge pomoc.
Widzialam zdjecia spalonego palacu. Brak slow ............. :( :( :([/QUOTE]

a ja mieszkam niedaleko, więc tu zorganizuję zbiórkę i transport potrzebnych rzeczy

Link to comment
Share on other sites

Jara, albo mów otwartym tekstem albo nie mów wcale.
Ludzie i zwierzęta przeżywają dramat i trzeba pomóc.
Wpłaciłam 200 zł na bazarku cegiełkowym.Naszykowałam trochę damskich rzeczy, spożywczych i innych moim zdaniem przydatnych i spróbuję dostarczyć do odpowiedniej osoby z Fundacji , która często bywa we Wrocławiu.
Na myśl o tych 3 psach słabo mi się robi.

Link to comment
Share on other sites

Tez jestem za tym, albo sie mowi wprost o co chodzi, albo wcale.
Z tego co wiem, ludzie zostali w tym co stali, tak sie ogien szybko rozprzestrzenil. Zginely 3 psy co juz mialy miejsca w dt, czy ds.
Stracili wszystko. Jezeli ktos uwaza, ze cos z fundacja nie tak to powinien to napisac. Jak wiadomo nie wszyscy zyja w zgodzie, ale wyzywic 500 koni jak wszystko poszlo z dymem to chyba nie jest latwo szczegolnie w zimie....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=3]Kopiuję z FB[/SIZE]

31.12.2012 20:15 aktualizacja, weronika nieborak[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]podaje całą listę[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]materiały: stal, kątowniki, piec 75kw, piec centralnego ogrzewania, drewno, łaty, krokwie, regipsy, szpachle, cegły, cement, folie paroizolacyjne, styropian, kable do instalacji elektrycznej, rury do wody, okna, panele podłogowe, grzejniki, płyty wiórowe, lampy jakieś[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]drewno czyli łaty, gładzie, dachówka, wełna mineralna, latarki, duży agregat wojskowy pradotwórczy[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]podaję rozmiary rzeczy dla pracowników/[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wolontariuszy, którym sie wszystko spalilo[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]buty rozmiary: 40, 43, 43, 45, 44, 40, 42 , 42, 42, 43, 44, 40, 44, 43, 42[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]kurtki, spodnie robocze - 4 Mki, 4 Lki, 8 XLek[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]potrzebna ekipa dekarzy, specjalistów do zabezpieczenia dachu, wszystko jest odkryte, wystarczy deszcz, a wszystko na nowo się zaleje...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]leki - ventipulmin, opatrunki gazowe, bandaże elastyczne, woda utleniona, aluspraye, rivanol w płynie/w żelu, wszelakie opatrunkowe przedmioty[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]--------------------------[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]-------[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]31.12.2012 21:53 aktualizacja, weronika nieborak[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mamy prad na jeden agregat, przydałyby się termosy, może szafki na leki? na pewno latarki![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]farby[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]moze ktos lozka na zbyciu? posciele[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

koszmar :( oby szybko udało się im pomóc, każdy na pewno coś tam znajdzie u siebie dla zwierzaków czy dla ludzi, nie można ich zostawić w takiej tragedii

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543024_315026298614679_1751663231_n.jpg[/IMG]

Edited by diana79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...